Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנה בסיאט לאון

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 3930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 563
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אני מביא באלק, חותם יום חופש בצבא ואספרסו איכותי עם סיגריה טובה, תבוא ללמד אותי איך אתה עובד כל כך מהר? :shock:

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה ראשונה היא האופציה המקורית שעדיפה מבחינת מראה על מה שעשית.

אופציה שניה היא לקחת את הגריל המקורי ולעשות ממנו גריל יפה יותר. להוציא את האלמנט עד לקוו הגריל כך שלא יהיה מצב שהוא מנגן מאחרי גריל הפלסטיק. לחתוך בגריל המקורי עיגול מדוייק בקוטר הגריל של הרמקול (מצריך כלים מתאימים). ולשתול את הגריל המקורי של האלמנט (ללא הפלסטיק) לתוך החור כך שיהיה בגובהה 0 עם הגריל. להשלמת המראה חותכים עיגול גדול יותר (פרספקס שחור או אלומיניום דק 2 מ"מ) עם חור בקוטר הגריל של האלמנט פאזה קטנה ולשתול על הגריל. להשלמת המראה אפשר לחבר את האלומיניום או הפרספקס עם ברגי הלן יפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי שכחת לציין שהוא צריך בשביל זה מחרטה עם ביט לאלומיניום, ציוד לכרסום בפרספקס - מפעל לעיבוד שבבים ועבודות פרספקס, נסיון של למעלה מ15 שנה בתחום וכמובן סבלנות אין קץ וזמן לעשות את העבודה.

:-D

אבל בהחלט נתת לרומן את הדרך ואת הרעיון שיוכלו אולי לקחת אותו למקום הנכון עם קצת יכולת אילתור וכמו שזה נראה - ידיים טובות יש לו, יכולת לאלתר בהחלט יש לו.

אני מניח שאו שהוא יסתדר או שלפחות הוא ידע שיש לו כתובת טובה בשביל לגשת ולעשות את הגימור הזה שלדעתי, יהיה שווה את המאמץ הקטן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי תודה.

רעיון להכניס מידבס פנימה ולסגור עם גריל מקורי, כרגע לא אופציה.

אופציה השניה שכתבת היא בהחלט עדיפה עליי, אך לצערי לא מכיר אפילו בן אדם אחד שיכול לבצע דבר כזה, גם לא יודע אם אתה מתעסק עם זה.

אני בינתיים אחשוב, בסופ"ש הבא אני רוצה להחזיר דיפונים למקום, עד אז אקבל החלטה.

שוב תודה.

טוב.

עכשיו רצפה, וקצת בגאז'.

עוד מעט יהיו כמה תמונות, כרגע מעלה אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אחלה עבודה 8)

עכשיו לשאלות :-) :

אצלך ברכב יש כריות אויר בכסאות הקדמיים?

במידה וכן, כאשר פירקת את הכסא פשוט ניתקת את הקונקטור שמתחבר לכסא מתחתיו?

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...