Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנה בסיאט לאון

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 3923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש פתרון למסגרת.

כפי שרואים, יש רווח בין הגריל של פוקאל, לחור שמיועד לגריל המקורי.

מה אתם הייתם עושים, ואיך בצורה הכי דקורטיבית ואסטתית הייתם מסדרים את זה?

טבעת עץ לא בא לי לשים, גם רעש מיותר, וגם אין לי מכשיר שיעשה עיגול מושלם.

img0414t.jpg

img0415xw.jpg

img0416od.jpg

img0417al.jpg

img0419hw.jpg

img0421kr.jpg

img0423t.jpg

img0425vu.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 563
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתבתי עליו כבר.

חומר מבודד, שמונע רעשי פלסטיקה רופפת. יש 2 סוגים, אחד עם ביצועם "אקוסטים" שמדביקים מעל "דינמאט או סקונדסקין" ושני זה, שמדביקים על הפח, או פלסטיקים למינהם.

עוד קצת תמונות: הכנת כבל RCA לסאבוופר.

תהנו

img0428hd.jpg

img0430cj.jpg

img0432di.jpg

מוצר מוגמר :-D:-D:-D

img0433rk.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? למה עשית מפצל Y כל כך ארוך? מה אני מפספס כאן?

מעבר לזה עבודה מאוד מאוד מאוד יפה!

לגבי הדיפון - אתה יכול לעשות טבעת עץ שתיכנס בין השרוול של הרמקול לבין הדיפון ולעשות לה גימור כרום למשל - תיתן לה קצת טיפול בצדדים מהספוגים שקנית לבידוד הדיפון ולא יהיו לך שום רעשים או קרקושים ממנה.

בנוסף לכך יש מוצרים שנותנים את הגימור של הפלסטיקה של הרכב שלך - מוצרים של חברת SEM אחד מהם נקרא color coat והשני אני לא זוכר אבל אחד מהם נותן לך גימורים בטקסטורות (מרקמים) של פלסטיקות לפי בחירה.

תחפש אותם באמאזון ואיביי - מאוד מומלץ.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pashok

במוסקבה, אישתי הייתה שם, וקנתה לי.

אין לי מושג כמה זה עולה, בערך 70 ש"ח לדף.

אולי אזמין משלוח, נמכור קצת לחברי הפורום :-D

LANOS....

מפצל Y :lol::lol::lol::lol:

לא, פשוט במערכת יש יציאה בודדת לסאב,אז לא רציתי לעשות כל מיני קומבינות עם חיבורים או מתאמים נוספים, אז הכנתי כבל Y שלם.

במהלך העבודה הלך חיבור RCA אחד, חיממתי יותר מידי, ממש שניה של חימום יתר, ופלסטיק שבתוך RCA המבודד בין + ל - "נמס" ואצטרכתי לזרוק אותו.

בדרך RCA לטויטרים ומידבאסים.

כמו כן צריך להתחיל עם בגאז', וריצפה. (אין כח, ואין זמן) :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שזה הולך הרבה ברוסיה עם ההתקנות המטורפות שהם עושים שם :-D

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם תעשייה שלמה משל עצמם - והיא טובה, טובה מאוד!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ספוג אקוסטי,משתמשים איתו בסגירת צינורות למזגנים,יש עליו גם דבק די עמיד.

החומר בארץ לא כזה זול.

יש גם ספוג אקוסטי שבא בלי דבק,גם דיי טוב,וזול בהרבה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן, לא צריך להמציא גלגל מחדש, עשו את זה כבר מזמן. החומר נקנה בחנות/סדנת התקנה, הם לא "מקמבנים חומרים של מזגנים להתקנות ברכב, כמו כן לא משתמשים בחומרים כמו פזקר כדי לחסוך בבידוד" אני בטוח בדבר אחד, אם חומר מיעד למזגנים הוא מתיאם למזגנים, ופזקר מתיאם לגגות, ולא לדלתות.

חלאס לדחוף כל דבר הלא קשור לסאונד ברכבים שלנו :-)

יש חומרים מיוחדים, כן הם עולים כסף, לפעמים הרבה מאוד כסף, אבל אם כבר עושים, אז עושים פעם אחד לכמה שנים עם חומרים איכותים המיועדים והקשורים לסאונד ברכב.

אני חובבן ולא מקצוען, אבל יש גבול, ופזקר או "חומר מזגנים" לא יהיו ברכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חותם לך אם תשים חומר מה שאני ציינתי בדלת אחת ובדלת השניה את החומר שאתה שילמת עליו הרבה יותר כסף ולא תרגיש שום הבדל.

אם בכיף שלך להוציא סכומים של כסף אז תהנה,לכל אחד יש ג'וקים בראש ככה שזה בסדר.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1X1.2 מ"ר ב70ש"ח, לדעתי זה מחיר סביר עבור חומר איכותי.

אין לי מושג כמה עולה חומר מזגנים בגודל כזה, אבל אם מחיר הוא 50-70ש"ח, אז כבר הרווחתי.

אתה עשית השוות בין הדלתות עם בידוד מיוחד לבין דלתות עם בידוד מזגנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בדקתי כמה עולה הבידוד של מזגנים,כל מה שיש לי קיבלתי מחבר שיש לו עסק לזה בחינם.

לגבי השוואות אני אפילו לא ישקיע על זה כסף לבדיקה,העיקר שאתה נהנה וחושב שיש לך את ההכי טוב :-P

**אם אפשר עוד משהו קטן--אם הייתי מראה לך את הספוג אקוסטי שיש לי מבלי להגיד לך שמשתמשים בזה למזגנים ואומר שזה מיועד למערכות לרכב ויאוטם מקצועי,היית חושב בדיוק ככה.

ואל תגיד שלא :)

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגן רכב - לא כל כך איכפת.

הדברים החשובים שצריך לדאוג - תנאים יותר נכון:

1. לא רעיל.

2. לא מתנדף.

3. לא מפיץ ריח.

4. נדבק היטב.

5. עמיד לחום של 70 מעלות לפחות.

אם כל התנאים האלה מתקיימים - אמור להיות מתאים גם לרכב.

בידוד לדוודים וגגות - בדרך כלל החומרים מבוססי זפת ולכן רעילים, מתנדפים, מפיצים ריחות מאוד לא נעימים.

למזגנים החומר אמור להיות לא רעיל ולא מפיץ ריח כי זה תעשייה שמתעסקת בדברים שאתה נושם ישר לריאות.

תוודא את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה איך נראה החומר, משנה מה הוא תורם לשמע, ובידוד.

קיצור בוא נסגור את הנושא הזה, חבל לבזבז זמן אל ההשוות, אני לא חושב כמוך, אתה לא חושב כמוני, וזה בסדר, העיקר שנינו אוהבים מוזיקה, ושנינו נהנים מתהליך בניית מערכת. :-D:-D:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...