Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנה בסיאט לאון

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 3923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה הם תמיד חייבים להפוך את המגברים שלהם לכזאת תסבוכת - זה כמו לנסות להותיר קשר באזניות רגע לפני שאתה מנסה להתחיל לפדל על אופני כושר - איך נכנסתי לתסבוכת הזאת

:-D

נראה לי שיש לך אפשרות לעשות זוג כניסות לכל זוג ערוצים.

הINS הוא כנראה או כניסה לסאב וופר או יציאה לשרשור למגבר הבא.

כנראה שאתה יכול להשתמש או בIN1 או בIN2 בכדי לפצל כניסה פנימית ליציאה של הסאב.

או שאתה יכול IN1 לOUT1 וIN2 לOUT2 ואז INS ליציאות של הסאב.

זה הניחוש שלי.

תברר היטב בחוברת הדרכה של המגבר אם אתה לא צריך במקרה איזה כרטיס בכדי לשנות את הניתובים כי החברה האלה לא תמיד אוהבים כפתורים אלא רוצים תוספת תשלום על יכולות נוספות של המגבר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 563
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואולי מישהו ירים כפפה, ויסביר? בבקשה!

אני דפדפתי MANUAL, לא הבנתי כלום, כמות כזאת של כיוונים ראיתי רק בסרטים, כמו כן אני לא חזק בכיוונים. :roll:

מה שכן, בכל ששיטות חיבור FRON REAR, FRONT SUB, באף מהם לא השתמשו בכניסת InS/OUT, רק כניסות IN1, IN2 היו בשימוש. אז סביר להניח שצדקתי וכניסה IN1 מתפצלת לטויטרים ומידבאס, וכניסה IN2 משמשת לSUBWOOFER.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיפון הוחזר בהצלחה חזרה על הדלת, כמובן אחרי שעבר איטום עם חומר מיוחד שמנתרל רעשי פלסטיקה רופפת.

חייב לציין שיוסי וJUNIOR (ישראל נראה לי :)) אמרו שהדרך הקצרה, היא הדרך הארוכה, והם צדקו.

בקלי קלות הורדתי מסילות של מרים שמשה, כולל מנוע של מרים שמשה, הרכבתי על הדיפון, ואז החזרתי הכל בחזרה על הדלת.

ממש קל מאוד.

שלב הבא דלתות קדמיות, ובסיום אסיים את הדלת האחורית מימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שלוש כניסות למגבר, 1,2 וINSUB .

יש כפתור שמאפשר לעבוד אם שתי כניסות או שלוש.

אבל כמו שכבר אמרתי לך, קח כמה שעות טובות והרבה סבלנות ושב על הספר,

יש אותו גם בקובץ PDF ברשת.

הכיוונים מאוד קריטים, תיזהר לא לשרוף טויטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עדיף לעבוד עם 2 כניסות, או עם 3 כניסות, או שאין הבדל?

אני הולך לחבר טויטרים, מידבאס וסאב בלבד.

אני אשב על הMANUAL כשיבוא הזמן, כרגע ספר תורה שמצורף למגבר מפחיד אותי, אני לא מבין שם כלום, וככל הנראה אפנה לחברים שלי שמומחים הרבה יותר ממני בכיוונים וכו... אני רק מתקין הכל, מחבר הכל, ומכין תשתית, הם עושים את השאר.

השאלה שלי לגבי חיבור מתייחסת רק ל(איך אני הולך להכין את הכבלים RCA) כלומר מספיק זוג, או צריך להכין 3 זוגות.

אגב תודה על ההתייחסות JEKA. :)

ממתין לתשובה בקוצר רוח.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי משתמש בכניסה אחת לסט הקדמי וכניסה אחת לסאב בשביל באמת לא לפגוע בTC על הסאב.

אבל אם אתה מגביר אקטיבית - תעבוד במצב של שלוש כניסות נפרדות - הכי טוב, הכי בטוח.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתוווולה

:-P

החומר הספוגי\גומי אוויר ששמת בדופן החיצונית אחרי הבידוד נראה כמו משהו רציני ביותר.

עבודת בידוד יפהיפיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...