Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לצפות? (נהג חדש שתוי+עוד מספר עבירות)

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 4521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשוטר כן מותר לנהוג ברכב בלי טסט וביטוח מעל חצי שנה?

+1

העיקר לשוטר מותר לנהוג בלי טסט וביטוח חובה...

HU: alpine 9855. FRONT: tw:TangBand 25-1719S - woofer:hertz mlk 6.5 . SUB: DC AUDIO .LEVEL 3 "12". FRONT AMPS: celestra fa475.woofer amp: Celestra fa2150 SUB AMP: dc audio 2.0k. dsp: audison bit one

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה רציני ? מה הוא חשב לעצמו ?

אם זה אמיתי ( וכן זה נשמע מופרח לגמרי שבן אדם מתנהג בכזו טיפשות וחוסר אחריות ) אז חבר שלך יכול

לומר שלום לרשיון שלו לכמה שנים טובות , אני לא מכיר תשופט שלא יכנס בו במלוא חומרת הדין על כל העבירות

שהוא ביצע פה .

ושיגיד תודה שהוא לא הרג אף אחד עם רכב מלא באנשים ובלי טסט וביטוח , כי אם זה היה קורה שלילת רשיון לכמה

שנים זה צחוק לעומת מה שהיה עובר עליו למשך כל החיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג ברכב בלי טסט וביטוח מעל חצי שנה.

האוטו נלקח למשטרה (כאשר הוא נהוג ע"י שוטר, ולא נלקח ע"י גרר, מותר להם לעשות את זה??)

אם החבר היה נתפס לא שיכור אלא רק על עברת הטסט לדוגמא, הוא היה יכל לקבל הזמנה לדין על כך שאין לו טסט וביטוח בתוקף.

במידה והרכב לא הורד מהכביש הוא היה משוחרר לדרכו ברכב.

היה וקיבל הורדה מהכביש בגרירה אסור היה לו להניע את הרכב ולהזיזו ממקומו אלא רק על ידי גרר.

החבר קיבל הורדה בגרירה וקנס של 1000 ש"ח?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה הזה נשמע לא אמיתי - למרות שהוא כן.

נהג חדש, שרק קיבל רישיון וכבר כאלה עברות? רמזור אדום, שתוי, בלי ביטוח ועוד? מה נסגר עם הבנאדם, אין לו טיפת אחריות?

אני לא מבין איך הראש של אנשים עובד לפעמים, כמה סיכונים לקחת?

שישלחו אותו לעשות רישיון מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא קיבל גרירה, השוטר היה נחמד ולקח את הרכב בעצמו לתחנה כדי לחסוך לו את עלויות הגרר, לא קיבל שום קנס, בינתיים רק להגיע לתחנה ביום ראשון.

ותגידו לי אתם, הרכב בצבע לבן אבל ברישיונות רשום אדום (הוא נצבע מזמן), זה עילה להורדה מהכביש או החרמה או משהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חי במדינה שכל מקרה כזה שמתפרסם אנשים עוד מחפשים איפה השוטר לא היה בסדר, והאם היה מותר לו לעשות כך וכך אתה עוד מתפלא??

הורגות אותי התגובות האלה, טוב מאוד שסופסוף הם עושים את העבודה שלהם ואתם מחפשים אותם בקטנות? לא ייאמן.

מקווה שאלו תגובות של ילדים ולא מבוגרים כי אז המצב שלנו באמת קשה.

ובקשר לפותח השרשור, יש פתגם עתיק שאומר עשית טעות כמו גבר אל תבכה כמו תינוק, רכב בלי טסט וביטוח ולא ידע? נו כן בסדר.. אולי הוא גם לא ידע שהוא שיכור?:shock: שיעמוד למשפט כמו גבר ושילם על הטעויות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטסט והביטוח זה באמת הוא לא ידע, כל השאר זה באמת באחריותו.

אבל השוטר באמת לא התנהג יפה, הוא איים עליו וחיקה אותו וירד עליו, ממש גועל נפש, זה לא חלק מהתפקיד שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא קיבל גרירה, השוטר היה נחמד ולקח את הרכב בעצמו לתחנה כדי לחסוך לו את עלויות הגרר, לא קיבל שום קנס, בינתיים רק להגיע לתחנה ביום ראשון.

ותגידו לי אתם, הרכב בצבע לבן אבל ברישיונות רשום אדום (הוא נצבע מזמן), זה עילה להורדה מהכביש או החרמה או משהו כזה?

הורידו לו את הרכב מהכביש כי הוא היה שיכור על פי הבדיקות, ולא כי הצבע שלו היה אדום.

כל נהג לפני שעולה לרכב בודק את הרכב מבחינה חיצונית רואה שיש שמן/נוזל קירור, שיש אויר בצמיגים, וגם בודק את הרשיונות שלו עצמו ואת רשיונות הרכב.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לכולם מגיע רישיון, יש אנשים שבאמת יהיה טוב יותר שהם לא יהיו על הכביש, חבר שלך אחד מהם.

אחרי סיפורים כאלה, אני מתחיל להבין את מה שאני רואה על הכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלך נהג בשיכרות ולקח יותר אנשים באוטו ממה שמותר לו בחוק. לגבי העבירות של האוטו, לא נראה לי שישפטו אותו על זה בכלל. אולי בעל האוטו יקנס על כך.

האם לקחת עו"ד? ברור. אם אין לו כסף, אף אחד לא יממן לו והוא יקבל עונש חמור מאוד (3 שנים שלילה או משהו כזה). לכלא הוא לא יכנס. העבירות הן לא עד כדי כך חמורות. החוק אומר שלאחר 12 חודשי שלילה (שנה) צריך לעשות תיאוריה וטסט מחדש. זה עונה לך על השאלה אם הוא יצטרך להוציא רישיון מחדש.

עו"ד טוב, יכול להוציא אותו בפחות משנה שלילה מה שיגרום לכך שהוא לא יצטרך תיאוריה וטסט מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות.

נהגת שודים, אף אחד שאני מכיר לא בודק את מה שאמרת לפני כל נסיעה, אחת לשבוע עושים את זה וזה סביר לגמרי, את באמת בודקת שמן מים אויר ורישיונות בתור נהגת תורנית שכולם שפוכים באוטו?

השוטר נתן לו אופציה לקרוא למישהו שלא שתה שיחזיר את האוטו הביתה, ואחרי שלא נמצא מישהו כזה אז רק נלקח הרכב, וגם זה לא בגרירה, זה כבר טוב לא? (כלומר, לא באמת אכפת להם מהרכב?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצחיק\עצוב איך אתה מנסה להגן עליו כאילו הוא יצא מסכן מהסיטואציה הזאת, אני מבין חבר שלך וכו' אבל עד איזה רמה צריך להיות שיכור בשביל להגיעה למצב שבו אף אחד לא יכול לדאוג אם לא לסובבים אותו אז לעצמו ולהגיד לחבר הזה שלך "עד פה במצב כזה אתה לא תנהג, כי אני לא רוצה למות היום".

ולא, חבר שלך ממש ממש לא עונה להגדרה של "נהג תורן".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...