Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהירות 106 במקום 70. מה צפוי?

שימו לב! השרשור הזה בן 4475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

... ככה הופכים אזרח שומר חוק לעבריין, על ידי אכיפת חוקים במקום הלא נכון ומהסיבות הלא נכונות....

צודק, רוב הקנסות שאני מכיר מתקבלים במקומות שקל לתפוס בהם אנשים. למה קל לתפוס שם? כי השלט מתאים לחצי מהמהירות ההגיונית באותו המקום.

בקשר למשפט ולקצין. אל תקפוץ מעל הפופיק.

שתה כוס מים, תרגע, קח את החבר שלך שיצא ממצבים יותר מסובכים, נייר ועט ותתחילו לרשום מה אתה הולך להגיד לקצין מחר בבוקר.

עוד לא הגיע מחר בבוקר אתה כבר דואג למשפט שכנראה לא יהיה.

פרה פרה, המטרה שלך כרגע זה מחר ב-11:00 בבוקר ובכל הכוח!

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאניקה שלך לא תוביל אותך לשום מקום מועיל, היא רק תגרום לך לכסוס את ציפורניך ולהתנהג מגעיל אל הסובבים אותך עד למועד השימוע.

לשמחתי, עוד לא יצא לי להיות בסיטואציה שבה עלי להתייצב לשימוע, טפו טפו טפו. יחד עם זאת, חבר טוב שלי שנתפס על מהירות ה-ר-ב-ה יותר גבוהה מהמהירות שלך בעודו נוהג ברכב של אותו יצרן, התייצב למחרת היום מול קצין. לאחר שהלה הסביר לקצין מדוע הוא זקוק לרישיון ולאחר שהקצין בחן את עברו התעבורתי (אזהרה אחת פגת תוקף לאחר שנתפס על מהירות מופרזת), החזיר לו את רישיונו עד למועד המשפט, שטרם הגיע.

לא הכל שחור. צא מתוך הנחה שיש מצב סביר שהקצין יהיה אדם שעיניו בראשו ושייאות להשיב לך את רישיונך אם רק תצליח לשכנעו שזה הדבר הנכון לעשותו.

אתה אדם אינטלגנט, אני בטוח שאתה יכול למצוא את המילים הנכונות כדי לדבר אל ההיגיון שלו, ככל שיש כזה.

בהצלחה.

בלי קשר: אם אתה יודע שבמקום הזה המשטרה נוהגת להציב מארבים ואם אתה טוען שכבר נתפסת שם, למה לעזאזל אתה נוהג שם במהירות מופרזת? איפה לכל הרוחות הראש שלך היה?! :brickwall:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הראש שלי היה?

בשברולט מליבו השחור שזגזג כמו מניאק ולא רציתי להיות לידו כי הוא ניסה להיכנס ביני ובין המשאית, ובעקיפה של אותה משאית. הוא תפס אותי בדיוק כשעברתי אותה.

אני יודע מה להגיד לקצין, אין לי כבר הרבה מה לעשות מעבר לקוות שהפעם לשוטר יש שכל והוא מבין שהוא עומד מול בן אדם שבאמת לא התכוון לעבור על החוק.

וארז, זה לא שאין לי דברים לעשות בחו"ל. יש לי מחקרים לערוך ויש לי איך לנסוע. זה רק סיבה נוספת טובה לנסיעה.

בלי קשר ישיר לזה, אחרי 9 שנים במדינה, נראה לי שמיציתי.

הסיבה היחידה שאני פה עדיין זה בגלל הלימודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת או לא לעבור על החוק מבחינתם זה לא משנה, עברת - נדפקת..

בזה הם לא מקלים ראש ולא משנה מה הסיבה לזה שעברת על המהירות המותרת..

תתייעץ עם עו"ד טלפונית ובמידת הצורך תקח אותו שייצג אותך ובמקרה הטוב הוא יוכל להחזיר לך את הרישיון

אם הוא יילקח ממך ל 30 יום תוך כמה ימים.

עברתי שם היום בבוקר כשחזרתי מהעבודה וראיתי אותו דווקא ממרחק ממש לפני הספייס עומד מחוץ לאוטו עם אקדח..

דווקא בגלל שאתה מהאיזור אתה אמור לדעת שזה המקום שכמעט 90% מהזמן עומדת בו ניידת בין אם זה לכיוון יגור או לכיוון נשר.

אגב בקשר לעו"ד תחפש לפנות לאיתן\יאיר סטולר הם תותחים בתעבורה..

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וארז, זה לא שאין לי דברים לעשות בחו"ל. יש לי מחקרים לערוך ויש לי איך לנסוע. זה רק סיבה נוספת טובה לנסיעה.

בלי קשר ישיר לזה, אחרי 9 שנים במדינה, נראה לי שמיציתי.

אתה יודע יוסי, הסגנון שלך ממש לא לרוחי. אלמלא קנס על סך 1200 ש"ח ששילמתי על דו"ח מהירות הייתי מממן לך את כרטיס הטיסה. אף אחד לא מכריח אותך להישאר בארץ. אתה יכול לקחת את עצמך, (ואת הטווינגו שלך) ולהמריא לעבר השקיעה. אני בטוח שהמשטרה בניו יורק/במוסקבה, הרבה יותר מתחשבת...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה שלך?

אתה מכיר אותי חוץ מלהגיד לי שלום פעם או פעמיים?

למה לתקוף אותי סתם?

למה לרצות להעיף אותי מהארץ? אין לי זכות לדעה שלילית על המדינה שחזרתי אליה בגלל ציונות אבל אכזבה אותי כל פעם מחדש?

יש לך מושג מה אני עושה בחיים בכלל ולמה?

אם אין לך משהו חיובי להגיד, תעזוב אותי בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אני חושב שכולנו, כל המגיבים כאן , כבר מכירים אותך לא רע.

אם הייתי יכול להמציא שיטת איתור אנשים כמוך בזמן, הייתי קונה לכל אחד מהם טווינגו שמגיע ל - 105 - בדרך לנתב"ג.

והלואי שגם בחו"ל תיסע בטווינגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה תניחו לו

מחר זה ייגמר בדו"ח של 750 ש"ח +8 נקודות, בכפוף לכך שהוא יודע לדבר , והקצין לא בווסת.

כל תוצאה אחרת תהיה הפתעה מבחינתי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה שלך?

אתה מכיר אותי חוץ מלהגיד לי שלום פעם או פעמיים?

למה לתקוף אותי סתם?

למה לרצות להעיף אותי מהארץ? אין לי זכות לדעה שלילית על המדינה שחזרתי אליה בגלל ציונות אבל אכזבה אותי כל פעם מחדש?

יש לך מושג מה אני עושה בחיים בכלל ולמה?

אם אין לך משהו חיובי להגיד, תעזוב אותי בשקט.

אענה לך אחד לאחד.

מה הבעיה שלי - אז ככה, אני מגלה חוסר סבלנות לאנשים שלא לוקחים אחריות על מעשיהם ומעדיפים לזרוק בוץ ולהכפיש כל מי שנמצא ברדיוס שלהם, החל מנהג השברולט מליבו השחורה שזגזג כמו מניאק, דרך השוטר שאתה מקווה שיש לו שכל, נמשיך לדבילים שאת תשובותיהם לא אהבת ובל נשכח את קצין המשטרה שסביר להניח שהוא ערס מגעיל.

האם אני מכיר אותך? - נתקלתי במספר תגובות שלך בפורום וכבר אז הבנתי שהדעות שלך ושלי לא בדיוק עולות בקנה אחד, מה שלא מנע ממני לברך אותך לשלום, כשנפגשנו במפגש שישישרון.

למה לתקוף אותך סתם - אני לא תוקף סתם, אני מגיב להודעותיך לפי תפיסת עולמי. אני מצטער שהיא לא חופפת לתפיסת עולמך. (סתם, אני לא באמת מצטער).

למה לרצות להעיף אותך מהארץ - אני לא רוצה להעיף אותך מהארץ אבל אני גם לא רוצה שתישאר כאן בניגוד לרצונך. לי נמאס מהבכיינים שלא מבינים שלא המדינה צריכה להתאים את עצמה אליהם אלא הם צריכים להתאים עצמם למדינה.

בקשת משהו חיובי - או. קיי. אני בטוח שבמקום אליו אתה נוסע ידעו להעריך את תרומתך לתרבות הנהיגה הרבה יותר מאשר בארצנו הנחשלת ואני מאחל לך הצלחה בחייך החדשים.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני הייתי בשימוע כזה.

הקצין שתופיע מולו לא מחפש לנקנק אותך הוא יודע שהשופט כבר יטפל בך.

מבחינתו העבר התחבורתי שלך מדבר באותו רגע.

אם אתה נהג בעייתי צפה לשלילה ואם לא אז הוא ישאיר לך את הרישיון עד המשפט.

קח בחשבון שאם אתה מנסה להגיד שהשוטר שתפס אותך טעה או שהלייזר לא תקין אתה מקבל שלילה עד משפט.

תגיד שאתה מצטער שלא שמת לב כי פחדת כשעקפת את המשאית, במשפט אחר כך תגיד מה שאתה רוצה.

על עבירת מהירות התנאי הוא שנתיים אז תבדוק אם אתה עדיין בתנאי.

אם לא צפה ל 1000 ש"ח קנס + 3 חודשים שלילה על תנאי למשך שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך להתייחס אפילו לשוטר. הוא לא רלוונטי.

אני הולך להסביר לו שאני סטודנט בלי גרוש על הנשמה שעובד קשה למחייתו וצריך את הרכב בשביל להתקיים.

אני הולך להגיד שאני נהג נורמטיבי בלי עבירות ב3 השנים האחרונות (הוא יראה את זה בעצמו) ושזה מקרה חד פעמי שקרה בגלל שהייתי לחוץ, הייתי בדרך לפגישה ולא שמתי לב למהירות.

כעקרון המסר שלי עומד להיות שאני בחור טוב ושלמדתי את הלקח עם הקנס ושאין צורך כלשהו לתת לי שלילה כי זה רק יזיק (לא בטוח לגבי המשפט האחרון, זה די תלוי בו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי ילד נחמד שלי לא קורא את הודעותי ( מפעיל את אופצית ההתעלמות ) אז הם לטובת אחרים שנמצאים בסיטואציה דומה.

מהותו של השימוע על ידי קצין כפי שנקבע על ידי פסיקת בתי המשפט בדיקה של המסוכנות של הנהג היושב לפניו בשני פרמטרים

1 ) בדיקה של עברו של הנהג , וותק בנהיגה וגליון העבירות שלו. כמובן שאם אתה נהג חדש הקצין יתייחס לכך ביותר חומרה מאשר הנג עם וותק של 10 שנים ומעלה. גם אם תספר לו כי אתה נהג משאית או סתם סוכן נוסע שכל הזמן על הכביש הקצין יכניס זאת לשיקוליו. הקצין בוחן גם את מהות העבירות שצברת עד היום , מנטרל ככל האפשר את העבירות הקלות , ( רצוי שתסב את תשומת ליבו לכך ) ובודק בעיקר את העבירות החמורות , בודק אם כבר שללו לך רשיון , ובוחן אם אתה נמצא למשל בשלילה על תנאי שהיא עדיין תקפה.

כמובן בוחן אם בגליון יש עבירות מהסוג בו אתה מואשם כעת , כי יש עבירות בהם הענישה תהיה חמורה יותר במקרה של עבירה חוזרת.

זה לגבי העבר התעבורתי

2) בוחן את המסוכנות של העבירה הנוכחית. אין דין נסיעה במהירות של 150 קמ"ש כדין נסיעה במהירות של 120 קמ"ש. ( לפחות בעיני המשטרה )

בד"כ הקצין במקרים רבים של עבירה על הקשקש כמו כאן 1 ק"מ מעל המהירות שהייתה מזכה את הנהג רק בקנס ואם אין לפניו נהג שהוא עבריין סדרתי , משאיר את נושא השלילה לבית המשפט.

ב 99% ממקרי הפסילה המינהלית בית המשפט גוזר את עונשו של הנהג , נאמר ל 3 חודשי שלילה ממנה מפחיתים את התקופה של הפסילה המינהלית

לכן יש להתמקד בשימוע בנקודות הללו.

חרטה והפנמת הלקח טובים , אבל לא תמיד עוזרים.

גם פגיעה בפרנסה לא עוזרת , כי התשובה של הקצין בד"כ היא "אם הרשיון כל כך חשוב לך סע כחוק ושמור עליו "

ושלא יהיה לכם ספק הקצין יודע שהאכיפה בארץ היא לא משהו כך שזה שנתפסתם רק פעם או פעמיים , לא אומר שאתם שה תמים

וכפי שאמרתי תוצאת השימוע במקרה הזה צריכה להסתיים בדו"ח קנס 750 ש"ח + 8 נקודות.

נושא נוסף בדקתי ונתב"ג נמלי הים והמעברים לירדן עובדים וכל הרוצה לצאת יותר ממוזמן.

שיהיה לכולנו יום נפלא

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...