Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורן שרותי רכב - מוסך מומחה לפג'ו סיטרואן רנו בחולון - חוות דעת גולשים

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גמני כמו כל הלקוחות המרוצים של אורן רוצה להמליץ על המוסך שלו

היחס שם ללקוחות פשוט כיפי אין מילים באף מוסך לא ראיתי יחס כזה

השירות והידע שלהם מיקצועי

חוץ מאורן שהוא תותח במה שהוא עושה יש את העובדים שלו ויטלי ורון שהם גם תותחים

אפשר ליסמוך עליהם בעצימת עיניים

אין עוד מוסך כמו אורן שרותי רכב!!

מומלץ מאוד למי שמחפש לתקן את הרכב שלו :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

הגעתי היום לבדוק חום מנוע בפיג'ו 206 אחרי שהחום עלה וירד .

אורן ניגש ובדק את הרכב , ובקלות היה יכול להכניס לי כל מיני שטויות במאות שקלים.

לאחר הבדיקה במחשב אורן גילה כי המד מזייף כי המחשב מראה טמפ' שונה בפחות מעלות.

דבר המצריך שיפוץ לוח שעונים.

ראיתי כי יש על מי לסמוך ! וכמובן שאורן ענה לי על כל שאלה בפירוט ובלי שום חירטוט כזה או אחר .

ביקשתי שיחליף לי שמן גיר ופילטר מזגן. במחירים סבירים בהחלט ואפילו זולים .

ועל הדרך מצא תקלות עתידיות .

בקיצור אורן בן אדם ישר והגון עם צוות מעולה !

תודה רבה על היום אורן ! אין ספק שאני אשוב אליך ואפילו אמליץ !

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למוסך אורן בעקבות ההמלצות החמות שקראתי כאן בפורום על מנת לעשות החלפת טיימינג וטיפול כללי בכל מיני נזילות קטנות שהופיעו לי ברכב.

אורן,שמכיר בעל פה כל בורג ובורג ברכב( סיוויק 2000 ) נתן לי יחס אישי וטיפל ברכב כאילו זה הרכב שלו, תוך כדי הקפדה על שימוש בחלקים איכותיים שלא קורעים את הכיס (חייל).

ראוי לציין גם את צוות המוסך שהיה מאוד סבלני ומקצועי- ונתן מענה לכל שאלה ובקשה.

לסיכום, זה אחד המוסכים הבודדים שלא ינסו לעקוץ\לדפוק\לבלבל אתכם, יסבירו לכם במדויק מה מוחלף-ומדוע ובמקביל לא יקרעו לכם את הכיס. ממליץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לאחר ביקור במוסך של אורן, אני ממליצה בחום לטפל אצלו

לאחר שביקרתי בכמה וכמה מוסכים- אורן היה הכי אמין ומקצועי

היחיד שלא חששתי להשאיר אצלו את הרכב לכמה ימים,

הגעתי אליו עם בעיה בסיטרואן C3, האורות הקדמים היבהבו ללא הפסקה, כמה מוסכניקים טיפלו לי ברכב ולא עלו על התקלה,

אורן עלה על התקלה במהירות- והחליף לי סלילי הצתה .

הוא הסביר לי כל פרט ופרט שהוא ביצע לי ברכב

התקלה הסתדרה ואני ממליצה לכם להגיע לטפל ברכב שלכם אצל אורן ואצל הצוות המקצועי שלו - ויטלי העובד המקסים והמשקיען.

אני יצאתי מרוצה ובכל בעיה שיש לי אני אגיע אליו כיוון שהוא מתמחה בסיטרואן .:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקור ראשון שלי אצל אורן שירותי רכב.

תקלה בבלמים, איבחן כבר בטלפון את מקור הבעייה.

השהיה במוסך נעימה, גם אורן וגם העובדים האחרים (מתנצל שאני לא זוכר שמות) אנשים נעימים, אדיבים, ומבינים עניין, ומאד מקצועיים. קיבלתי הסבר סבלני על התיקון.

המחיר הוגן לעבודה שבוצעה.

לסיכום הרגשתי שיש לי עסק עם אנשים אדיבים הוגנים ומקצועיים, ואני מתכוון להגיע אליהם גם בתקלות הבאות.

אני ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממעקב בפורום נראה שכמעט כל מי שברשותו אוטו צרפתי עם הגיר הזה סובל בשלב מסויים של חיי הרכב מבעיה בגיר.

אצלי בקסארה הבעיה התבטאה ב"מכה" בהכנסת הראשון בתחילת נסיעה כאשר המנוע מגיע לחום עבודה.

לאחר הרבה הצעות תיקון ,משיפוץ מלא ועד לחלקי , שעלותן גבוהה מצאתי פתרון מהיר וזול מאד יחסית .

היום היתי במוסך של אורן בעליו של אורן שרותי רכב בחולון ( חבר בפורום) שהציע וביצע פתרון זול וקצר בזמן עבודה

ולפחות על פניו נראה שגם יעיל. הרכב אומנם לא עמד עדיין במבחן פקקים גדולים בחום יולי אוגוסט אבל עבר בשלום נסיעה של כמה עשרות ק"מ .

יתכן מאד שגם גירים אחרים מתאימים לפתרון אצל אורן אבל אני התענייינתי וקיבלתי הסבר על ה AL4 .

למרות הפן החיובי של המוסך של אורן אני חייב להזהיר את כול מי שיגיע למוסך שאם אורן יזמין אותכם לאכול איתו ,הלאפות שלו קטלניות .

תזהרו זה חריף !!!

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל השואלים

מכיוון ואני לא חלק מהמוסך ואני לא בעל מקצוע אני לא מתכוון להיכנס להסברים טכניים מקצועיים ולמחירים .

כל מי שרוצה לדעת פרטים שפשוט יתקשר למוסך אורן שרותים לרכב . המוסך נמצא בחולון רח' המרכבה 15 והטלפון :

03-6540818 050-2002525

אורן בטח יעשה את זה נכון וברור והרבה יותר טוב ממני

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

התקלה הנ״ל מופיעה בגלל איבוד לחץ שמן בתיבה,הפתרון שאנו מציעים כולל מספר פעולות אשר פותרת את בעית נפילת הלחץ ומונעת את התקלה של חוסר שילוב להילוך ראשון.

הפתרון הנ״ל מאריך משמעותית את חיי הגיר, וזול משמעותית משיפוץ גיר מלא.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר את ההליך הטכני שאתה מבצע במדויק?

החלפת שסטומי ויסות לחצים?

החלפת אטם כלשהו בגיר \ מוח גיר?

הוספת תוסף כלשהו?

לימוד מחדש של מחשב הגיר?

שנדע במה מדובר ואם באמת יש הליך מיוחד ששונה מההליך אותו כל שאר המוסכים מציעים ועבורו שווה לבוא אליך..

בכל זאת יש גם אנשים מהצפון שבמידה ויש לך פתרון יחודי ושונה יעשו את המאמץ והנסיעה..

בלי לספר מה ההליך כל השרשור הזה סתם נראה כפרסומת סמויה..

תודה (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובל ולשאר המגיבים

אין כאן שום פרסומת או שירות שאני עושה למוסך . אני עושה שירות לכל הנהגים שסבלו או סובלים כמוני ונדרשו לשלם אלפי שקלים לפתרון של בעיה נפוצה שהופיעה הרבה פעמים בפורום.

מבחינת הכתיבה לא היה מנוס מלציין את שם המוסך וגם אין בכך פגם . אני לא לקוח קבוע של המסוך הזה ואין לי כל קשר עסקי או אחר עם המוסך.

כל מה שציינתי זה שהוצע לי פתרון זול ויעיל לבעיה וזה מה שנכתב.

די מוזר שיש כאן מגיבים שמתייחסים למידע בצורה שלילית.

הרי כל מהות הפורום הוא העברת מידע בין החברים.

האם היה עדיף שאשמור את המידע לעצמי ולמנוע מאחרים ?

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם Tuval

אני גר באזור ירושלים ויש לי בעיה דומה בגיר (כתבתי על כך השבוע בפורום).

אני מוכן להגיע עד לחולון לטיפול בבעיה אך ורק אם יהיו קצת יותר פרטים - כולל הערכת מחיר גסה כמובן ללא התחייבות- הרי בסוף הכל סובב סביב עניין התקציב.

אין לי בעיה שזו תהיה פרסומת סמויה או לא - רק שתהיה יעילה ותשכנע בצורה טובה יותר לקוחות להגיע למוסך של אורן.

אורן - תאמין לי, זה רק יעשה לך טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום צביקה, אין כאן גישה שלילית - אתה צריך להבין שללא רישום בנוגע לתהליך הטכני של הפעולה יכולת גם לרשום שיש לך שכן שנוגע ברכב ובעזרת תפילה מיוחדת פותר תקלות גיר..

עקב כך אני ואחרים מבקשים לדבר מה ההליך הטכני שהמוסך מבצע, הכל ברוח טובה ולא תקיפה משום סוג..

ללא הידע הזה אין משמעות לשרשור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...