Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורן שרותי רכב - מוסך מומחה לפג'ו סיטרואן רנו בחולון - חוות דעת גולשים

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 1122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

ברצוני לחוות דעה על החוויה שלי במוסך של אורן שירותי רכב.

הגעתי עם רכבי סיטרואן C4 שנת 2006 על מנת לבצע טיפול 105 אלף ברכב.

ראשית דבר הרכב עבר בדיקה של מה צריך לעשות והלאה לשלב ההצעת מחיר.

קיבלתי הצעת מחיר מעולה והגענו לשלב הביצוע, להזכירכם זה יום שישי והיו עוד מכוניות בתור.

מהר מהר הוזמנו החלקים, הרכב עלה על הליפט ובמהירות שיא נעשתה העבודה לשביעות רצוני.

כמובן ששאלתי שאלות תוך כדי את ויטלי ורון ונענתי במהירות ובמקצועיות.

צוות לעניין.

בקיצור נכנסתי לאורן שירותי רכב ויצאתי מרוצה.

מקצועיות שאין כמותה.

תודה רבה לצוות של אורן!

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם היום ה206 זכתה לטיפול מסור של אורן, החלפת בלמים ואטם מכסה שסתומים, וקצת דיונים על החיים ברומו של עולם. גם היום כיף להגיע למוסך, לדעת שאתה משאיר את הרכב בידיים של אנשים כאלה.

תודה על השירות, ההגינות והמחיר המצויין כמו בכל פעם.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חיפוש אחר מוסך ישר ואמין ל206 שלי הגעתי לאורן שירותי רכב דרך הפורום.

הגעתי אליו בצהרים במיוחד מירושלים, הרכב ישר עלה על הליפט כאשר אורן והעובד לו ישר בודקים מסבירים מה לא תקין, מה צריך להחליף, מה אפשר להחזיק עוד קצת, מראים הכל והכי חשוב עושים את זה ביחס טוב ובמקצועיות.

אחרי שעברנו על הכל אישרתי להם להתחיל בעבודה (כבר ארבע אחה"צ), עבדו על הרכב עד שמונה בערב, נסעו במיוחד כדי להשיג חלקים שלא היו במלאי אצל הספקים הרגילים שלהם, הסבירו מה הם בדיוק עושים, הראו מה בדיוק מקולקל וגם סתם דיברו והעבירו את הזמן (ביליתי כמה שעות טובות)...

והכי חשוב בסופו של יום הוא איש מקצועי ביותר (שבימנו קשה למצוא כאלו), אמין, אדיב והמחירים טובים.

מומלץ ביותר! בעיקר לבעלי הצרפתיות.

תודה לך אורן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נכנסתי עם 307 שעברה רק טיפולים שוטפים פשוטים (בגדול די הוזנחה מכאנית) לאורן שירותי רכב לאחר שקראתי על ההמלצות בשרשור זה. הוסכם על מס' טיפולים / החלפות רכיבים, שיש לבצע ועל מחיר כמובן. ויטלי החל בפירוק ותוך כדי הסברים טיפל פה ושם בכל מיני "קטנות" אשר לא הוכנסו אח"כ לדף העבודות. רק ההמתנה לשליח שיביא עימו מחזיר שמן (שעתיים!) היתה הדבר הכי "נוראי" באותו היום.

פשוט תענוג להגיע ולראות עבודה מקצועית וטובה של ויטלי ואורן.

בסוף עוד קיבלתי הנחה :wink:

מומלץ בחום, אחזור בוודאות!

מה גם שקיבלתי צ'ופר קטן, לראות 205 שנת 89 עם 98,000 ק"מ על השעון, במצב מצויין.

Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo da Vinci"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הגעתי לאורן שירותי רכב לבדיקת רכב לפני קנייה של רנו סניק 2.0 שנת 2005. הבדיקה היתה יסודית ומקצועית. גם מבחינת תאונות, מבחינה מכאנית וסריקת תקלות.

הבדיקה היא ללא תשלום, אבל זה לא מעיד על איכותה. הרימו את הרכב, בדקו הכל, התחברו עם מחשב כדי לסרוק תקלות וביצעו נסיעת מבחן.

ממליץ על המקום גם כאלטרנטיבה למכון בדיקת רכב וגם כמוסך אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מילה טובה לסוהיל וויטלי שנתנו היום עבודה על הZX שלי שהחליפה את ה206, טיפול גדול נעשה בצורה מקצועית, ובאווירה טובה ונעימה כמו תמיד. תודה על המקצועיות, והיחס ההולם, מוסך שהוא כמו בית.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רוצה לציין לטובה את אורן שעשה מאמצים כבירים לפתור את בעיית ההתחממות אצלי בZX, והשקיע מזמנו וממקצועיותו כולל ביצוע נסיעת מבחן המדמה את תנאי הנסיעה שלי.

אז שוב פעם תודה לאורן שהמוסך שלו זאת ציפור משונה, זן נדיר.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

נראה לי ראוי להוסיף כמה מילים שלי אחרי היום, כי אורן וויטלי הוכיחו את עצמם לא רק כאנשי מקצוע רציניים (שזה כבר ידוע לכל חברי הפורום) אלא גם כנותני שירות שאחראים לעבודה שלהם. לא צריך לדבר על הסבלנות שלהם להסביר ולענות על שאלות, הנכונות להדגים ולהראות מה בדיוק התקלקל ואיך מתקנים, על הצ'ופרים השונים בכל טיפול שהם לא מוכנים לקחת עליהם כסף למרות שכל מוסך אחר היה לוקח. פה זה מקרה מיוחד:

בפברואר האחרון הכנסתי את הרכב לטיפול ותיקון של כמה תקלות, ביניהן מדחס מזגן תקול (זבל סיני שהתקין לי חשמלאי כלשהו שנה קודם לכן).

כשהתחילו הימים להתחמם, והתחלתי להפעיל מזגן, מהר מאוד הסתבר לי שיש דליפת גז - חשדתי שהבעיה במדחס כי התופעות היו דומות לפעם הקודמת. לקח לי מעל חודש מתחילת התקלה ועד שמצאתי זמן להגיע למוסך, בינתיים סבלתי בלי מזגן. אתמול הגעתי לאורן, לאחר בדיקה קצרה הוא אישר - המדחס פגום, יש נזילה.

השארתי את הרכב, שכרתי רכב זמני ונסעתי לדרכי. היום בצהריים חזרתי - הרכב היה מוכן (ושטוף!), עם מדחס חדש, גז חדש, והמזגן מקפיא לי את הצורה.

לא שאורן לא לקח ממני כסף על זה - אפילו לא על הגז (למרות שהצעתי). מה שבאמת צריך לציין זה שבשום שלב לא ביקשתי להחליף, לא דיברתי על אחריות, לא היה שום דין ודברים - מהרגע שהתקשרתי להודיע שאני מגיע עם בעיה "חוזרת" אורן לקח אחריות מלאה ועשה כל מה שנדרש כדי להביא את הרכב למצב בו הוא היה אמור לצאת מהטיפול בפברואר.יש לי הרבה ביקורת שלילית על אופי השירות בישראל, ועל הנטיה להתנער מאחריות על העבודה\מוצרים של בעלי עסקים כאן בכל דרך, והגישה של אורן לשירות לקוחות זוהרת באור חיובי למרחקים.

עם הכוונות שלי בעתיד הקרוב לעבור לרכב חדש, כנראה שלא יצא לי לבקר את אורן וויטלי הרבה, אבל מה שבטוח זה שמי שיקנה ממני את הXS יצטרך לחתום שהוא מטפל רק אצל אורן :wink:

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוות דעת שנייה שלי על אורן, והפעם הראשונה שהופתעתי משירות של מוסך.

הגעתי בהתראה קצרה, 10 דקות לפני צלצלתי ואמרו לי להגיע, כשהגעתי כולם עבדו והליפטים היו מלאים, זה לא מנע מאורן לטפל בי תוך דקה.

אני לא אציין מה נעשה רק אומר שסיימנו עליתי למעלה כדי לשלם, אורן בדיוק דיבר בטלפון ואני חיכיתי וכבר הוצאתי את הארנק.

כשהמזכירה שאלה כמה הוא אמר כלום.

אני לא האמנתי כי זה משהו שאמורים לגבות עליו סכום דיי קבוע וזה נורמלי לגמריי.

לא היו לי את המילים להודות להם, אין ספק שלמקום כזה אני חוזר שוב, יצאתי מאוד מופתע אז תודה רבה לך אורן.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז רצה הגורל ונשרפה לי מנורה ברכב, ישר קפצתי למוסך אורן שיטפלו לי בעניין,

ויטלי התותח ניגש אלי בזריזות, החליט להחליף על הדרך את 2 המנורות שנמצאות בפנס, הבעיה תוקנה והתשלום אפסי!

תודה ויטלי אתה מספר 1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רושם בשביל ידידה:

טוב אז רציתי לנצל פה את המקום ולפרגן ל

אורן שרותי רכב המקסימים! לאורן ואיתן שהיו אדיבים, אמינים, נדיבים כבר בשיחת הטלפון הראשונה וגם במוסך עצמו (בו הם אגב מתקנים הכל למעט פחחות). התקלה שלי הייתה שהמזגן לא מיזג (ולאחר שמילאתי גז באופן פרטי). הם עשו כמה בדיקות, מילאו בגז מסוים שעזר במיידית. לא ביקשו על כך שום תשלום. והציעו לאחר מכן הצעה בשיא הנועם והצניעות ובלי לדחוף לקניה. הציעו טיפול של וואקום (הוצאת כל הגז) והכנסת גז עם זרחן כך שאם יקרה שוב משהו למזגן כמו דליפה, הם יוכלו לראות מאיפה הגז דולף אם בכלל ביתר קלות. הטיפול ארך כרבע שעה בו הסבירו באופן פשוט ובלי לקסיקון "מוסכי" על הבעיה ונתנו לי טיפים על שימוש במזגן באופן המיטבי. וכל זה ב 200 ש"ח ומבדיקה שלי עם matanfr (שהפנה אותי אליהם לאחר שבדק שיש המלצות עליהם ב http://www.carsforum.co.il/vb/) התברר כי זהו מחיר שעוד נחשב לזול. אז באמת, אם בא לכם ראש שקט, חוויה חיובית, טיפול מקצועי ושווה לכל נפש אז פטפטו איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למוסך בעקבות המלצות מהפורום עם בעיה פשוטה יחסית, החלפת פיוז בבית מנוע שנשרף עקב התקנת מצבר הפוך(כן, פאדיחות).

קיבל את פני בחור נחמד, ויטלי.

הוא בדק באיזה פיוז מדובר והרים טלפון להזמין את החלק.החלק הגיע מהר יחסית, בין 10-20 דקות.בין לבין הוא בדק עוד כמה דברים והפנה את תשומת ליבי.

בטעות הגיע פיוז לא נכון(לא נורא, קורה) ולכן הוזמן מחדש.לאחר התקנת החלק, כאשר אני שואל מה החשבון, ויטלי אומר שלא צריך לשלם על העבודה, רק על החלק.

הופתעתי לטובה מכיוון שבכל מקום אחר היו גובים בלי למצמץ.

בהחלט אמליץ על המקום לכל מכרי.

פיג'ו 308, Comfort plus, 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הגעתי למוסך עקב המלצות חמות בפורום למטרת בדיקה לרכב שאני רוצה לקנות.

קיבל אותי ויטלי שהתייחס אלי מעולה, בדק את הרכב מכל הכיוונים והאים אותו על הליפט. הבדיקה לקחה כ 40 דקות . הופתעתי מאוד לטובה ומתכוון להגיע לשם שוב בקרוב לטיפולים.

בהחלט אמליץ על המקום לכל מכרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצתי לעשות טיפול לפני הטסט לרכב, קיבל אותי ויטלי הוא בדק את הרכב עם סוהוב ופירט לי על התקלות והראה לי כל אחת מהם.

יש לציין שזה היה יום יחסית עמוס ולמרות הכל היחס שניתן לי היה טוב.

חייב לציין לטובה את המכונאי(סוהוב) שעבד על הרכב ולא התעצבן מכך שרוב הזמן הייתי ליד הרכב(ככה אני).

לגבי מחיר הטיפול לא בדקתי אופציות חליפיות לכן אין לי מושג אם שלמתי יותר מדי או פחות מדי אבל לגבי המקצוענות אין לי ספק.

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...