Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורן שרותי רכב - מוסך מומחה לפג'ו סיטרואן רנו בחולון - חוות דעת גולשים

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 1117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טובל

אם תעלה למעלה בשרשור תראה שהסברתי שאני לא מבין במהות הפעולה שבוצעה והפניתי למוסך לצורך ההסבר .

בהמשך השרשור אורן מהמוסך מסביר את מהות התקלה . כך שכל מי שרוצה הסבר או פרטים או לקבל החלטות שפשוט יפנה לאורן.

אני רק השליח שהביא את המידע ובזה מסתכמת תרומתי.

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• ספונסר פורום

טובל או תובל,דווקא אתה, כחבר פורום וותיק, יודע שאני לא שומר סודות לעצמי:-) ,למעשה אני חולק את הידע שלי כאן מאז 2003 עוד הרבה לפני שהפכתי להיות הבעלים של אורן שרותי רכב.

הפתרון אינו החלפת סתומי לחץ(למרות שבמידה ויש צורך להחליפם אז חייבים להחליפם גם כן)ץ

כמו שכתבתי קודם התקלה הוז ספציפית נובעת מאיבוד לחץ מינימלי כאשר הגיר מגיע לטמפרטורת עבודה,אנחנו מבצעים נסיעת מבחן עם הרכב בתנאים משתנים על מנת לוודא שהגיר לא מתחמם מסיבות אחרות.

כמו בדוגמא כאן

ובמידה והגיר שומר על טמפרטורה תקינה מוחלפים טבעות האטימה של בוכנת E1 ושתילת תותב החלקה לתוף,והחלפת שמן תיבת ההילוכים לחדש.

מניסיוננו בכמה עשרות תיבות,חלקם עם למעלה מ200K( מוניות ורכבים חליפיים של המוסך) התקלה הנ"ל נפתרת בביצע ההליך הנ"ל.

עלותו כ1000 ש"ח.

ישנן עוד שאלות?

אורן בן סימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אורן, לא חשבתי שאתה שומר סודות (:

מכיר אותך רק לטובה כבר הרבה שנים בפורום..

מה שרשמתי היה יותר עבור פותח השרשור..

השרשור החל בפורום טכני אך לא היה בו מידע טכני..

תודה ותמיד שמח לקבל ידע חדש!

אגב אשמח להסבר קצר מהו התהליך של השתלת תותב החלקה לתוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן סידר לבן דודי (סיוויק 2002, אליאור) בעיה במשאבת דלק. בלי עין הרע וברוך ה' יש אצל אורן הרבה עבודה ככה שבן דודי השבית את האוטו לשלושה ימים (עד שלאורן היה מקום לטפל) - אבל יצא עם עבודה מעולה במחיר הוגן. מרגישים שמטפלים לך באוטו בעדינות ונותנים לרכב את מלוא צומת הלב.

ת-ע-נ-ו-ג.

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אתמול הייתי אצל אורן, יחס מעולה, בדקו לי את הרכב בצורה יסודית (תודה ויטלי) בלי חיוב, קיבלתי הצעת מחיר שנראת לי די הגיונית..

אני צריך רק לארגן את הסכום (חייל אז קצת קשה), ואני מאמין ברגע שיהיה לי את הסכום אני אחזור לשם לטיפול..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום ביליתי אצל אורן מהבוקר עד הסגירה טיפול לסיטרואן c4 2008 שכלל 60אלף וטיימינג שאורן המליץ לעשות עקב הזמן.. הוא צדק הרצועה הייתה על סף קריעה !

בנוסף להכל הוא סידר לי בעיה בדיבורית שכלל לא קשורה לטיפול ולא חייב אותי.

הרגשה של להיות בבית לא במוסך!

ממליץ בחום!

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום לכולם.

רוצה להמליץ בחום על אורן שרותי רכב...

הייתי פעם שניה כבר אצלו-בפעם הראשונה פתרו לי בעית ברקסים בYRV של ביתי.

היום טיפלתי בסריון של אשתי ובשתי הפעמים יצאתי מהמוסך עם חיוך על הפנים!

ויטלי ורון(נדמה לי שכך קוראים לו) מטפלים ברכב בחיוך ובמקצועיות תוך הסברים ,

המחירים הוגנים מאוד -והשרות מקצועי ביותר

בנוסף פגשתי היום אישיות מענינת במוסך רפי לין מהאתר מוסך וממש נהניתי לשוחח איתם על

רכבים ומסננים...

בקיצור היתה לי "חווית קניה " מצוינת-ממליץ בחום!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחרי שהצרפתיה בגדה בי ביום שישי האחרון ומסרה את השטנגות לבורא, טלפון לאורן והכל הסתדר, טיפול מהיר, קבלת פנים נהדרת, מקצועי וחד.

תודה רבה על השירות, והנכונות לי נשאר רק להביע אמון ולהגיד תודה בסוף התהליך.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה להמליץ על המוסך "אורן שרותי רכב". אתמול הייתי שם לטיפול 20K לטויוטה יאריס שברשותי. העבודה בוצעה במהירות ומקצועיות, תוך שויטלי מסביר לי את כל מה שהוא עושה!

תודה רבה לך ויטלי, נתראה עוד 10K!:-)

אלכסיי

(Toyota Yaris 2011 MTM 6F 5D (Since 06.2013

(Subaru DL 1600 92' manual (03.2007 - 06.2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

היתחדשנו בפעם הראשונה במכונית פורד ואני מחפש מוסך אמין ומיקצועי שיטפל ברכב בצורה מקצועית כמו שאני קורא כאן בתגובות הגולשים שממליצים, לכן אשמח לדעת האם אתם מטפלים גם בפורד פוקוס 1600 2006?

פשוט אני רוצה להפנות את אחי למקום טוב שאני אהיה רגוע שדואגים לו כמו שצריך וקראתי המון תגובות והמלצות על המוסך הזה - אשמח ליהיות בין לקוחותיו :-).

כרגע מדובר יותר בהחלפת שמן וכו'- אבל האם גם בטיפולים גדולים יותר אתם מטפלים(חיבור למחשב ודיאגנוסטיקה וכו') - כי אני מעדיף שאחי ימנע ממוסך מרכזי בשל העלויות הגדולות לרכב מ2006 .

תודה רבה והמשך עבודה פורייה ומוצלחת :-)

נ.ב: יש אפשרות להביא שמן מהבית לפינוק הרכב? :-) (אם רוצים לשדרג לסינטטי מלא ואין לכם במלאי)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום יקירי, אנחנו נשמח לטפל באחיך עם הפוקוס ובהחלט מטפלים גם ברכבים שאינם צרפתיים.

לגבי השמן, אין שום בבעיה, זה הרכב שלך.

אורן בן סימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף ליקרוא תגובה כזו מבעל מקצוע- תודה רבה ותיהיה בטוח שעוד השבוע אתקשר לקביעת תור לטיפול :-).

המשך ערב מצויין ושבוע מוצלח.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מצטרף להמלצות פה, הגעתי לאורן עם חבר שהתחדש לא מזמן ברשיון נהיגה ופונטו 06 ידנית, הרכב נכנס ליישור קו מקיף ביותר(טיימינג+משאבת מים, קלאץ'+משאבה, תושבות מנוע ופיצ'יפקעס אחרים), העבודה נעשתה במקצועיות - לוותה בהסברים, וכדי שלא ישעמם לנו אורן גם לימד אותנו איך לעשות כסף =)

מעבר לזה המחיר היה מעולה ועל אף שהתווספו כמה רכיבים לטיפול נשאר על כנו, וגם קיבלנו רכב חלופי ללילה שהפונטו בילתה אצל אורן.

אז אורן תודה רבה על החוויה החיובית, העבודה המקצועית והשיחה המעניינת, אנחנו ממליצים :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...