Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורן שרותי רכב - מוסך מומחה לפג'ו סיטרואן רנו בחולון - חוות דעת גולשים

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 1123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

תודה לאורן , קיבל אותי יום שישי ב 7 בבוקר . הרכב הגיע בגרר עם נזילה חמורה מהפילטר שמן . אורן נתן מענה מהיר . כיף להגיע למוסך שמכיר את הרכב ואת המחלות . לאחר פתיחה של הפילטר אורן הסיט את תשומת ליבי כי הפילטר אינו תואם לרכב והראה לי פילטר שכן תואם . ואת הגומיות .

תודה אחרי כ 10 דק' הייתי בחוץ מרוצה .

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני מספר שבועות נסעתי לביקור שנתי אצל אורן, ה206cc היפה שלי עברה 12 k קילומטר מהפעם האחרונה, ויטלי טיפל בה במסירות, דאג להראות לי נקודות בעייתיות ואיך להמנע מבעיות נוספות בעתיד. בגלל שאני בא מחיפה אז להעביר יום שלם אצלם כבר מזמן נהיה עניין שבשגרה, וגם כיף גדול, תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

את כל הרכבים שלי ושל החברים והמשפחה מביאים לאורן שירותי רכב, אתמול הכנסתי יונדאי גטס לטיפול 15 אלף, תוך זמן קצר הרכב כבר היה מוכן, כולל מחיר הוגן, ובעיקר מקצועיות.

אורן שירותי רכב עברו לרחוב הזורע 4 מרחוב המרכבה 15 גם כן בחולון, לכן שימו לב!

תודה על השירות, ותתחדשו על המוסך החדש, בשעה טובה!

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תודה רבה על המילים החמות.

אכן עברנו בשעה טובה למשכננו החדש ברחוב:

הזורע 4 אזה"ת חולון

נשמח להמשיך לתת לכם שירות מעולה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש רק מילים טובות, תמיד סבלניים לשגעונות שלי, לחפירות שלי ועושים את כל העבודות עם חיוך ובזמן!

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז היום חזרתי לאורן שירותי רכב אחרי הרבה זמן לטיפול טיימינג בסיטרואן C3.

קודם כל המקום החדש גדול נוח ונגיש ומרווח ממש כיף להיות שם , הצוות של אורן (וויטלי ארתור ועוד בחור צעיר ששכחתי את שמו) קיבלו אותי יפה איך שהגעתי , והכניסו את הרכב לעבודה אחרי שחיכינו שייתקרר קצת (בכל זאת טיימינג).

וויטלי וארתור הסבירו בלי קשר על התקלות ברכב בלי קשר לטיימינג , ובלי לנסות לדחוף תקלות כדי להרוויח עוד כמה שקלים.

אין ספק שמה שרשום להם על החולצה מוכיח את עצמו, והמחיר ?! אפילו יותר נמוך ממה שרשם לי בפורום

המוסך לאנשים שמפחדים ממוסכים - מומלץ בחום !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הכנסנו את ה-106 הקטנה לתיקון נזילת נוזל בלם מהבלמים ממשאבת בלם אחורית.

הגענו למוסך, וטילי היה שם לבד אבל קיבל אותנו בחום, הקשיב לבעיה והזמין חלקים עוד לפני שהרים את הרכב.

נכנסנו ב-9 למוסך וב-10 וחצי כבר היינו בחוץ. הוספנו טיפול קטן לרכב וקיבלנו אישור בלמים לטסט.

תודה רבה לויאלי ותודה למוסך אורן שירותי רכב!

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
תודה רבה על המילים החמות.

אכן עברנו בשעה טובה למשכננו החדש ברחוב:

הזורע 4 אזה"ת חולון

נשמח להמשיך לתת לכם שירות מעולה.

אורן

נא להזכיר לWAZE k לעדכן אפילו שאני יודע איך להגיע

C4 PICASSO 1.6THP

PEUGEOT 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע זמן הטיפול והטסט ,הרכב התגעגע למוסך אורן ,הוחלפה גם ציריה ימנית ,חזרה להיות 206 שאני מכיר ,ממליץ לבעלי הצרפתיות על המוסך,מקצועיות ושרות זה המוטו .

אורן אני צריך את מס' הטלפון של הבחור של התביעה היצוגית נגד לובינסקי בקשר לפיקסו

C4 PICASSO 1.6THP

PEUGEOT 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חבר רכש 306 שנת 2000 שמורה מאוד.

התלהב מהרכב והכניס אותו לשטיפה יסודית.. מדי.

הבחור שטף את המנוע מכל הכיוונים והרכב יצא חדש.

הבעיה התחילה למחרת היום, הרכב התחיל לתת התראה לתקלה בגיר. לא הסכים לצאת מ-R ולא זז. אחרי משחק קל עם הידית עבר ל-D ונסע על הילוך 3 בלבד. החבר מתקשר מהדרך, מבואס מהרכב. כיווני אותו לרחוב הזורע 4 וביקשתי שיסמוך עליי ועל המוסך.

קיבלו אותו יפה במוסך, נסיונות דיאגנוזה עם מחשב לא צלחו ולא היתה תקשורת בכלל עם המחשבים. הרכב אושפז לבדיקה למחרת.

לבסוף, אורן עדכן אותנו שהשטיפת מנוע הכניסה מים לכל פינה כולם בתוך הגיר ברכב ועד שלא יסדרו את הבעיה הראשית לא יוכלו לתת דיאגנוזה מדוייקת.

בשעה 14:00 מקבלים טלפון. הרכב מוכן. תקלה ראשית נפתרה. ייבוש כללי והחזרת התקשורת.

המליצו להחליף שסתומים כי יש תקלת לחץ בגיר. קיבל אישור לעבוד. בשעה 16:30 הרכב היה מוכן. אורן חיכה לבחור עד שהגיע.

הבחור מפחד ממוסכים ולא מכיר פיג'ו והרעיף באוזני המון שבחים על המוסך המסודר, האכפתיות של אורן והצוות והמחיר המעולה!

אורן, בשמו ובשמי,

תודה!!!

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שצריכים אז חייבים,

מתצטרף לשרשור.

אורן עזר לי במעבר ובדיקה על הרכב (סיטרואן C3), מ- א' ועד ת'.

גילוי נאות:

עבדתי אצלו חודש וחצי (+-), חייב להודות לו על כל התקופה הזאת.

על זה שלמדתי המון (גם בתחומים לחיים וכמובן במכונאות), הכרתי חברים לחיים, על המשכורות, והכי חשוב על עזרא ובניו ומקדולנס.

תודה,תודה.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגעתי למוסך אורן שירותי רכב- למטרת טיפול+ הכנה לטסט+ טסט.

וויטלי קיבל את הרכב, הרים על הליפט והתחיל לבדוק בקפדנות ומקצעיות את הרכב.

ויטלי הסביר לי על הליקויים שמצא תוך כדי שהוא מראה לי בעין מה שצריך תיקון.

לבסוף לאחר שהרכב תוקן ונעשה כול מה שצריך, אורן עבר איתי על כול מה שנעשה ברכב.

קיבלתי את הרכב שטוף חיצוני ונקי מבפנים בחינם :).

הייתי כבר בלא מעט מוסכים, ועוד לא נתקלתי במוסך כזה עם רמת שירות גבוהה, מקצועיות ויחס אישי.

היה שווה לעשות את כול הדרך אליכם. מצפה בהמשך להמשיך לבוא אליכם לטפל בצרפתיות :).

תודה רבה לויטלי ולמוסך אורן שירותי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אתמול שיחררתי את הרכב מהמוסך לאחר שהרכב היה במוסך מיום ראשון להחלפת שרשרת תיזמון וניקוי בוצה . למה לקח הרבה זמן ,זה כבר בגלל ויטלי ואורן שחולים המחלת הפרפקטיוניזם מחלה שלא קיימת בהרבה מוסכים בגלל איזה רעש קטן אורן לא היה מוכן לשחרר את הרכב עד שלא תפתר הבעיה ,הטיפול נעשה לשביעת רצוני וקיבלתי רכב חדש צליל המנוע חזר להיות כמו רכב עם 0 קילומטר הרכב נוסע חלק נעלמו רעשי התנעה ונעלם זיוף שהיה במנוע בנוסף ויטלי אף השביע אותי לשים לב לכל רעש שלא נראה לי לעקוב אחרי מפלס המים והשמן במנוע ולא להתבייש לשאול שאלות . אני מצאתי את מוסך הבית ואתם ? ממליץ לאורן לתלות כמה חמסות במוסך מרוב שבחים .

תודה רבה לאורן שרותי רכב

אני מבסוט ומודה שאני לקוח קשה ,שקשה לרצות אותו .

C4 PICASSO 1.6THP

PEUGEOT 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נסעתי 120 ק"מ לכל כיוון למוסך של אורן והעברתי שם יום שלם. היה שווה את המאמץ! זו פעם ראשונה שזכיתי עם הסיטרואן שלי ליחס חם ומקצועי במוסך. חבל שלא עשיתי זאת שנתיים קודם - הייתי חוסך לעצמי הרבה כסף ועצבים שנבעו מהרשלנות והשקרים במוסכי לובינסקי (הייתי כבר בארבעה כאלו).

למשל, אורן הוא הראשון שגילה לי שיש מכסה שסתומים משופר שפותר את בעית ההזעה של השמן. בלובינסקי לא סיפרו לי שיש כזה דבר למרות שהתלוננתי מהיום הראשון על התופעה. הם פשוט לא אוהבים להחליף דברים באחריות, ולא היתה להם בעיה שאני מסתובב עם רכב חדש מהניילונים שיש לו שמן על המכסה המהווה סכנת שריפה.

וראוי לציון וויטלי שנשאר לעבוד עד הערב כדי לחכות לחלק שהיתה תקלה באספקה שלו, והכל כדי לשחרר את הרכב באותו היום.

בקיצור, מצאתי לי בית חדש לסי4:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...