Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכבוד השנה החדשה, בזיון משטרת ישראל? לא בטוח [שמרו על לשון נקייה בדיון!]

tu3s
שימו לב! השרשור הזה בן 4644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משתתפי הטיול, אתם צודקים: מתנ"א חרא, מג"ב זונות, אמהותיהם כל לובשי המדים הכחולים באשר הם הן מזון לתולעים ומפיצות מחלות זיהומיות אגב קיום יחסי מין מזדמנים ולא מוגנים עם כל דכפין. לרגע אני לא חולק על כך.

ועדיין, זה לא נותן לאף אחד מכם לגיטימציה להתנהג בצורה שבה התנהגתם.

גם לי יש ברזומה מפגשים עם שוטרים דגנרטים ברמות שונות. מעולם לא חלמתי אפילו להתבטא כלפי שוטר בצורה כזאת, לא משנה כמה אידיוט, מנוול, כולירע או כל קללה אחרת הוא היה.

יש לכם מצלמה? מצוין! תסתמו את הפה ותנו לשוטר לעשות עבורכם את העבודה. אני מאוד מקווה שתלכו למח"ש עם הסרטון שלכם. במקרה הטוב הם יעיפו את כולכם בחזרה לכושלאמא שלכם. במקרה הפחות טוב - מבחינתכם - אתם תמצאו את עצמכם עם כתב אישום פלילי על העלבת עובד ציבור והפרעה לשוטר במילוי תפקידו, ואלו עוד העבירות הקלות שבהן אפשר להאשים אתכם.

בסרט הזה אף אחד מהצדדים לא הפגין ענווה, דרך ארץ או כבוד כלפי הזולת, רק התלהמות, ברבריות וגם אלימות - הן פיזית והן מילולית.

טיול נהיגה כבר לא היה לכם היום. אולי הייתם מספיקים עוד איזה סשן אם רק הייתם סותמים את הג'ורה, נותנים לשוטר לעשות לכם קצת נו נו נו וממתינים עד שיסתלק למקום אחר.

אבל היי, אתם הרי גברים! יש לכל אחד מכם זין באורך של 28 אינץ'!

אני מעריך שבתקופה הקרובה אתם תאלצו להתנזר מהמכוניות הנחמדות שלכם. נו, לפחות הזין באורך 28 אינץ' - נחמה פורתא.

חייב לציין שאני מסכים איתך ב- 3000 אחוז. אגב גם אני נעצרתי עם הפיאט על ימין ועל שמאל (עם הסקודה דווקא לא), אבל בכל מקרה לא חשבתי להתנהג לשוטר בצורה כזאת.

כשמועדון פיאט רק קם ב- 2005 היינו חבר'ה מאוד מגובשים ואיכותיים, היינו יוצאים לטיולים ומפגשים לעיתים קרובות וכל פעם היינו מאוד נהנים. אני הייתי אז עם אונו אדומה, רוב החברים היו עם HGT ופיאט קופה.

יום אחד נסענו לטיול באזור טבריה, היינו שיירה של כ- 15 מכוניות. בכביש סובב כינרת עמד שוטר וסימן לי לעצור בצד. כל החברים האחרים חיכו לי מלפנים בשיירה גדולה.

הבנתי את הסיטואציה שנראית קצת בעייתית (אנחנו בשיירה גדולה שרובה מורכבת ממכוניות ספורטיביות ביום שבת בצהריים). השוטר התקרב לרכב.

אני: "צהריים טובים אדוני השוטר, מה שלומך?"

(השוטר מחייך וניכר שמתלהב מזה ששאלתי אותו לשלומו)

השוטר: "מצויין תודה רבה! מי אלו כל המכוניות מקדימה, אתה איתם?"

אני: "אני איתם, אנחנו בטיול של מועדון פיאט, בדיוק בדרך למסעדה בטבריה..."

השוטר: "אני מבין... אפשר לראות רישיון נהיגה בבקשה?"

אני: "בשמחה" (מוציא את הרישיון מהארנק ונותן לו אותו עם חיוך)

(השוטר מסתכל במשך 10 שניות על הרשיון)

השוטר: "תודה גיא. נסיעה טובה, תהנו וסעו בזהירות" (כנראה הסתכל מה השם שלי שכתוב ברישיון)

אני: "תודה אדוני השוטר"

אז מה היה לנו כאן? שוטר שהתייחסתי אליו כמו שצריך והחזיר יחס הוגן. השוטר אגב היה מאוד נחמד, הסתכל על הרישיון נהיגה 10 שניות ואפילו לא בדק במסוף כלום. לא בדק ביטוח וטסט לרכב. אם הייתי מתחצף אליו הוא עוד היה מעכב את כולם שחיכו לי מלפנים, במקום זה קיבלתי חיוך מהשוטר + איחולי נסיעה בטוחה. תחשבו על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

BRAVA - הסרטון לא נערך?

אף אחד באמת לא ראה את ההגזמה והסחרור שדפקו שם כשהמגבניק העיף לבחור את המצלמה מהיד?

אני יותר חושב שזה בכיוון של השוטר נתן לו נגיעה ביד, הצלם העיף את המצלמה מהיד והוסיף אחר כך באפטר אפקטס כמה סחרורים כדי להעצים את הנסיעה.

אני עוד מחכה לסרטוני עקיפות שעשיתם אחד לשני בדריפט באיזור שם.

BMW RICER - יש לי קאדילאק CTS-V סטיישן שנת 2011.

לוקח אותך גם ברוורס.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהאזרחים לא היו בסדר, אני לא יכול לבוא אליהם בטענות, מכיוון שהוא האזרח, אל מי אני אבוא בטענות ? להורים שלו? למערכת החינוך שכך הוא גודל?מה שכן לשוטר אפשר לבוא בטענה ,שוטר הינו שוטר, שוטר תפקידו הוא לשרת את אזרח, הוא מחוייב להראות יצוגי, אם זה תג שם,כתף. מדים תקינים.לדבר בכבוד לאזרח ! ולא "לגרוס" רכבים או לעשן מולו.

כמו כן השוטר הוא צריך להיות כאן האדם "הבוגר". הוא מקבל על כך פרנסה. גם אם יעמדו מולו שני אנשים או מאה איש, שוטר לא צריך להיגרר למצב של "יחס גורר יחס", מצב שהוא יצטרך להגיד "אבל האזרח התחיל"... מה אנחנו ילדים בני שתיים?

לאזרח מותר להגיד מה שהוא רוצה והיכן שהוא רוצה, כמו שנאמר אנחנו מדינה דמוקרטית, לפעמים זה טוב ולפעמים זה לא, אך זה המצב נכון לעכשיו.

מה זה לא יכול לבוא אליהם בטענות? למה נראה לך שאזרח יכול לקלל את מי שבא לו ולדבר איך שהוא רוצה? תיכף הוא יגיד לשוטר שזה בגלל שהוא דיסלקט. כולם שם אנשים בוגרים, הם צריכים לדעת להתנהג. ואם הם לא יודעים - שישאו בתוצאות. האדם "הבוגר". הצחקת אותי.

ושוב - אם תתמקד בייצוגיות השוטר ולא במה שיש לו להגיד, לאן נראה לך שתגיע? ואם אתה לא מתבייש לצאת לשוטר בגופייה וכפכפים, למה שתעיז להעיר לו על פאקינג כובע?

כל התגובה הפתטית הזאת ואני חיי בסרט? אם הייתה קורא את התגובה שלי עד הסוף ולא מחסיר את השורה האחרונה (" מה שכן הם היו צריכים להיות מאופקים ומתונים למרות שהסיטואציה מאוד מעצבנת.") היית מבין שאת ההמלצות שלך אתה יכול לשמור לעצמך...

ותאמין לי שאם היה בא לך שוטר "עם חולצה ורודה מחוץ למכנס, עם תג שם הפוך וכובע של הומ-בוי מה"הוד" " הייתה חושב שהוא איזה פסיכי סוגר את הגג נפתח של המאזדה שלך ובורח מהמקום, ראיתי הרבה סרטונים שאזרחים בארה"ב קיללו קרעו את הדו"ח בפנים של השוטר ונסעו לדרכם אז אל תדבר סתם שטויות, אם הם היו מתפרעים ככה מחוץ לאוטו הם היו במעצר 100%.

אם היו מנסים לדפוק אותך היית סותם את הפה ומתייחס בכבוד "כי מה כבר האזרח הקטן יכול לעשות" ובגלל זה כל השרשור הזה...

קראתי את השורה התחתונה. זה היה כמו להגיד למישהו "אתה זבל, חרא, מניאק, בן של ז&$^, אבל בסופו של דבר אתה לא כזה גרוע". הם היו צריכים להיות מאופקים ומתונים מהרגע הראשון ולהתייחס לשוטרים בכבוד. מה שהם לא עשו.

אני עדיין לא נתקלתי בסיטואציה כזו עם שוטרים, אבל ברור לי שאם אתקל, אתייחס אליהם מאוד בכבוד, בלי קשר למה שאני באמת חושב עליהם. רק אם אבין שהם מחפשים אותי סתם מתוך שטות כזו או אחרת, הייתי מעיז לפתוח את הפה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב גם אני נעצרתי עם הפיאט על ימין ועל שמאל (עם הסקודה דווקא לא)

זה בגלל שהשוטרים חושבים שאתה אחד משלהם :lol:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BRAVA - הסרטון לא נערך?

אף אחד באמת לא ראה את ההגזמה והסחרור שדפקו שם כשהמגבניק העיף לבחור את המצלמה מהיד?

אני יותר חושב שזה בכיוון של השוטר נתן לו נגיעה ביד, הצלם העיף את המצלמה מהיד והוסיף אחר כך באפטר אפקטס כמה סחרורים כדי להעצים את הנסיעה.

אני עוד מחכה לסרטוני עקיפות שעשיתם אחד לשני בדריפט באיזור שם.

BMW RICER - יש לי קאדילאק CTS-V סטיישן שנת 2011.

לוקח אותך גם ברוורס.

וואאאוו קאדילק סטיישן? כולי קינאה איך אני אשן עכשיו?!:?

ביום שתשקיע ברכב כמוני וכמו החברה בסירטון ( ואני בכלל לא מדבר על כסף) אתה תבין את ההרגשה שיש כשנוסעים ברכב שאפשר להגיד שבנית לבד ועברת את כל התהליך הריגשי שיש בזה ולא משהו שמוציאים מהחברה וזהו.

עכשיו אני אתן לך רק תמונה אחת.

301296_10150326396558150_772388149_7823979_330732559_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתפארת מדינת ישראל

יש ערסים בארץ ישראל!!

בושה שיש אנשים כמוכם בארץ ישראל !

חבל שאנחנו לא במדינות אחרות שבהן שוטר יכול להדביק אותכם לריצפה אחרי איך שאתם מדברים!

מסכים מילה במילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הרבה דברים טובים להגיד על מתנ"א ולכן מעצבן אותי כפליים שכשיש הזדמנות (כמו שאמרו לפני) לתפוס שוטרים בקלקלתם, הורסים אותה עם התנהגות דומה כדי זהות. חבל, וזה ממש לא קשור לקנאה או כל דבר אחר. התנהגות כמו של הבחור שתפסו אותו עם ה"עצור" הייתה עושה יח"צ טוב בהרבה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שלא ראיתי בכלל את הסרטון. מה שמשך את תשומת ליבי אלו תגובות מגעילות כגון

יש ערסים בארץ ישראל!! בושה שיש אנשים כמוכם בארץ ישראל !
אתם חבורה של ערסים ולא יותר.
חבורת בבונים מנופחים. ולא, אני לא מתכוון לשוטרים.
אלו הפנים של החברה הישראלית, ועוד בפורום מכובד. מזל שיש אייקון מיוחד שמראה מה אני חושב אחרי קריאת שרשור שלם :oops: .

במקום לתת כבוד איש לרעהו ולשפוט את הסיטואציה בכללותה ולהצביע על דברים שלא בסדר בשני הצדדים ומה היה אפשר לשפר, כולם זורקים פה רפש אחד על השני ומתנהגים בפורום כמו האנשים שאתם מתלוננים עליהם בכבישים. זו הנקודה שאתם רוצים להעביר? שני הצדדים כאן היו לא בסדר. התגובות של האזרחים שעוכבו היו מתלהמות ובמקום להבין שצריך לתת את הכבוד לשוטר (ומקסימום אח"כ להתחשבן עם מי שצריך בקיר של המשטרה בפייסבוק/מח"ש/מי שזה לא יהיה) מתלהמים פה בפורום. מצד שני, יש כאן אנשים שלא יכולים לעצור בעצמם ולהפסיק עם הסטיגמות. אני בפורום שנתיים ובחיים שלי לא יצא לי לראות דיון כל כך מלא בסטיגמות, שנאת האחר, ושימוש בשפת רחוב משני הצדדים כמו בדיון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך להשקיע,

האוטו מגיע 550 כ"ס, חצי אוטומט, הנעה אחורית עם מתלים מתכווננים מגנטית, מושבי רקאברו, חישוקים 19 עם חתך 45.

0-100 במספרים שאתה בחיים לא תכיר.

ומה שהזוי פה זה שהכל ברשיון מאושר ושמח. מה שעוד יותר הזוי הוא - שאף שוטר לא חושב על לעצור קאדילק סטיישן שסוגרת 290 קמש.

ועוד עם נוחות וכ"כ הרבה מקום באוטו שאני יכול לקחת מי שבא לי כמה שבא לי.

אז עשית ווקס לאוטו, הוא עדיין שווה 15 אלף שקל.

זה שאתה זורק מילות גנאי לאויר לא אומר שיש לך עמדת כח פה, להיפך, כשאנשים במגננה הם נוטים לתקוף יותר.

אתה סתם מפיל את עצמך.

אני כבר מתאר לעצמי איך תיראה התגובה הבאה שלך.

הדרך היחידה שאחד הרכבים שלכם יוכל "לקחת אותי" עם כל ההשקעה שלו זה רק בצניחה חופשית.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן אל תתעצל. זה כולה 10 דקות של awa = arsim with attitude

זה היה מבהיר לך מספר דברים.

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן אל תתעצל. זה כולה 10 דקות של awa = arsim with attitude

זה היה מבהיר לך מספר דברים.

והתגובה שלך יותר טובה? במקום לנסות ולהצביע על מה שלא בסדר ולנסות ולהבין את שני הצדדים, אתה פוטר את זה כ"ערסים עם פוזה"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יהפוך לצ'אט בינינו ואין טעם שתגיב לפני שתראה את הסרטון.

לא בקטע רע פשוט אתה צריך לראות על מה מדברים פה כולם לפני שאתה שופט תגובות.

קצת כמו עם הגיר הרובוטי בטויוטה. לא פוסלים לפני שנוהגים.

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני רוצה שזה יהפוך לצ'אט ואני יודע שהייתי צריך לראות את הסרטון, אך לצערי פספסת את הנקודה שלי.

גם אם יש אנשים שלא היו בסדר פה (ולא משנה לי אם זה המשטרה או האזרחים שפרסמו את הסרטון), המגיבים כאן צריכים לתת כבוד אחד לשני ולא להתחיל עם סטיגמות. יש דרך להביע ביקורת. לקרוא לאנשים "בבונים" או "ערסים" ומהצד השני להגיד "אפס מאופס" למי שלא מסכים עם דעה של אותו אדם זו לא הדרך.

קצת כמו עם הגיר הרובוטי בטויוטה. לא פוסלים לפני שנוהגים.

סחתיין על ההשוואה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש קוזקים נגזלים! אזרחים פתחו אירוע רכב משתולל, רוכב אופניים עבר במקום וטען שנהגתם בפראות והשוטר אומר שיש צילום שלכם, גם אם הכל קונספירציה נגדכם, יש בית משפט.

אני מצטער שאני לא משרת בתחנה שבה זה קרה ומצטער שלא נכחתי באירוע כי הייתי מעכב לפחות שלושה על איומים, העלבה, והפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו. באמת שהשוטרים האלה היו סלחניים וסיימו את האירוע עם אפס מעוכבים או עצורים. חבל!!!

תעודת עניות לשוטרים שלא אוכפים את החוק כלפי אזרחים אלימים שמתנהגים בברוטליות!

יש תחנות שבהן המת"ח היה רותח מזעם והיה קורא לשוטרים לבירור מדוע לא עיכבו / עצרו.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין מה הבעיה שלכם כאן ראיתי וגם הייתי נוכח שם ואני לא מצליח להבין על מה המהומה שלכם הברברים היחידים שם זה השוטרים השוטר עם הסיגריה היתנפח כמו גורילה ונעמד עם חזה מתוח וראש בראש אם אחד הנוכחים במקום WTF?? (מה רצה השוטר לא הצלחתי להבין הוא סתם נעמד מולו לא?)

אם היה בא לי ככה בן אדם ברחוב נעמד ראש בראש ומדבר ככה הייתי מביא לו ישר בלי לדבר פצצה אם הראש ואחת לעין שהעניים שלו היו מתגלגלות אחורה והיו צרכים להזמין אמבולנס ולעשות לו הנשמה.

ופתאום בלי שום סיבה הגיע המגבניק התחיל לקלל דחף ועוד העיף את האייפון של אחד מהנוכחים בצורה ברברית וברח מהמקום וכל השוטרים שהיו שם לא ראינו כלום אומרים!!!??!!!? אז אחרי זה בוא נירא אותכם נישארים רגועים!

אם זה מה שמרגיז את השוטר במדינת ישראל שמבקשים מימנו להיזדהות "אז זה הבעיה אם לא שמתם לב"!!

אני רוצה לראות שאם יבוא לו בן אדם ויבקש את המפתחות של האוטו שלו או של הבית ואתם תביאו לו בלי הסבר בלי כלום בלי להיזדהות סתם ככה בא לו.

לפי מה שאתם אומרים אתם הייתם פורסים שטיח אדום יורדים על הברכיים ומוצצים למשטרה עד שהם יגמרו (תרתי משמע) .

***משתמש זה הורחק בשל אופן ההתבטאות האלים והגס שלו. התגובה הושארה כעדות נוספת מהאירוע***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...