Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקדים משפטי: בית המשפט חלט רכב של עבריין תנועה סידרתי.

חי_על_הצד
שימו לב! השרשור הזה בן 4612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. עונש מאסר ארוך יותר בהחלט היה ראוי, במיוחד כאשר הנאשם הוכיח כי אין בכוונתו לציית לפסק הדין בנוגע לתקופת השלילה או בנוגע לחוק שצריך רשיון כדי לנהוג.

ב. אנו חיים במדינה דמוקרטית מודרנית, לא ברייך ה-3, יש פה מקרה קיצוני של הצטברות עבירות חמורות, ואני חושב שריבוי מקרים של עבירות חמורות כאלו הם שמסכנים כל אחד ואחד מאיתנו הרבה יותר מענישה קיצונית. אני מעדיף לראות יותר רכבים של עבריינים כבדים מוחרמים מאשר יותר עברייני תנועה כבדים אשר חוזרים לפשוע, לסכן, לפצוע ואף להרוג כשהדמוקרטיה נותנת להם את הגב והלגיטימציה.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה לא צויין אם המאסר חופף או מצטבר, אם כי גם 10 חודשים בכלא הם לא מעט.

מצד שני - מדובר כנראה באדם מסוכן על הכביש, ולכן איני מבין מדוע לא נפסל מלהחזיק ברשיון נהיגה לצמיתות אלא לשנתיים בלבד.

ל פריד עטאללה עונש מאסר מצטבר של 14 חודשים

לא הרי חילוט של רכב בעלות של מיליון ש"ח של עבריין צמרת לחילוט של רכב בעלות של 5000 ש"ח .

עונש של חילוט לא ייהפך לנורמה אלא באותם מקרים שבהם מדובר בעבריין סדרתי תחבורתי.

אותי מעניין על סמך איזה חוק קבע השופט כי ניתן לחלט את הרכב במקרה הזה. מקווה שאת סקרונותי /סקרנותיכם ניתן יהיה לספק כאשר פסק הדין המלא יפורסם ברבים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עונש של חילוט לא ייהפך לנורמה אלא באותם מקרים שבהם מדובר בעבריין סדרתי תחבורתי.

אותי מעניין על סמך איזה חוק קבע השופט כי ניתן לחלט את הרכב במקרה הזה. מקווה שאת סקרונותי /סקרנותיכם ניתן יהיה לספק כאשר פסק הדין המלא יפורסם ברבים.

תגדיר עבריין סדרתי, אחד שחנה באדום לבן וניקנס, נתפס על מהירות מופרזת (20 קמ"ש מחוץ לעיר) וגם נלכד ללא חגורה, האם הוא עבריין סדרתי?

יש לי חשש שעם גל הפופוליזם ששוטף את המדינה גם הסדרתי הזה ימצא עצמו עם רכב מחולט.

אגב - קיראו את הכתבה בידיעות מהיום (בכותרת) ותראו מה חושבים בכירי המשטרה על הפטנט החדש, אפיק חדש וקסום של אכיפה נפתח לפניהם והם הבטיחו להשתמש בו ככול שיוכלו.

חברים - דברים כאלה עוצרים כשהם קטנים שאלמלא כן הם יגיעו בסוף גם אלינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר עבריין סדרתי, אחד שחנה באדום לבן וניקנס, נתפס על מהירות מופרזת (20 קמ"ש מחוץ לעיר) וגם נלכד ללא חגורה, האם הוא עבריין סדרתי?

יש לי חשש שעם גל הפופוליזם ששוטף את המדינה גם הסדרתי הזה ימצא עצמו עם רכב מחולט.

אגב - קיראו את הכתבה בידיעות מהיום (בכותרת) ותראו מה חושבים בכירי המשטרה על הפטנט החדש, אפיק חדש וקסום של אכיפה נפתח לפניהם והם הבטיחו להשתמש בו ככול שיוכלו.

אני לא חושב שצריך לעצור, כי העבריין הספציפי הזה, לפחות ממה שכתבו בעיתון, שקול לרוצח. לא פחות. מדובר בעבריין מועד שממשיך ומסתבך עם החוק ובעצם לא שם עליו. שצריך להיות מאחורי סורג ובריח ולקבל כל עונש שניתן להשיט עליו במסגרת החוק. כנ"ל לגבי שאר העבריינים שמבצעים עבירות חמורות ומצפצפים על חוקי המדינה גם לאחר הרשעה. רק כך יהיה ניתן להרחיק את אותם עבריינים מהכביש ע"י שיקחו מהם את הרכב לצמיתות. כמובן בלי שום קשר לזה, יש לקבוע כללים ברורים שבהם יוכלו לחלט רכבים בעבירות חמורות ולעבריינים מועדים. בשביל זה יש בית משפט וכנסת. אגב אותו משפט שכתבת בסוף דברייך, יכול להיות תקף לאותם עבריינים שאם לא עוצרים אותם בזמן הם יכולים לפגוע בכל אחד ואחד מאיתנו :| לכן, לכל מטבע יש שני צדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא רק בתי המשפט שחיכו וחיכו וחיכו עד שהם יעשו משהו, הגליון של הבחור פשוט גדוש ורחב.

שאדם רוצה לעשות רשיון על נשק, הוא צריך אישור רופא, הוא צריך לחכות לאישור משרד הפנים, רק לאחר מכן ללכת לעשות מטווח. ואחר כך לעשות מטווח עם הנשק שקנה לתקינות ורק אז הוא מקבל רישון, ואם אותו אדם רוצה לקנות נשק או להחליפו עליו להציג רשיון נשק מבפני המוכר או משרד הפנים לשם החלפתו.

רכב מסוכן כמו אקדח, מדוע מוכרים רכבים לאנשים ללא רשיון נהיגה, אין רשיון , אין רכב!!!!.מה פשוט יותר מלחייב את הקונה בהעברת בעלות להציג רישון נהיגה בר תוקף לשם העברת הבעלות אליו!, אין רשיון - אין העברת בעלות !!.

אותו חנטריש ישים את הרכב על שם הסבתא, דודה, אישה , חברה וימשיך לנהוג.

נתפסת נוהג 3 פעמים שאין לך רישון נהיגה בכלל .צריך להיות כמו להסתובב עם נשק לא חוקי, אותו קנס, אותו כלא!.

עבירה פלילית ומשפט מהיר.

בית המשפט נקט בעצלנות עם אותו בחור, אחרי סעיף של נטישת אנשים פצועים בשטח, ונסיעה ללא רשיון, הבחור כבר היה צריך להיות בדרך לאבו כביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

prince,

לחברות בע"מ אין רשיון נהיגה. איך בדיוק חברה בע"מ תוכל לקנות רכב ?

יש נכים שאין להם רשיון נהיגה ובכל זאת זכאים לרכב. יש גם קטינים שהם נכים. מישהו אחר נוהג עבורם.

למרות הסכנות מכלי רכב- אין מה להשוות בינם לבין נשק.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סומך על תבונת התביעה המשטרתית מתי לבקש ענישה מסוג חליטה ויותר מכך על תבונת בתי המשפט שיידעו לפסוק רק בגין אותם עבריינים, ומסכים עימך כי הענישה הזו צריכה להיות במשורה, כדי שלא תגיע לנהגים תמימים כמונו (נהג נורמטיבי )

ועובדה שאין חולק כי על הטיפוס הזה נדמה לי שכולנו נעניק לו את התואר המפוקפק עבריין סדרתי.

ואם תרצה נגדיר עבריין סדרתי בעבירות חמורות. והפקודה יודעת להגדיר עבירות מהסוג החמור.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

prince,

לחברות בע"מ אין רשיון נהיגה. איך בדיוק חברה בע"מ תוכל לקנות רכב ?

יש נכים שאין להם רשיון נהיגה ובכל זאת זכאים לרכב. יש גם קטינים שהם נכים. מישהו אחר נוהג עבורם.

למרות הסכנות מכלי רכב- אין מה להשוות בינם לבין נשק.

.

התשובה פשוטה - אדם נכה שזכאי לרכב רפואי יש אישור רפואי לקבלת רכב ולכן אין בעיה, לא כל אדם נכה זכאי לקבל רכב רפואי.

לגבי חברות, חברה נושאת בנטל של אחריות, אדם שעשה עבירת תנועה, החברה מעבירה את האחריות עליו ולכן החברה דורשת מהעובד שיהיה בעל רישון נהיגה כדי לקבל רכב ליסינג ( והדבר הוא גם דרישת חברת הליסינג )

ולגבי נכים שהם קטינים, החוק אוסר העברת בעלות לרכבים על קטינים ולכן הדבר לא רלוונטי, עם הילד נכה גם לו יהיה אישור ביטוח לאומי לדוגמא והוריו יוכלו לרכוש רכב.

לכן צריך להבדיל בין סתם העברת בעלות לבין מקרים ספיציפים על פי החוק.

דרך אגב, גם נכה לא יכול להעביר בעלות בדואר, הוא חייב לגשת למשרד הרישוי באופן אישי לשם העברת בעלות!. או קניית רכב לשם קבלת תו נכה לרכבו החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר כי בפעם הבאה זה יהיה כבר מעצר בפועל.

אני חושב שזה גם מה שאמרו לו שיהיה בפעם הקודמת.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להצטרף לרוח ההתלהבות מפסק הדין.

נכון.

(איך אפשר לשלול רשיון ממי שאין לו כזה? :shock: )

למען הדיוק הרשיון לא נשלל, אלא האיש נפסל מלהחזיק ברשיון. ולכן אם יש לו רשיון אז הרשיון מאבד את תוקפו; אם אין לו רשיון, הוא אינו יכול לקבל רשיון; ואם יש לו 12 רשיונות מ-12 מדינות בעולם - עדיין אסור לו לנהוג כי הוא, האיש, פסול מלהחזיק ברשיון כלשהוא.

חילוט הרכב, כאן אני מתחיל להרגיש לא בנוח, כי כשדברים כאלה מתחילים אף פעם לא יודעים איך יגמרו. הפעם חולט רכב לעבריין כבד וכולם מסכימים עם המהלך, בהמשך יחולט רכב לעבריין קצת פחות כבד ובסוף התהליך יחולט רכב ממי שעבר על המהירות המותרת וזה כבר נוגע לכל חברי הפורום.

כשעולים על מדרון חלקלק ומתדרדרים, אף פעם לא יודעים היכן היכן זה יפסק.

מסכים ב-100%.

לסיכום: מי שמסוכן הוא הנהג ולא הרכב

בדיוק. הרי זו הבעיה במקרה זה וגם במקרים אחרים (אותו נהג משאית עם 100+ עבירות שהרג כמה אנשים): מערכת החוק אינה מענישה את האשמים, ולכן יש לה צורך להמציא עונשים מוזרים שאינם שייכים לענין.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...