Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת דלק לאור היום

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתן - אם כך, אתה ושכמותך - כולכם גנבים. אם העבודה של אבא שלך הייתה מאשרת את העניין, אזי ברכב הפרטי שלך היה דלקן :idea:

זה שהחברים שלך עושים את זה, רק מעיד עליכם ועל הצורה שבה חונכתם (רמז - לא טוב :? ).

מקומכם בכלא, ליד שאר הגנבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חחחחחחחח זה היה טוב... לשבת בכלא נכון.. אולי גם צריך לחתוך לנו תידים !

אני מקוווה שכול העולם יקבל חינוך כמו שאני קיבלתי...

תה יודע מה אין לי מושג בן כמה אתה אבל אני יודע משהו עם דעות כאלה מסכנים הילדים שלך..

תפסיקו כבר עם הרקיבות הזאת !!!

גנבה גנבה ! וואי אתם כאלה מעצבנים !!

( ולכול הטיפשים ! אני לא מצדיק לקחת דלק צאוטו ברחוב ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן, מספר דברים אבהיר לך -

החברות המספקות רכב (ליסינג) לעובדיהם עם דלקן בד"כ מגבילות לכמות קילומטרים שנתית. עכשיו, לכל רכב יש מספר ליטרים שהוא צרוך למספר קילומטרים מסוים. לדוגמה אני מכיר מקרה ובו הגבלה של 25,000 ק"מ לשנה, כאשר נני שהרכב זולל 1:10, אז הגיוני שהרכב יצרוך 2500 ליטרים במהלך השנה הזאת. אבל - לפעמים יש פקקים ופיקניק שרוצים מוזיקה ולא מכבים את המנוע או משהו כזה, כי אתה יודע, יש כאלה שהדלק חינם אז למה לא להשאיר את המזגן דולק כשאישתי בסופר... ואז יוצא 2700 ליטרים, נניח... ואם אתה כל יום תיקח 5 ליטר מהאוטו של אבא שלך אז זה יוצא 5*365, יוצא שיש לכם הפרש מוגזם ומי יאכל אותה - אבא שלך.. ולמה? כי הוא גנב! אחרת למה שיענש?

אני מניח שאם החברה לא מספקת דלק לכל מכוניות העובד, סימן שאין בכוונתה לעשות זאת וגם אין שום סיבה שתעשה כן, ולכן אתה גונב.

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חחחחחחחח זה היה טוב... לשבת בכלא נכון.. אולי גם צריך לחתוך לנו תידים !

2. אני מקוווה שכול העולם יקבל חינוך כמו שאני קיבלתי...

3. תה יודע מה אין לי מושג בן כמה אתה אבל אני יודע משהו עם דעות כאלה מסכנים הילדים שלך..

תפסיקו כבר עם הרקיבות הזאת !!!

גנבה גנבה ! וואי אתם כאלה מעצבנים !!

4.( ולכול הטיפשים ! אני לא מצדיק לקחת דלק צאוטו ברחוב ! )

תשובות:

1. אם החוק היה מגדיר שעונש על גניבה יהיה חיתוך ידיים - בשמחה הייתי חותך לך. ככה לא היית יכול לגנוב יותר :evil:

2. אתה מתכוון שכל העולם יכתוב בשגיאות כתיב? זה עלול לגרום לבעיות..כנ"ל החינוך בעד גניבת רכוש :roll:

3. להבדיל מהילדים שלך: "אבא, אני רעב"... "לך לשכנה, ראיתי שהיא שמה עוף בתנור ויצאה לקניות, לך תיקח את זה. זה חינם (היא מחביאה את המפתח מתחת לעציץ)" :?

4. מה ההבדל בין גניבת דלק מרכב ברחוב לבין גניבת דלק מרכב של חברה?

אה! אני יודע! ככה לא רואים אותך, נכון? זה בסתר אז זה בסדר. הבנתי. :mad:

תודה רבה לך.

אתה יכול לחסוך מאיתנו את התגובה הטיפשית הבאה שלך :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתה מקובעים בטיפשות שלכם !

וסתם לכללי אין לי ילדים וגם לא יהיה לי בזמן הקרוב אב תאמין לי שהם ממש לא יגיעו למצב של רעב...

ואו. זה שאתה לא בשל רגשית ושכלית כבר הבנו. אבל מפתיע שעדיין לא הגעת לבגרות פיזית. ההורים מרשים לך לגלוש באינטרנט לבד? יש פה אנשים רעים, אתה יודע. אנשים שיכולים לנצל את הגיל הצעיר והתמימות שלך.

בוא אלי הביתה ואני אספר לך הכל על זה. :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתה מקובעים בטיפשות שלכם !

וסתם לכללי אין לי ילדים וגם לא יהיה לי בזמן הקרוב אב תאמין לי שהם ממש לא יגיעו למצב של רעב...

תשמע, יצא לי לראות די הרבה הודעות שלך היום ואתה לא שיא החוכמה בעצמך... קודם כל, מובן ש-5 ליטר ליום זה לדוגמה אבל רציתי שתבין שלא ניתן לגנוב בצורה זו דלק כמעט ושזו אכן גניבה..

מעבר לזה, אתה נשמע כמו ילד קטן "הילדים שלי לא יהיו רעבים!" "אני לעולם לא אעשן" "אני לעולם לא ארתיח קומקום"... כל זה שטויות... מובן שאני לא מזלזל, אני לדוגמה בן 20 כמעט ולא ניסיתי עדין לעשן אבל בסה"כ אני מתכוון שכשתוכיח את עצמך תפתח את הפה ולא לפני כי זה לא עושה אותך למוצלח יותר..

חוץ מזה אתה טוען לעניותך, ולכך שיש לך כסף לקומפוננט או קורס מהיגה מתקדמת... אני רוצה לומר לך שבמשך שנתיים כבר אין לי כסף לא לזה ולא לזה ואני לא מחשיב את עצמי לעני, אז תתחיל להיכנס קצת לפרופורציות ולחשוב על מה שאתה מדבר בלי להכליל מי פה טיפש וכו'... יש אנשים שחושבים ככה ויש שחושבים אחרת, לאנשים דעות ודברים שונים המתאימים להם ובקבוצת הדיון הזאת אנחנו לאו דווקא מוכיחים את הנקודה שלנו שאנחנו חכמים והשאר טיפשים אלא מנסים להגיע לעיקר ולאמת... מטרת המקום היא בדיוק ההיפך מלחפש טיפשים - המטרה היא להשכיל ולהעשיר את הידע בכל הנוגע לעולם המוטוריקה וקצת לגבי חיי היום יום.. זה לא בושה להודות שאתה טועה או להביםן אנשים אחרים...

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים תרגעו אתם מוציאם עצבים על מי שלא צריך עד עכשיו אף אחד פה לא גנב דלק ואתם מיתעצבנים אחד על השני בימקום כל זה תתעצבנו על מי שצריך

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים תרגעו אתם מוציאם עצבים על מי שלא צריך עד עכשיו אף אחד פה לא גנב דלק ואתם מיתעצבנים אחד על השני בימקום כל זה תתעצבנו על מי שצריך

נשמח לקבל רשימה של מי שצריך שנתעצבן עליו. :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתעצבן גם על ראש מתנ"א ואם בא לך תנזום גם בכל אלו ש"נלחמים בתאונות הדרכים" ע"י ממל"זים.....

אההה...ותתעצבן גם על מקדונלד שצריך לבקש 900 פעם קטשופ כי כל פעם מקבלים אחד, ואתה יכולת בעבר להתעצבן על פיצה האט שיש להם רק פפסי....אבל הם שינו את זה עכשיו אפשר להנות שם מקוקה קולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמח לקבל רשימה של מי שצריך שנתעצבן עליו. :twisted:

בוא תעזור לי אני יתעצבן עליהם איתך ביחד בינתיים צריך להתעצבן על זה שכתב את ההודעה מעליי כי לא הבנתי בגרוש מה זה קשור לגניבת דלק

או שהוא משווה את הגניבות לדברים שטוטיים או שלא הבנתי אותו אז אם אתה רוצה תעזור לי אם אתה רוצה תתעצבן עליו אם אתה רוצה תעשה את שניהם

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב להתעצבן על כל אלו שכותבים שטויות בפורום - שהרי לא כל אחד חייב להגיב נכון?????

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נתעצבן על אלה שכותבים בלי סימני פיסוק !

לכו תעשו בגרות בלשון או משהו, כבר הלכו לי העיניים...

טוב תישמע אני לא רוצה להעביר נושא אבל אם כבר משו שאני יעשה בו בגרות ביגלל הסימני פיסוק שלי הוא בחיבור לא בלשון

אגב לשון עשיתי את הבגרות בי' שלי ואני עדיין לא רושם עם סימיני פיסוק מעיין הרגל מגונה כזה מה אני יכול לעשות

בוא אבל לא נרחיב על זה כי זה באמת לא יהיה קשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...