Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת דלק לאור היום

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תופעה מוכרת, לפעמים גונבים גם ממכוניות פרטיות, חותכים את צינור הדלק והופ, ממלאים דלק לאוטו השני.

אין בושה לעם ישראל. :evil:

איזה צינור בדיוק חותכים ??? זה לא אמור להיות מסובך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אנשים שיש להם דלקן/פזומט/whatever - שהעבודה משלמת על דלק,

נוטים להעביר את הדלק למכונית המשפחתית שבה הם משלמים על הדלק..

מוח יהודי? :roll:

אבל הדלקן רושם כמה מילאו וכמה ק"מ היו בכל מילוי. אם יש מעקב והעבירו כמות משמעותית, יעלו על זה אחרי כמה זמן.

זה לא רושם ק"מ ... הדלקן מחובר ישירות מהמצבר ל-"מח" שלו ...ורק יודע מס' רכב ...

אתה יכול לגנוב כמה שתרצה במידה ולא תעבור ת'סכום ליטרים הגיוניים ושלא תעביר לרכבך ... אני חושב שאאם אחד המתדלקים יראה שאתה עושה את זה ... או מצלמה תראה ילשינו למקום העבודה... אצלנו הם שונאים ת'קומבינות האלה ...

בכל מקרה אני מאמין שאיפה שאוכלים לא מחרבנים ... אז בחיים אני לא יעשה את זה ...

אבל ראיתי חבר עם דלקן פרטי שמילא לחבר אחר...

172 סוסים כבר לא מספיקים אז קנינו הונדה מצוננת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מוכרת, לפעמים גונבים גם ממכוניות פרטיות, חותכים את צינור הדלק והופ, ממלאים דלק לאוטו השני.

אין בושה לעם ישראל. :evil:

איזה צינור בדיוק חותכים ??? זה לא אמור להיות מסובך ?

כשרוצים לגנוב משהו יגנבו, כשלא יודעים ימציאו איזו שהיא קומבינה

ולא זה לא מסובך אם אתה יודע איפה זה ואיך עושים את זה

(יש נערים רגילים שמנתקים עזעקות תוך דקה - הכל פשות, דורש תיפת ידע וזהו)

אז אם אנשים מנתקים מערכות מיגון - מה הבעיה לימצוא את הצינור???

נסיעה מהירה זה חוקי - כל עוד אין משטרה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה לעשות זה מה שקורה כאשר הדלק עולה 5.14/15

עוד מעט הדבר שיאחד את הדלק עם המחיר יהיה האוקטן

(למי שלא הבין ליטר של 95 יעלה 95 ש"ח)

מה??? מה קשור??? :shock:

אם יקר אז גונבים?? אם לא מסכימים עם ראש הממשלה אז רוצחים?!

לפחות מישהו מתחיל להבין תאידיאולוגיה האמיתית של החיים :wink::shock:

וברצינות אין מה לעשות,כולם גונבים מקונבנים

משפטי לדוברי הרוסית:

Ho4ew Jit' ymei krytitsa..!! :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה לעשות זה מה שקורה כאשר הדלק עולה 5.14/15

עוד מעט הדבר שיאחד את הדלק עם המחיר יהיה האוקטן

(למי שלא הבין ליטר של 95 יעלה 95 ש"ח)

מה??? מה קשור??? :shock:

אם יקר אז גונבים?? אם לא מסכימים עם ראש הממשלה אז רוצחים?!

לפחות מישהו מתחיל להבh תאידיאולוגיה האמיתית של החיים :wink::shock:

וברצינות אין מה לעשות,כולם גונבים מקונבנים

משפטי לדוברי הרוסית:

Ho4ew Jit' ymei krytitsa..!! :idea:

תישמע אני חשוב שלא הבנתם אותי אני לא מצדיק את זה שגונבים אני אומר שאין מה לעשות כי אנחנו הכנסנו את עצמנו למצב הזה שצריך לגנוב דלק ועכשיו אנחנו גם מאשימים את אלא שכבר עושים את זה ואני די מאמין שיום אחד כולם יצטרכו ליגנוב דלק אם המצב יחמיר ואני לא מאמין בגרוש למי שאומר שהוא ישאר ישר גם כשהדלק יהיה 95 לליטר 95 בנוגע לראש ממשלה אז אם לא מסכימים איתו מפגינים או אם אתה יכול מגישים אי אמון אבל אם העלעת מחירי הדלק להפגין אתה יכול אבל להגיש אי אמון למי ואים תפגין זה לא יעזור גם אתם מבין זה קצת מבוי סתום כי אתה יודע שאין מה לעשות אבל אתה עדיין מאשים את אלה שעושים את זה (זה כבר באמת ראש יהודי)

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שיש להם דלקן/פזומט/whatever - שהעבודה משלמת על דלק,

נוטים להעביר את הדלק למכונית המשפחתית שבה הם משלמים על הדלק..

מוח יהודי? :roll:

אבל הדלקן רושם כמה מילאו וכמה ק"מ היו בכל מילוי. אם יש מעקב והעבירו כמות משמעותית, יעלו על זה אחרי כמה זמן.

זה לא רושם ק"מ ... הדלקן מחובר ישירות מהמצבר ל-"מח" שלו ...ורק יודע מס' רכב ...

אתה יכול לגנוב כמה שתרצה במידה ולא תעבור ת'סכום ליטרים הגיוניים ושלא תעביר לרכבך ... אני חושב שאאם אחד המתדלקים יראה שאתה עושה את זה ... או מצלמה תראה ילשינו למקום העבודה... אצלנו הם שונאים ת'קומבינות האלה ...

בכל מקרה אני מאמין שאיפה שאוכלים לא מחרבנים ... אז בחיים אני לא יעשה את זה ...

אבל ראיתי חבר עם דלקן פרטי שמילא לחבר אחר...

הדלקן גם יודע קילומטרז'.

בדוק את הקבלה בפעם הבאה שאתה ממלא דלק - תופתע לראות את מספר הרכב וגם קילומטרז' מדוייק למדי רשומים שם.

לגנוב ממעסיק זו עבירה פלילית - ואם תגנוב יותר מכמה ליטרים בודדים בכל פעם יעלו עליך מאוד מהר. לא מומלץ.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ני שבאמת ירצה לגנוב ידע גם לנתק את הדלקן בצורה חכמה שלא יראה קילומטרז' (ברכבים חדשים זה סך הכל מספר חוטים ממחשב הרכב.) ומי שלא שילמד מהר כי אם לא יעלו אליו בעבודה ויגידו ביי ביי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתכלו חברה צעירים שאין להם כסף מיותר שואבים דלק ממכוניות של חברים שיש להם דלקן וככה נוצר חיסכון מצד אחד וגניבה מצד שני ...

אבל אין מה לעשות אנחנו חיים במדינה שהחיים קשים בא וזאת היא המציאות...

כן... קשה.. קשה בימינו! לחבר'ה צעירים אין כסף מיותר לדלק... אבל הם יכולים להרשות לעצמם רכב... לאיזה מצב הגענו?! מציאות כואבת!

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כולכם חופשרים על לגנוב מהמעסיק....

אולי זה באמת מגעיל לגנוב מרכב אחר ואני לא יעשה דבר כזה גם אם לא יהיה לי שקל על התחת !

אלוואי שהיה לאבא שלי דלק חינם אם לא הייתי כול יום מוריד 5 ליטר אני מניאק

כולם פה מדברים מדברים....

אבל יש לי חבר שאבא שלו עובד באינטל....נו באמת אינטל יכולה לקנות חצי מהברות נפט בעירק... מספיק עם השטויות האלה חצי פה מהאנשים מדברים שטויות !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כולכם חופשרים על לגנוב מהמעסיק....

אולי זה באמת מגעיל לגנוב מרכב אחר ואני לא יעשה דבר כזה גם אם לא יהיה לי שקל על התחת !

אלוואי שהיה לאבא שלי דלק חינם אם לא הייתי כול יום מוריד 5 ליטר אני מניאק

כולם פה מדברים מדברים....

אבל יש לי חבר שאבא שלו עובד באינטל....נו באמת אינטל יכולה לקנות חצי מהברות נפט בעירק... מספיק עם השטויות האלה חצי פה מהאנשים מדברים שטויות !!

מומלץ להשתמש בסימני פיסוק, ולהמנע משגיאות כתיב.

מה הקשר? זה שאינטל עשירים זה אומר שמותר לגנוב מהם דלק?

אין לך כסף לדלק, אל תקנה מכונית. אבל לגנוב??? במה אתה שונה מזה שגונב ספויילר מאימפרזה STI, הרי יש לו אימפרזה אז מה זה בשבילו עוד ספויילר?

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופה...רק משהו פתאום מגלה דרך לגנוב דלק , ו...הופ , כולם קופצים על המציאה - נו... איך גונבים? איזה צינור? חבר שלי גם גנב...וכו וכו וכו ...והעיקר שאח"כ כולם אומרים , מה ...אנחנו אנשים ישרים...

ישרים הא...אצלנו הישראלים זה בדם ואין מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די לגנוב לגנוב ! מה אתה עושה מזה עניין ! כולה לקחת דלק מהאוטו של אבא שלך שמקבל דלק בחינם אני לא אומר לגנוב ככה ברחוב זה מסריח ולא עשיתי את זה ואני בחיים לא יעשה אבל אם היה לאבא שלי דלק חינם על הז** שלי חופשי אז אל תבלבלו תשכל...

ומי שרשם על השגיאות סורי לא כולם חכמים כמוך... יש גם דיסלקטים בעולם

:evil: אנחנו בקטע הזה מדינה מסריחה תשלימו עם זה ! לגנוב מאינטל .... חח באמת מוזיז לי אלוואי והייתי יכול באמת לגנוב מהם מזהו יש אנשים שזה מצווה לגנוב מהם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די לגנוב לגנוב ! מה אתה עושה מזה עניין ! כולה לקחת דלק מהאוטו של אבא שלך שמקבל דלק בחינם אני לא אומר לגנוב ככה ברחוב זה מסריח ולא עשיתי את זה ואני בחיים לא יעשה אבל אם היה לאבא שלי דלק חינם על הז** שלי חופשי אז אל תבלבלו תשכל...

ומי שרשם על השגיאות סורי לא כולם חכמים כמוך... יש גם דיסלקטים בעולם

:evil: אנחנו בקטע הזה מדינה מסריחה תשלימו עם זה ! לגנוב מאינטל .... חח באמת מוזיז לי אלוואי והייתי יכול באמת לגנוב מהם מזהו יש אנשים שזה מצווה לגנוב מהם !

אךךך אנשים כמוך זה בדיוק מה שהמדינה שלנו צריכה

NOT :mad::mad:

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס אין לי מה להגיד לך אנשים כמוני זה בדיוק מה שהמדינה צריכה ! מה אתה קורה לזה גניבה ??? די עם השטויות רוב הצעירים ( ואני בניהם ) בכיף אבל בכיף היינו לוקחים דלק מהאוטו של אבא אם זה היה דלק בחינם ! יש גניבה ויש גניבה ! !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...