Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה וביטוח והשתתפות עצמית

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

לפני כשלושה חודשים קרתה לי תאונה בכניסה לתחנת דלק בזמן שאני בעצירה מוחלטת עם נהג שעשה סיבוב בכיוון השעון בתוך התחנה ונכנס בי באזור הפנס הימני הקדמי.

הנהג הפוגע אמר במקום שהוא אשם והיה עוד אדם שצעק עליו על איך שהוא נוהג (לא לקחתי פרטים מהעד), החלפנו פרטים וחשבתי שהכל יהיה בסדר.

הלכתי לשמאי שהעריך את הנזק ונכנסתי למוסך לתיקון.

היום הודיעו לי מחברת הביטוח שהנהג איננו אשם, ולכן עלי לשלם את הנזק (בלי הסברים!).

בנוסף לזאת הביטוח הודיע לי היום שבגלל שרשום בפוליסה שלי נהג צעיר (הבן שלי) ואני נהג וותיק אז דמי ההשתתפות העצמית גבוהים יותר (למרות שהבהרתי שאני נהגתי ברכב בזמן התאונה), האם דבר זה הגיוני ויכול ליהיות?

מה עלי לעשות בנוגע לשני העניינים?

בתודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני לא , יכול להיות כן. זה לגבי חברת הביטוח שלך.אותה הייתי מחליף.ההשתתפות העצמית אמורה להיות לפי הנהג שנהג בעת המקרה.

לתבוע את הפוגע בבית משפט לתביעות קטנות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יכול ליהות שאתה אשם? ישה יכול ליהות מצב שנהג שנמצא ברכב בעצירה מלאה ונהג אחר פוגע בו יהיה אשם איכשהוא?

ולפותח הדרדור ,תחליף חברת ביטוח ומהר ,אשמח לשמוע איזה חברה זו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העוזרים אבל אשמח ליותר פירוט.

בנוגע למקרה עצמו,

מה עלי לעשות כרגע מול הנהג המכחיש?

ואיך אני יוכיח את דברי? ומול מי? (זה מילה שלי מול מילה שלו)

ובנוגע לחברת הביטוח לפי מה שהבנתי מהתייעצות אחרת היא בכלל לא להפעיל את הביטוח שלי

(חברת הביטוח היא הראל!)

לאיזה חברה כדאי לי להחליף? והאם יכול ליהיות בעייה בתשלום החזר של החברה אם אני מחליף אותה (ובסוף כן אצטרך אותה)?

ושוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה ובמקרה שאין מצלמה ואין לי את העד מה אני יכול לעשות? ואיך אני יכול להוכיח את דברי או להפריך את כל מה שהנהג יגיד?

בבקשה תעזרו לי ביותר פירוט אני באמת לא יודע מה עלי לעשות בדיוק, ואיך לצאת מהבלאגן.

שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שולח במכתב רשום דרישה לתשלום לנהג הפוגע עם העתק לחברת הביטוח שלו כי ישלמו את הנזק תוך 10 ימים.

משלמים , יופי לא משלמים , יש לך שתי אפשרויות

לדרוש את הכסף מחברת הביטוח שלך או לתבוע את הנהג הפוגע וחברת הביטוח שלו בבית משפט לתביעות קטנות.

מילה שלך כנגד מילה שלו , אם לא תמצא את העד או צילום ממצלמת האבטחה בתחנה.

לשופט יש נטייה להאמין יותר לתובע מאשר לנתבע.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שוב על העזרה הרבה.

יש לי שאלה בנוגע לחברת הביטוח שלי, ובהקשר למקרה זה.

בסוף החודש נגמרת לי הפוליסה ולפי המלצתכם אני רוצה להחליף את החברה מה עלי לעשות בנוגע לתביעה? האם להאריך את הפוליסה בכמה חודשים? (אני לא רוצה יותר את החברה הזאת) או שזה לא קשור לתביעה, והחברה תיהיה חייבת לשלם לי גם אם אני לא יהיה רשום אצלה???

בתודה

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר. אבל...

הראל יכולה להיות קצת פחות קואופרטיבית , במקרה שלא תחדש.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שווה לי לחדש רק לפוליסה אחרת באותה חברה למעט חודשים ולא לשנה מלאה??

כמה חודשים לוקח כל הסיפור של תביעה בבית משפט, וקבלת הכסף מהפוגע או מהחברת ביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח בדרך כלל לשנה. אם מפסיקים באמצע ההחזר הוא לא יחסי לתקופה אלא פחות.

התביעה יכולה לקחת חודשים תלוי בבית המשפט ובלחץ עליו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...