Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקפאת רישיון הרכב לתקופה ארוכה

שימו לב! השרשור הזה בן 4744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב

עשיתי חיפוש והאמת לא ממש הבנתי איך זה בדיוק מתבצע ובמה זה כרוך.

אני רוצה להקפיא את הרישיון של הרכב שלי, הביטוח גם ככה נגמר סוף חודש הבא אז אין טעם להקפיא.

הטסט לרכב שלי מתבצע כל סוף ינואר, אם אני מקפיא בחודש הבא, אז איך זה מתבטא בפועל.

האם 7 החודשים שנותרו לטסט ''נשרפים'' או שהם יישארו קפואים עד להפשרה ואז אני יקבל מועד טסט אחר.

ואיך בדיוק מתבצע התהליך הזה של ההקפאה. יש לי הרבה סימני שאלה בנושא ואשמח להבהרות מצידכם.

תודה רבה מראש :-)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועד הטסט נשאר באותו חודש, זה לא משתנה. מה שכן, ברישיון הבא, אתה מקבל זיכוי על החודשים האלה.

לגבי ההקפאה, לא ממש יצא לי להתעסק בזה, אבל אני לא חושב שזה שונה מביטול רישיון רכב.

פשוט ניגשים למשרד הרישוי, ומבקש לעשות הקפאה.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפאת רשיונות. :arrow:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקישור .ל. אבל כבר קראתי אותו ולא מצאתי שם תשובה בקשר לטסט. במידה והקפאתי את הרישיון ומגיע ינואר 2012, האם אני צריך לעשות לרכב טסט או שבגלל ההקפאה אין צורך. ואם לצורך העניין ההקפאה תימשך למשך שנתיים על הרכב יחולו חובות של אגרות קודמות או שלא? (מקווה שהצלחתי להסביר למה אני מתכוון)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהות ההקפאה , לא לצבור חובות אגרה. האגרה ששולמה לא מוחזרת לך במזומן , אלא כאשר תבוא להוציא את הרשיון מההקפאה תשלם רק עבור חלק מהתקופה.

בתקופת ההקפאה אתה לא צריך לבצע טסט בפועל .

לרכב מיושן יש לשים לב לא לעבור שנתיים ללא רשוי כי אז יש לעשות בדיקת מעבדה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...