Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה צילמה אותי.

שימו לב! השרשור הזה בן 4764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,היום ב-12:24 צילמה אותי מצלמה על כביש 4 אחרי מחלף גהה לכיוון צפון,אני הייתי בנתיב הימיני (קטנוע בהרכבה עם חבר) ,לרוע מזלי עקף אותי רכב משמאל ובגלל זה צולמנו יחד עם אותו רכב,הצלחתי לרשום את המספר רכב של אותו רכב.

הקטנוע זה של החברה שאני עובד בה,השאלה שלי היא מה קורה עכשיו? הרי צולמתי בגלל הברברי שנסע מהר,איך מחליטים מי אשם?

ההגה הוא עגול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעמיים שהייתי במהירות החוקית ועקף אותי רכב ו אופנוע מעולם לא קיבלתי דו"ח.

לדעתי, לא תקבל כלום.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל אני, אומנם זה היה עם מוטלנובה ניידת (ג'טה כסופה בסוף כביש בגין צפון בירושלים לכיוון 443) אין לך מה לדאוג אם זה שלידך נסע מהר, הוא יקבל את הנייר.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות נסע יותר מהר,חבר שלי הרכיב אותי על הקטנוע שלי,אמרתי לו שיזהר כי יש מצלמה חדשה,איך שאמרתי לו עקף אותנו רכב מהר והיה מן פלאש קטן לא גדול,כשהיה פלאש הוא היה מלפנינו.

צולמנו שאנחנו בנתיב הכי ימני (כביש של 4 נתיבים אם אני לא טועה) והוא היה באמצעי או שמאלה אחד מאיתנו.

ההגה הוא עגול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,היום ב-12:24 צילמה אותי מצלמה על כביש 4 אחרי מחלף גהה לכיוון צפון,אני הייתי בנתיב הימיני (קטנוע בהרכבה עם חבר) ,לרוע מזלי עקף אותי רכב משמאל ובגלל זה צולמנו יחד עם אותו רכב,הצלחתי לרשום את המספר רכב של אותו רכב.

הקטנוע זה של החברה שאני עובד בה,השאלה שלי היא מה קורה עכשיו? הרי צולמתי בגלל הברברי שנסע מהר,איך מחליטים מי אשם?

אם נסעת מעל המהירות המותרת ,תקבל דו'ח בין אתה אופנוע או חמור טורבו

הגסטו החדשה יודעת לזהות מי מבין כלי הרכב נסע בניגוד לחוק

היינו,אם נסעת כחוק ומישהו עבר לידך מעל המהירות המותרת והמצלמה צילמה את שניכם

רק הוא יקבל דוח8)

פעם הייתי קופץ מהגשר ואז מתחיל לבנות את הכנפיים

אני עדיין כאן,אז בטח הצלחתי לא רע...:roll:

היום כבר בגרתי..אני מייבא כנפיים מאיביי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נסעת מעל המהירות המותרת ,תקבל דו'ח בין אתה אופנוע או חמור טורבו

הגסטו החדשה יודעת לזהות מי מבין כלי הרכב נסע בניגוד לחוק

היינו,אם נסעת כחוק ומישהו עבר לידך מעל המהירות המותרת והמצלמה צילמה את שניכם

רק הוא יקבל דוח8)

באיזה מהירות היא כן מצלמת?

ההגה הוא עגול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שקיבל את הפלאש היה מיצובישי לאנסר לבנה ? כי זה היה בדיוק הסיטואציה שהייתי בה אתמול בערב אחרי המימונה בכביש 4 רואים את ההבדל בין המצלמות , לזאת שצילמה יוצא לה זרועה ממתחת לקופסא שמחזיקה משהו ... היא נראת שונה מהקופסאות הלא פעילות שמונחות בכביש 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי אחרי האוטו שקצת פספסתי אותו מרחוק הרכב היה פורד פוקוס שבטוח שזה היה הוא.

התקשרתי למשטרת תנועה ושאלתי את הנציג באיזה מהירות היא מצלמת המצלמה התשובה שלו הייתה כל מה שמעל 90....

זה ממש לא נשמע לי הגיוני.

ההגה הוא עגול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על המכמונת החדשה שפועלת באמצעות חיישנים הטבועים בכביש ולכל נתיב החיישן שלו וכך נעשית ההבחנה איזה מכלי הרכב הוא שביצע את העבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...