Jump to content

kobi.idan2

 • פרסום הודעות

  831
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות kobi.idan2

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ירושלים
 • תחביבים
  חשמל ביתי, אינסטלציה וכמובן: רכבים.
 • מקצוע
  מחסנאי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לפותח השרשור שלום. אני עברתי סיפור בדיוק כמו שלך רק המספרים קצת שונים, ושלי יש עוד 2 ילדים מכל הסיפור הזה (הילדים גדלים איתי בבית של ההורים שלי). כיום אני בן 27, התחתנתי בגיל 21, 3 חודשים אחרי שנפגשנו, גם אצלי אימא שלי הציעה לי אותה, אצלי הצעקות הבכיות והטענות כלפי כל העולם ואישתו התחילו מיד אחרי החתונה כשהלכנו לבית מלון, עוד כשגרושתי הייתה עם שמלת כלה. אני גרוש ואני כבר 3 שנים אחרי, מי כמוני יודע מה אתה עובר בכל שנייה, ולאחר כל מה שעברתי והמצב שאני נמצא בו היום. יש לי המלצה אחת בשבילך: תברח, וכמה שיותר מהר, ושבשום פנים ואופן לא תעז לחשוב על ילדים, המצב יהפוך להרבה יותר גרוע היא תרביץ
 2. מרטינס: הוונטה כבר בתוכנית, לעניין הבעלי חיים זה לא מקום שיש בו בעלי חיים.
 3. אני גר בבית חדש, בית בעל כמה קומות, בהתחלה גרתי בקומה 3 בחדר עם מרפסת, ולאחר כמה זמן עברתי לקומה הכי תחתונה שנקודת האוורור הכי נמוכה בה היא בגובה של 1.20, כמה זמן אחרי שעברתי התחלתי להרגיש בלילה תחושה של מחנק שיעול חזק וכאבי ראש שהיו נפתרים רק אחרי שהייתי פותח את החלון ונושם אוויר צח מבחוץ (משהו שלא הרגשתי שהייתי בקומה 3), ואז נזכרתי שקראתי בזמנו על הנושא של גז רדאון, אז קדחתי חור של 4 צול מתחת למיטה, ומאז כל התופעות הנ"ל חלפו לגמרי. נ.ב. שיכול להיות שאני מדמיין וזה פסיכולוגי, אני בכל מצב מרגיש הרבה יותר טוב מאז. אני מצרף תמונה של החור:
 4. אני מצטרף למה שיובק אמר התופעה מוכרת במפסקים מחליפים, ע"מ לפתור את הבעיה, אתה צריך להריץ בתוך הקיר במקביל לחוטים של המפסק מחליף גם מוליך של הארקה וזה יפתור לך את הבעיה של ההשראה. אני אנסה להסביר את העניין בשפה קצת יותר קלה: חוט חשמל שעובר בו מתח של 220V הבידוד שלו לא מצליח לעצור ב-100% את המתח וחלק מהמתח "קופץ" דרך הבידוד לחוט השני, ובמקרה שלנו: החשמל עובר לחוט השני של המפסק מחליף, והדרך לפתור את הבעיה: היא להוסיף מוליך הארקה שאליו יקפוץ החשמל. ואם תשאל: למה שהחשמל "יקפוץ" להארקה ולא למוליך השני? אז כאן נכנס הכלל שחשמל בד"כ הולך לאיפה שיותר קל לו ללכת (מוליך בעל התנגדות נמוכה יותר) וב
 5. אלעד שלום, אני לא רואה סיבה מיוחדת להחליף גם את האסלה, אלא אם כן היא שבורה, לעניין ההחלפה ניאגרה זה לא בעיה, והאסלה תלוי איך היא מחוברת (אם חיברו אותה עם בטון / הרבה סופר 7 בחלק מהמקרים יהיה קשה לנתק אותה מהרצפה ותאלץ לשבור אותה), את החיבור של האסלה לרצפה מבצעים בעזרת סופר 7, מנקים את הרצפה טוב טוב ומייבשים אותה, ואח"כ ממקמים את האסלה במקומה כשהיא כבר מחוברת כמו שצריך ליציאה של ה-4 צול (מומלץ על הדרך להחליף את הגומיה של החיבור לאסלה, או את השרשורי תלוי מה יש לך שם - סביר להניח שהם כבר יבשים וסיכוי טוב שהם יגרמו לנזילות לאחר ההחלפה, הגומיה עולה כמה שקלים והשרשורי כ 20-30 ש"ח) ואח"כ מרימים את
 6. אני מתנגד למה שאמרו לפני, ואני באופן אישי ממליץ על יחידות קטנות בכל חדר, ויחידה אחת גדולה בסלון, (כולם עיליים). מכמה סיבות: 1. העלות של כל היחידות תגיע לפחות ממיני מרכזי. 2. אין צורך להפעיל יחידה של מיני מרכזי כדי למזג חדר אחד. 3. תקלה ביחידה אחת לא תגרור השבתה של כל מערכת המיזוג בכל הבית. 4. אמינות: יחידות עיליות אמינות יותר ממיני מרכזי עם דמפרים וכו' 5. תקלה במיני מרכזי עולה הרבה יותר מתקלה ביחידה עילית. 6. בהנחה והלכה יחידה אחת המחיר זה לא כמו להחליף מיני מרכזי.
 7. איציק, על הגג בשביל הטכנאי דודים, ובבית למקרה של קצר (0 לאדמה). ולפות"ש לדעתי קיימות שלושה בעיות שיכולות לגרום לטיימר להשרף ככה. 1. שימוש בחוטים בלי חתך קטן (התקן מחייב חוטים בחתך 2.5 מ"מ לבויילר). 2. שבדוד שלך מותקן גוף חימום גדול מהרגיל, (רגיל 2500W גדול 3500W). 3. החיבור של החוטים נעשה בצורה לא תקינה (לא סגרו את הקלמרות כמו שצריך או חיבור של חוט גמיש בלי סופיות) אני מהמר על סעיף 3.
 8. חכה עד שהמנוע יעבור כ-5000-7000 ק"מ ו"יפתח" אז אתה תוכל להרגיש את הכוח שלו, ונכון לעכשיו עדיף שלא תאמץ את המנוע יותר מידי. כמו כן: המנוע של הרכב הנ"ל די נחמד, אבל אל תנסה להשוות את זמינות הכוח והמומנט למנועי TSI ודומיו.
 9. שלום, גם לי יש שברולט ספארק, מנוע 1.0L וגם לי הייתה בעיה שהרכב היה נכבה ברמזורים, הבעיה היתה חוזרת על עצמה באופן אקראי לחלוטין, בנסיעה כשחם בחוץ וכשהמזגן כבוי, לאחר כמה זמן התופעה נעלמה, אבל התחילה תופעה חדשה של גימגומים בסרק, פירקתי את המצערת (שהייתה מלוכלכת מאוד) ניקיתי אותה - והגמגומים הפסיקו לגמרי. אני חייב לציין שממתי שהוצאתי את הרכב מהחברה עד עכשיו, הרכב לא נכנס אפילו פעם אחת למוסך שלהם, את כל הטיפולים עשיתי לבד.
 10. ולמי שלא מכיר את ואדי ג'וז - למי שלא מכיר - מומלץ לא להיכנס לשם, כי טעות קטנה בניווט יכולה לעלות לנהג ביוקר. בהר הזיתים לא הייתי עובר לבד, אם אני לא מכיר את השטח טוב טוב.
 11. מהכניסה ל-417 עד ביה"ח אוגוסטה ויקטוריה לא מומלץ ללכת ברגל, ואם אתה נוסע ברכב, אז מומלץ לנעול את הדלתות ליתר ביטחון,(זה המקום לציין שביה"ח אוגוסטה ויקטוריה נושק לשכונת ואדי ג'וז ולכפר עיסוויה מהצד השני (שכונות עוינות בלשון המעטה) וכמו כן חלק מבני המיעוטים שלומדים באוניברסיטה, אוהבים לבלות באזור הנ"ל, והם גם משתמשים באזור כקיצור דרך לאוניברסיטה לידיעתך. (ד.א. הנתיב שבחרת זה הנתיב הכי בטוח ליעד הנ"ל). לסיכום:אני לא חושב שקיימת סיבה ממשית לבטל את הנסיעה. והמלצה כללית: תמיד תהיה ערני לסביבה שלך, כי מחבלים יש בכל הארץ.
 12. קודם כל, לפי דבריך אם תיקח כבל מאריך, ותחבר את היחידה הפנימית לשקע שעובד קבוע, היחידה תעבוד קבוע. נסה לבדוק מה קורה אם אתה מדביק את כפתור ההפעלה של היחידה במצב דולק, ואם היחידה חוזרת לעבוד מיד אחרי הניתוק הרגעי? חבר שעון שבת לכבל מאריך, וזהו.
 13. נתחיל ככה: כל החוטים מחוברים ליחידה הפנימית? או שיש חוטים שהולכים למקום אחר? (אני לא מדבר על הכבל עם השקע).
 14. בגלל שפנית לביטוח שלך אתה תצטרך לשלם השתתפות עצמית, אם היית מתחיל את התהליך דרך שמאי רכב שהיה מוציא דו"ח ואת הדו"ח היית מגיש ישירות לחברת ביטוח של הנהג שפגע בך היית חוסך את ההשתתפות עצמית, מה גם שהיית יכול לסדר את המכה במחיר יותר זול והעודף היה נשאר לך בכיס.
×
×
 • תוכן חדש...