Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם תחנת דלק היא כביש?

שימו לב! השרשור הזה בן 4781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חניתי בתחנת דלק שיש בה מסעדה, מול המסעדה בחלק האחורי של תחנת הדלק. היה מסומן אדום לבן. חזרתי שמח וטוב לב מהמסעדה ולהפתעתי גיליתי דוח על חניה באדום לבן. תחנת הדלק היא לא שטח פרטי? והמסעדה שבחלק האחורי? אין שם כביש למעט דרך הגישה למסעדה ויציאה חזרה דרך תחנת הדלק.

האם הדוח חוקי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם תצבע אדום לבן את החנייה הפרטית שלך ואני יעמוד שם, גם פקח יתן לי דוח? ואולי יתן גם לך דוח כי החנייה צבועה אדום לבן.

ולכן שאלתי: האם מסעדה בתוך תחנת דלק נמצאת על כביש ציבורי או שטח פרטי.

אולי היתה פה השגת גבול ולא עבירת חנייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחנת דלק היא חלק מהדרך והעובדה שהיא מכילה עסקים פרטיים אינה מונעת אכיפה.

ישנם פסקי דין בעניין.

אתה יכול לבדוק האם סימון הצבע בוצע באישור רשות התמרור ואם לא לערער, אבל גם אז לא בטוח שתזכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסימון לא אושר בועדת תימרור, דין הדו"ח להתבטל ובלבד שאתה יודע מלכתחילה שהסימון אינו חוקי.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם תצבע אדום לבן את החנייה הפרטית שלך ואני יעמוד שם, גם פקח יתן לי דוח? ואולי יתן גם לך דוח כי החנייה צבועה אדום לבן.

אם אני אצבע באדום לבן את החנייה הפרטית שלי, והפקח לא יהיה מודע לעובדה שזאת היתה צביעה שלי באופן פרטי, אז כן - יש מצב שהוא יחלק (גם לי) דו"ח. כמובן שאני אוכל לבטל אותו כי אני יודע שהסימון הזה לא מאושר ולא תקף.

אבל אני יוצא משום מה מנקודת הנחה שאותו סימון בתחנת הדלק לא בוצע על דעת עצמו של מישהו, אלא בוצע על ידי הרשויות המוסמכות. אם לדעתך זה לא המצב, תבדוק את זה. אין לך מה להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התחנה ממוקמת בתוך עיר, פנה לוועדת התנועה העירונית לבירור העניין.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...