Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Project LEON MK2 TFSI

שימו לב! השרשור הזה בן 4776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הטורבו שמגיע בtfsi זה k03?כמו בקופרה ובfr?עד היום חשבתי שזה k04 :shock:

זה K03 וK04 האחרי לגמרי בTFSI, לא מה שאתה מכיר ב 1.8T, 2 טורבוים שונים לגמרי.

מעשה גם ה K03 של ה TSI שונה מTFSI.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז יש עידכונים.הרכב נכנס לביצוע עבודות סופיות והשלמות.אחד מהקרובים פינה לי מקום במוסך והצתיידתי במישהו שמתמחה ברכבי VAG (עובד צ'מפיון לשעבר) והתחלנו לפרק וכמובן לא שכחנו להנות מהתהליך:-P.אני אישית לקחתי חלק מאוד פעיל בעבודה,כי זה מאוד מעניין ומסקרן.יש פרפרים בבטן לא קטנים כשאתה מפרק את הרכב שלך אגב...:roll:.

זמן משוער לביצוע עבודה יומיים.היום החלטנו לבצע התקנה של קולר+מזרקים,ואולי עוד משהו אם נספיק.אבל זה בעצם מה שהספקנו לעשות עם מלא הפסקות במהלך.הרכבה של טורבו מתבצעת מחר.

אז מה יש לי להגיד...לפרק זה הרבה יותר קל מאשר להתקין וזה חוק טבע שידוע לכולם,לכן היה ממש אבל ממש לא קל.:idea:

אך לעומת זאת אין לתאר את ההרגשה כאשר כל דבר מוצא את מקומו והכל מסתדר.:wink:

האמת שהיה מתוכנן לבצע את כל העבודה אצל אחד הכבדים במרכז, אבל עקב זה שהייתי חייב להשאיר את הרכב ללון בלעדיי נאלצתי לוותר ולמצוא אלטרנטיבה אחרת כי אני מהצפון.אז הכל הלך די יפה ומחר ממשיכים...:twisted:.

אז מי שביקש תמונות מהתהליך אנא קבלו:

ABCD0012.jpg

ABCD0011.jpg

ABCD0010.jpg

ABCD0009.jpg

ABCD0001.jpg

ABCD0008.jpg

ABCD0006.jpg

ABCD0007.jpg

''הדרך הטובה ביותר לקיים הבטחות היא לא להבטיח !!!''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנת מזרקים זה משהו שבהחלט לא הולך בקלות,בנוסף תוך כדי עבודה נבדקו המון מכלולים אחרים,חיבורים,גומיות,צינורות,כ*סית במשאבת דלק למרות שלא מזמן החלפתי אותה .:wink:

ABCD0004.jpg

ABCD0005.jpg

ABCD0003.jpg

ABCD0002.jpg

ABCD0020.jpg

ABCD0019.jpg

ABCD0018.jpg

ABCD0017.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד קצת תמונות למעוניינים,אגב חובה להחליף את הגומיה הכתומה כשמפרקים חזית כדי להגיע למזרקים,והמזרקים חייבים קיט O-RING חדש.

ABCD0016.jpg

ABCD0015.jpg

ABCD0014.jpg

ABCD0013.jpg

ABCD0012.jpg

ABCD0011.jpg

ABCD0009.jpg

ABCD0007.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אוכל לסכם שהלך די טוב,קולר APR מתיישב מצויין.אין אילתורים והתאמות מיותרות,הכל מתלבש פיקס.עבודה קשה אבל שווה את המאמץ.:-P

רק חבל שלא רכשתי קיט צינורות מסיליקון של FORGE,מגיע ב 8 חלקים ועומד בטמפרטורות גבוהות הרבה יותר טוב מהמקורי.

מקווה שהתמונות והתרד יעזרו לאלה שירצו לבצע בעתיד עבודות דומות על TFSI.מחר עבודה על הטורבו ונסיעת מבחן.

ABCD0005.jpg

ABCD0004.jpg

ABCD0010.jpg

ABCD0008.jpg

ABCD0007.jpg

ABCD0012.jpg

ABCD0018.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה חשובה שאני מקווה שטיפלת בה ואם לא אז אני מקווה שלא סגרת כבר הכל חזרה:

פתחת שם, או יותר נכון הסרת שם את סעפת היניקה. כמו שציינת אכן צריך להחליף אטם, עד כמה שאני יודע צריך להחליף גם את הברגים, אבל מה שהכי חשוב בענייני, זה לנקות את השסתומים! מנועי הזרקה ישירה יוצרים הווצרות אידרה של פיח על השסתומים ק"מ בק"מרז' נמוך יחסית. הדבר הזה יכול להמנע עם התקנה של מיכל נשמים/OIL CATCH CAN.

כיוון שאני בטוח שלא היה לך כזה מיום 0 באוטו, בטוח הצטבר פיח, אז חשוב חושב חשוב לנקות אותו אם כבר הסרת את הסעפת - תורם לביצועים ולסרק עגול יותר, ובכלל שומר על יעילות המנוע לאורך זמן.

אם חקרת הרבה על הTFSI כמו שאתה מספר, בטוח אתה יודע על מה אני מדבר, אז תזהר לא לעשות את זה, ואם אתה כן עושה, שפוך קצת מידע.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה חשובה שאני מקווה שטיפלת בה ואם לא אז אני מקווה שלא סגרת כבר הכל חזרה:

פתחת שם, או יותר נכון הסרת שם את סעפת היניקה. כמו שציינת אכן צריך להחליף אטם, עד כמה שאני יודע צריך להחליף גם את הברגים, אבל מה שהכי חשוב בענייני, זה לנקות את השסתומים! מנועי הזרקה ישירה יוצרים הווצרות אידרה של פיח על השסתומים ק"מ בק"מרז' נמוך יחסית. הדבר הזה יכול להמנע עם התקנה של מיכל נשמים/OIL CATCH CAN.

כיוון שאני בטוח שלא היה לך כזה מיום 0 באוטו, בטוח הצטבר פיח, אז חשוב חושב חשוב לנקות אותו אם כבר הסרת את הסעפת - תורם לביצועים ולסרק עגול יותר, ובכלל שומר על יעילות המנוע לאורך זמן.

אם חקרת הרבה על הTFSI כמו שאתה מספר, בטוח אתה יודע על מה אני מדבר, אז תזהר לא לעשות את זה, ואם אתה כן עושה, שפוך קצת מידע.

תגובה והערה במקום 1+ :-P

האמת שהייתי המום לאחר שראיתי את כמות הפיח שהצטבר על השסתומים!!!

נקודה מאוד מעניינת ב TFSI,ויש לציין שאני משתמש בשמנים איכותיים,תוספים,וזה לא כל כך מונע את היווצרות הפיח.

לא ממש הצלחתי לצלם את זה אבל זה היה בדיוק כמו בתמונה.לפני+אחרי הניקוי.הברקנו אותם ויצא ממש הרבה נפט משם :roll:.

cyl42.jpg

img0582p.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים ! כל הכבוד על ההשקעה !

ד.א החלפת פנסים מאחורה? כי שמתי לב שיש לך בהם פס לדים ?

עוד ד.א ,הצבע של האוטו מדהים!

תודה :oops:

פנסים אכן הוחלפו,וזה לא רק ליופי.זמן תגובה בפנסי לד הרבה יותר מהיר מהמנורות הרגילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהכי חשוב בענייני, זה לנקות את השסתומים! מנועי הזרקה ישירה יוצרים הווצרות אדירה של פיח על השסתומים בק"מרז' נמוך יחסית. הדבר הזה יכול להמנע עם התקנה של מיכל נשמים/OIL CATCH CAN.

מתעלק:

הדבר רלונטי גם ברכב ללא מגדש?

איך הניקוי מתבצע?

האם צריך להוריד ראש או סה"כ שימוש בחומר ייעודי בזמן שהמנוע עובד?

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...