Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Project LEON MK2 TFSI

שימו לב! השרשור הזה בן 4777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא עדיף היה כבר להחליף מנוע למנוע ROTARY

לא מבין מה ההערה הזאת? מה אתה מנסה להגיד כאן?

לא,לא היה עדיף.מה שהיה עדיף זה בעצם מה שעשיתי.אתה מוזמן להחליף מנוע ברכב שלך אגב.

כשארצה לבצע שידרוגים במערכת ובכל מה שקשור למוזיקה בהחלט אעזר בך.:?

''הדרך הטובה ביותר לקיים הבטחות היא לא להבטיח !!!''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל בהצלחה בפרויקט ואם התחלתה אז בהחלט צריך לסיים

הפרויקט נראה ממש רציני ורואים שהושקעה הרבה מחשבה וזמן, רק מדגיש שאין הרבה אנשים בארץ הקדושה שמשקעים כמוך

תגובתי היה רק בשביל לגוון

הכול באהבה

בהקשר למוזיקה, בכיף, אתה תמיד מוזמן

רכב שלך אש

לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בהצלחה בפרויקט ואם התחלתה אז בהחלט צריך לסיים

הפרויקט נראה ממש רציני ורואים שהושקעה הרבה מחשבה וזמן, רק מדגיש שאין הרבה אנשים בארץ הקדושה שמשקעים כמוך

תגובתי היה רק בשביל לגוון

הכול באהבה

בהקשר למוזיקה, בכיף, אתה תמיד מוזמן

רכב שלך אש

לילה טוב

שלא תבין אותי לא נכון,אני לא מעביר ביקורת על מה שכתבת כי כאן כל אחד רשאי להביע את דעתו.פשוט לא היה לי מובן איך זה קשור אליי.מנועים כאלה אנו לא נזכה לראות בארץ הקודש גם בעוד 100 שנה,לכן צריך להסתפק בדברים מאוד מתונים.

אבל בהחלט אשמח לשמוע את דעתך האישית בהקשר לסאונד וכל מה שקשור לזה בתרד המתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי מאחוריך היום (מאחרי מקסים עד צומת מתמ), קויתי שיהיה רמזור אדום כדי שאוכל לראות את הפרונט ו/או לראות/לשמוע את השיפורים, אבל חתכת לכיוון נטויז'ן.. אהבתי מאוד את הצבע של האוטו במציאות, באמת מיוחד. לא ראיתי עוד לאון בצבע הזה.

בכל מקרה, כל הכבוד על הפרויקט! נשמע (ונראה) מעורר תיאבון.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי מאחוריך היום (מאחרי מקסים עד צומת מתמ), קויתי שיהיה רמזור אדום כדי שאוכל לראות את הפרונט ו/או לראות/לשמוע את השיפורים, אבל חתכת לכיוון נטויז'ן.. אהבתי מאוד את הצבע של האוטו במציאות, באמת מיוחד. לא ראיתי עוד לאון בצבע הזה.

בכל מקרה, כל הכבוד על הפרויקט! נשמע (ונראה) מעורר תיאבון.

איביזה FR שחורה עם ג'אנט שחור?

כן זה אני מודה באשמה :wink:

תודה על המחמאות,לי וללאון אתה גורם ...:oops:

גם הרכב שלך חתיך מאוד,לכן זכרתי אותך.

הרכב עדיין ללא תוכנה מתאימה לכן הנסיעות מאוד רגועות כרגע,בתחילת שבוע נכנסים לעידכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, זה הייתי אני.

החישוקים דווקא כסופים, אולי הם נראו שחורים כי כבר כמה שבועות לא ניקיתי אותם (ואת האוטו)... :oops:

אבל תודה על המחמאה לאוטו!

בכל אופן, המון בהצלחה גם עם העדכון ובהמשך הפרויקט, מקווה שייצא לי לראות/לשמוע את זה ב-LIVE שוב.

שבת שלום :-)

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה תמונות שמצאתי לאחר סיום העבודה והרכב בקרוב עובר שידרוג של מערכת PCV של חברת BSH.מהנדסי VAG ללא ספק בין הטובים בעולם אבל במנועי TFSI יש הרבה חורים שצריך לסתום למרות זאת.

ABCD0004.jpg

ABCD0007.jpg

ABCD0010.jpg

ABCD0008.jpg

ABCD0009.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה תמונות שמצאתי לאחר סיום העבודה והרכב בקרוב עובר שידרוג של מערכת PCV של חברת BSH.מהנדסי VAG ללא ספק בין הטובים בעולם אבל במנועי TFSI יש הרבה חורים שצריך לסתום למרות זאת.

מהנדסי ואג יודעים טוב מאוד שבמנוע הזרקה ישירה מצטבר פיח, אבל הם לא יכולים להתקין Catch can בכל רכב משני סיבות:

א. עלות

ב. אי אפשר לצפות מכל מי שקונה רכב חדש מ VW לרוקן ולנקות פעם בשבועיים שלוש את המיכל.

אם תרצה אביא לך PDF מקורי של VW על חלק מהמערכות במנוע ותראה שקיים בו סוג של מיכל איסוף שמנים מובנה, כזה שלא צריך לרוקן, אף מובן שזה לא מספיק ולכן יש מוצרים אפטרמרקט.

מסיבה דומה אגב, יש באוטו צינורות גדישה מגומי ובאפטרמרקט אפשר לקנות מסיליקון - נטו שיקולי עלות של היצרן.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...