Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Project LEON MK2 TFSI

שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המנוע זהה למנוע 2.0TSI מלבד קוטר הבוכנות וגל האכובה מה שגורם לנפח המוקטן

אם הוא זה למנוע TSI 2.0 אז הוא גם זהה למנוע TFSI 2.0 מכיוון שהם בדיוק אבל בדיוק אותם מנועים רק שהוצמד להם שם שונה מטעמי תמכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם הוא זה למנוע TSI 2.0 אז הוא גם זהה למנוע TFSI 2.0 מכיוון שהם בדיוק אבל בדיוק אותם מנועים רק שהוצמד להם שם שונה מטעמי תמכור.

לא הם לא, ובדיוק נוהל דיון שלם על זה פה אתמול אז אני לא ארחיב ואסביר עוד בנושא, פשוט תקרא פה:

http://www.vagit.co.il/forum/phpBB3/viewtopic.php?f=18&t=76

(בסוף העמוד הראשון מתחיל הדיון על TSI VS TFSI)

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הם לא, ובדיוק נוהל דיון שלם על זה פה אתמול אז אני לא ארחיב ואסביר עוד בנושא, פשוט תקרא פה:

http://www.vagit.co.il/forum/phpBB3/viewtopic.php?f=18&t=76

(בסוף העמוד הראשון מתחיל הדיון על TSI VS TFSI)

לפי מה שאני יודע וקראתי לפחות במנועי ה1.8 השוני הוא רק הכיתוב ואולי סדרת הייצור השונה אך מבחינה מכנית אין הבדל. אולי במנועי השני ליטר ישנו הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון Driftking היקר!

א.אין טעם להשקיע בחיזוקי מנוע במצב הנתון שלי כרגע,המנוע מסתדר מעולה עם כל העוצמה שמייצר הטורבו.

ב.שום טלטלים לא יעופו כמו זיקוקים.

ג.בשיפורים אין שום כללים כמו שציינת אלא סטייג'ים,צעד אחר צעד.מה זאת אומרת לעשות הכל ביחד?

אני הלכתי על שיפור שהוא יחסי למה שבאמת ניתן להפיק מהמנוע TFSI,מבוסס על ניסיון של הרבה אנשים שמנוע המדובר מסתדר מעולה עד 380 סוסונים למרות שלדעתי אפשר בכייף להוסיף עוד 20 ולסגור על 400.למרות שעם K04 לא קל במיוחד להגיע לזה.

ד.מינימום עלויות אתה אומר? לא נראה לי שממש חסכתי ברכישה של חלקים,אם באמת הייתי מעוניין בכך אז תאמין לי הייתי רוכש חלקים הרבה יותר זולים ופחות איכותיים.

ועכשיו נגיע להבנה...זה TFSI פחות טוב ממה?! רוב רכבי ספורט החדישים של VAG עם מנוע המדובר והוא הוכח ולא פעם אחת כמנוע אמין עם ביצועיים מקסימליים.לא יודע איזה נסיון והאם בכלל יש לך בעניין השיפורים אבל העובדה שאתה משווה מנוע TFSI ל 1.8T רק אומרת לי שאתה ממש לא מודע לדברים שאתה מעלה כאן.1.8T זו קטגוריה וליגה אחרת לחלוטין שהצטיינה בתחום הזה בלבד.

ניסיון של אנשים?!!! ממש הזוי המשפט הזה ,ממתי האנשים הפכו להיות מהנדסי רכב ומנועי בעירה פנימית? ממתי מנוע רכב תוכנן להחזיק כפול כ"ס ממשהו שהוא מסוגל? אשמח אם תחזק את הדיבורים שלך ממהנדסי רכב בכלל או מ VAG בפרט.

יש לי כמה סיפורים שמנועים עם צ'יפ בלבד נפטרו בטרם עט את רוצה לשכנע אותי שמנוע 400 כ"ס יחזיק שנים?!!!!

. המשפט הזה לא מקצועי. כל משפר שמכבד את עצמו או סדנת שיפורים עושה דברים בהתאם.

תגיד האם מנוע GOLF R זהה למנוע שלך במכלולים?. האם מנוע 1.8T של GOLF GTI זהה במכלולים למנוע 1.8T של אודי TT QUATTRO?. בקשר למנוע 1.8T יותר אמין ממנוע FSI ועובדה קיימת שעדיין משתמשים בו למרות שתוכנן באמצע שנות ה 90.

לעשות הכל ביחד? אסביר לך אם אתה רוצה לשפר 400 כ"ס ולשאר על המתלים המקוריים למשל או על הבלמים המקוריים ויש לא תתפלא לשמוע שיש לא מעט אנשים שנוסעים על מכלולי STOCK. ב 500 כ"ס. וכך מסכנים את עצמם ואת האחרים בכביש.

אני לא אמרתי שבפועל לא יהיה אפשרי ב 400 סוסים אבל תזכור האמנות שלך תהיה שואפת ל 0. שלא נדבר על חיזוקי גיר :wink:

בכל זאת בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע וקראתי לפחות במנועי ה1.8 השוני הוא רק הכיתוב ואולי סדרת הייצור השונה אך מבחינה מכנית אין הבדל. אולי במנועי השני ליטר ישנו הבדל.

במנוע 2 הליטר יש הבדל, יש TFSI ויש TSI, שני מנועים שונים, הקטע הוא שהשם שמופיע עליהם (על הפלסטיק שמכסה את המנוע) לא תואם למה יש באמת, רק לצורך הדגמה איך להבדיל בינהם:

מנוע ה TFSI (הישן יותר), הגיע בכל הרכבים עד 2008:

004.jpg

שים לב כי אין "בית" פילטר, הפילטר יושב בתוך המכסה פלסטיק של המנוע.

TSI, הגיע בכל הרכבים מאמצע 2008, בארץ הופיע לראשונה בטיגואן, פסאט ו A3, ולאחר מכן, הלאון החדשות, הGTI 6 ועוד.

gti6_engine.jpg

כמו שאמרתי, הכיתוב על המכסה מנוע לא אומר כלום, יש גם מנועי TFSI ואם לדייק, אותיות מנוע BWA, שהגיעו (בשלב מאוחר יותר) כTSI:

2010-Volkswagen-Golf-R-Engine-View-590x384.jpg

כל הרכבים שמגיעים עם K04 בקונצרן ממשיכים להגיע עם המנועים הישנים (כלומר TFSI) אבל ממותגים כTSI, החלטה שיווקית נטו, אותו מנוע ישנו בקופרה של תחילת 2008 וגם של 2011.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון של אנשים?!!! ממש הזוי המשפט הזה ,ממתי האנשים הפכו להיות מהנדסי רכב ומנועי בעירה פנימית? ממתי מנוע רכב תוכנן להחזיק כפול כ"ס ממשהו שהוא מסוגל? אשמח אם תחזק את הדיבורים שלך ממהנדסי רכב בכלל או מ VAG בפרט.

יש לי כמה סיפורים שמנועים עם צ'יפ בלבד נפטרו בטרם עט את רוצה לשכנע אותי שמנוע 400 כ"ס יחזיק שנים?!!!!

. המשפט הזה לא מקצועי. כל משפר שמכבד את עצמו או סדנת שיפורים עושה דברים בהתאם.

תגיד האם מנוע GOLF R זהה למנוע שלך במכלולים?. האם מנוע 1.8T של GOLF GTI זהה במכלולים למנוע 1.8T של אודי TT QUATTRO?. בקשר למנוע 1.8T יותר אמין ממנוע FSI ועובדה קיימת שעדיין משתמשים בו למרות שתוכנן באמצע שנות ה 90.

לעשות הכל ביחד? אסביר לך אם אתה רוצה לשפר 400 כ"ס ולשאר על המתלים המקוריים למשל או על הבלמים המקוריים ויש לא תתפלא לשמוע שיש לא מעט אנשים שנוסעים על מכלולי STOCK. ב 500 כ"ס. וכך מסכנים את עצמם ואת האחרים בכביש.

אני לא אמרתי שבפועל לא יהיה אפשרי ב 400 סוסים אבל תזכור האמנות שלך תהיה שואפת ל 0. שלא נדבר על חיזוקי גיר :wink:

בכל זאת בהצלחה.

נקח לדוגמא את פולקסווגן.

אתה חושב שהייצרן מייצר את המנוע שיעבוד בדיוק בעומס שהוא מייצר ועוד קג"מ אחד הוא יתפוצץ? הם לוקחים מקדם בטיחות מאוד גבוה כדי שלא בכל רכב שני ישברו מכלולים.

זה שאתה מכיר כמה רכבים עם ציפ' בלבד שהלך מנוע לא אומר כלום, אני מכיר גם כאלה עם מנוע סטנדרטי שהלכו מנועים עקב יחס לא נכון למנוע מוגדש וכ'ו.

נניח קח את הK04, אתה חושב שמה שהוא מספק זה כל מה שהוא יכול?! אין לו בעיה לתמוך גם ב300 כ"ס.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לREVO ישנו STAGE 3 נוסף שהולך הרבה יותר קדימה וכולל החלפה ושידרוג של מלא דברים נוספים:

Stage3 GT3071R for 2.0T FSI Transverse based vehicles

ATP 3071R Turbo KitRS4/R8 injectors3.0"Turbo back exhaust without pre-cat and with decat or highflow catalytic convertor (DP comes with turbo kit)Cold Air intake (comes with turbo kit)uprated or additional intercooler (S3 uses larger stock IC but additional IC is recommended)highflow mechanical fuel pumpAssociated hardware for fitting and installationUpgraded ClutchUpgraded Engine/transmission Mounts Boost Gauge Wideband A/F or lambda display uprated brakes

לחברת REVO יש גם סטייג 3 יש גם סטייג 4 ויש וזה לא מפורסם גם סטייג 5

בקרוב בארצינו הקטנטונת:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נחזור קצת לרכב שלי :wink:

היום היה לי מעט זמן פנוי והחלטתי לפנק את הלאון בזוג סופיות של SEAT SPORT.

סוף סוף המראה האומלל של סופיות מקוריות נעלם.

לא ממש קשור לשיפור אבל בכל זאת... :-D

יפה מאוד, אני גם רוצה כזה סף אבל יחיד לאיביזה שלי ובחברה רוצים 1000 שקל, יש מקום להשיג ביותר זול?

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור, תגיד...

אולי ציינו את זה פה ולא שמתי לב.

הרכב שלך ידני?

צדקת,עד כאן לא ציינתי שמדובר ברכב עם גיר ידני.DSG לעומת זאת מאוד רגיש בספקים מ 400 סוסונים,וכאן יש לי מעט יתרון בעניין.יש לי חבר עם DSG בלאון שבדיוק ב STAGE שלי והוא לא מתלונן שיש בעיות.יש לי כמה כיוונים מעניינים בשידרוג קלאץ' בעתיד הקרוב.

''הדרך הטובה ביותר לקיים הבטחות היא לא להבטיח !!!''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...