Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Project LEON MK2 TFSI

שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המונח '' סטייג' '' מאפשר סוג של עיקביות והא קיים רק ל REVO ו APR,לא מכיר עוד חברות שמשתמשות במונחים דומים.

זה נותן הבחנה יותר ברורה ברכישת מוצרים,שמבוססת על בדיקות אמת שנעשו ולא על השערות.אינדיקציה מדוייקת יותר שמתייחסת להספקים,ככה זה ב VAG לפחות.

''הדרך הטובה ביותר לקיים הבטחות היא לא להבטיח !!!''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהחלט פרוייקט יפה מאוד ואני עוד רוצה לראות מה יהיה ההמשך

אולי נעשה מפגש כלשהוא אני מת לראות את האוטו.

מה אתם אומרים על איזה מפגש שישי או שבת ?

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שוב היה לי מעט זמן פנוי, הורכב טמבון קדמי של קופרה,עקב המורכבות של צבע הרכב היה ממש לא קל לקלוע בול אבל לשמחתי הפחח שאני עובד איתו ממש מקצוען ויודע להתאים צבעים באופן מושלם.פירוק לקח כ 10 דקות והרכבה מעט יותר.סוף סוף אני מוציא לפועל את הדבר שאותו רציתי לעשות כל כך מזמן. icon_razz.gif

אגב בעניין השיפור עקב כך:בטמבון הישן פתחי גריל היו אטומים וכתוצאה הזרימת אויר ליניקה ולקולר הייתה לא ממש מרשימה.בטמבון של קופרה זה עולם אחר,יש זרימת אויר טובה וניתן להרגיש את ההבדלים.קיט יניקה ITG תוכנן במיחד לפגוש של קופרה,כי בפגוש שהיה לי הייתה מוגבלות.בקיצר..מה קיבלנו? מראה נחמד ושיפור icon_e_biggrin.gif

שבוע הבא מרכיבים את האחורי,צריך לקדוח שם חורים לחיישני רוורס.תמונות בהמשך )

ABCD0004.jpg

ABCD0005.jpg

ABCD0006.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?אני מחזיר את גריל שהיה לפניכן שהוא ללא סמל,יש לי קרוב לחמישה גרילים שונים+מקורי עם הסמל שאותו אני לא ממש מחבב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השמש אלא ליכלוך של יותר משבוע.:oops:

מחר אעלה איזו תמונה לאחר שטיפה לצורך השוואה ואז יהיה מעניין.

והדבר שממנו חששתי הוא הבדלי צבע,הייתי אומר שהצביעה כמעט מושלמת כי לא ניתן לצבוע פגוש פלסטיק כמו הפח של הרכב,גוון יהיה תמיד שונה.טיפונת )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו השלב לשים פנסי קסנון מקוריים :)

אתה יודע..אם בפגוש שרכשתי היו מתיזים מקורים אז בהחלט הייתי חושב על זה.לצערי הרכב שממנו ירדו הפגושים לא היה חמוש בקסנון מקורי :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתזים פחות חשוב.

הפנסים ששמת נראים זול ביחס להשקעה שלך ברכב.

פנס הקסנון המקורי הכי מתאים לרכב הזה

פנסי חזית הורכבו יותר משנתיים ואני חושב מעט על השידרוד האמת,מה לעשות כאשר פנסי אפטרמרקר קיימים רק ששני סוגים ללאון.

SONAR ו JUNYAN.פנסי קסנון מקוריים מאוד קשה להשיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשיג פנסים אורגנלים אבל מאוד יקר !! ביום שהזמנתי את הרכב שאלתי על קסנון אמרו לי משהו בסביבות 5K + חודש :-D המתנה , אז וויתרתי על זה .

אגב אני עוקב אחרי השרשור הזה המון זמן שפו על הפרוייקט המדהים הזה ו טוב לראות שיש רכבים בחיפה ברמה כזאת .

auto emocion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה נראה עכשיו הרכב עם פגוש מחודש )

ועוד תמונה שמצאתי של פגוש מקורי.ככה נראה הרכב פעם כשהיינו מתגלגלים בשטחים :wink:

ABCD0008.jpg

ABCD0009.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, לדעתי (ויש איתי בחדר עוד 3 חבר'ה שמסכימים איתי) רק תוריד את הכיסויים המכוערים האלה מהפנסים

ואז האוטו יראה הרבה יותר טוב. אין צורך להחליף פנסים, הם נראים אחלה בסה"כ.

הרבה הצלחה בהמשך של הפרויקט שלך :-D.

נ.ב.

זה נורמלי שהמס' רישוי מסתיר חצי מהאינטרקולר?!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...