Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממפגש מועדון לנצ'יה 14/5

לנצ'יהוליסט
שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:mad: אני מצטער שרק עכשיו אני מגיב על הנושא.

קראתי את כל ה"דברים" שנאמרו פה. וברצוני להתייחס לנושא כרגע.

אני בעל לאנצ'יה דלתא ואני מאד גאה להיות בעל של אוטו כזה. הכל התחיל מיוזמה שלי לפני כ3 חודשים לארגן מפגש שיהיה מורכב מלאנצ'יות בלבד. העלתי את הרעיון, דיברתי עם חברי מאזור המרכז ולבד הצלחתי לארגן מפגש יחסית מצומצם בהרצליה. הרצון העז שנוצר בקירבנו להקים מועדון לאנציה ממש האיץ בנו והחלטנו לנסות ולעשות משהו בנידון. אני מודע לכך שלהקים מועדון גדול הוא פרוייקט מאוד רציני שאין מצב שיפתח או אני נצליח לעמוד בו. אין שום קשר לדברים שנזכרו לעיל לגבי ערסים קטנים ושטויות כאלה. כל אחד צריך לכבד את השני בלי שום קשר לגילו ולמינו. המפגשים שאירגנתי ביחד עם יפתח ועוד... היו מאוד עיניינים לא היו ילדים קטנים ובהחלט ניכר הרצון והרצינות העזה של האנשים להגיע למפגש. אני לא מחפש מפגשים תתי רמה ובכלל לא ילדים קטנים. מר הדר היקר הייתי מאד שמח אם היית שומר לעצמך את הכעסים הפנימיים שאין בכלל סיבה להן. אני לא חושב שהשיחה הייתה צריכה לרדת לרמה קטנונית כזו, וטיפה חיבה וסימפטיה לא תזיק פה לאף אחד.

הייתי מאד שמח טיפה להיות יותר מעורב מכיוון שהנושא התחיל מיוזמתי אך לצערי בעקבות ניתוח שעברתי הייתי מושבת לפרק זמן וברוך השם עכשיו חזרתי לעצמי.

אני מאד אשמח אם תציע לנו הצעות ותעיר את הערותך בצורה בונה ולא בקטע של אתם ילדים קטנים ותדפקו ת'ראש בקיר, הרי סהכ הכל בא במטרה טובה וביוזמה של כולנו להקים מפעל, גוף שיאגד את כל בעלי הלאנצ'יה.

אני מאד אשמח אם תחשבו בצורה חיובית כולם ותראו איך אחד יכול לעזור לשני. ואם לא אז לא. אבל להתנהג בצורה שכזו ממש לא לעניין.

איטלקיות או לא להיות!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ובינתיים שמענו שעברתה מלאנצ'יה האהובה ל - פיג'ו קטנתונת וחסכונית... :shock:

ואתה מדבר על מסורת ? תמיכת יבואן ? אהבה למותג?

עצוב. :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock: אני עברתי לפיז'ו??????????????

אדוני חחח אתה מתבלבל חמודי ביני לבין יפתח. אולי הוא קנה פיזו אבל עדיין יש לו שתי לאנצ'יות.

וגם אם הוא קנה אותו אחר לא יגרום לו להפסיק לעבוד למען המועדון.

במקום לתקוע קרשים בגלגלים :x , שכל אחד ינסה לתרום ולעזור לקדם את המוטוריקה שהקמת מועדונים בארץ זה חלק מהעיניין. סה"כ לכולנו כוונות טובות. :wink:

איטלקיות או לא להיות!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם אתם חוזרים על אותה טעות ! :mad:

כוונות טובות לא יעזרו לכם לקום ולהתמודד מול יבואנים, ואנשים מכובדים.

צריך אנשים עם ניסיון, אמביציות, קשרים, צריך גב כלכלי (ולא של אחד שקונה םיג'ו במקום HF בגלל עלויות) בקיצור, צריך ביבי :p (סתם סתם )

בכל מקרה, אני חושב שבמפגש הבחור עם הקאפה הלבנה דיבר לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...