Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממפגש מועדון לנצ'יה 14/5

לנצ'יהוליסט
שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למנהל מועדון לאנצ'יה המכובד , מותב שתדבר בשם המועדון שלך ולא בשם מועדון אלפא רומאו

תן להם להסביר את בעיותיהם בעצמם (אם יש להם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמת.שלחו אותי מהחברה לראות מה הולך שם ואם יש פוטנציאל.בוא נאמר שאני מתמהמה במתן תשובה.... :lol:

אותך שלחו מהחברה???

תסלח לי מר הדר אין לי שום דבר נגדך אבל תגיד להוא שמחשיב את עצמו ליבואן שאין לו מה לחפש שם ושהוא כלל לא רצוי...

אני מתבייש שהם (סמל"ת) היבואנים של מכוניות בעלות הסטוריה כה מפוארת.

גועל נפש. :!:

אני לא מדבר עלינו שרק התחלנו...יש את מועדון אלפא המפואר שבמקום שהיבואן יעזור להם להתפתח ויעזור לבעלי האלפות/לנצ'יות בארץ הוא תוקע להם מקל בגלגלים...אישית אני מעדיף שלא יהיה יבוא כלל (יבוא אישי) מאשר שיהיה יבואן כזה דפו* :evil:

יבואן עאלק..... :lol:

ועוד משהו מר הדר.... תודה על התמיכה !!! גבר גבר אתה.....(עכשיו אתם מבינים על מה אני מדבר?)

שוב, אמרתי שאין לי נגד מר. הדר שום דבר אבל לפחות שייראה תמיכה. נקודה. מי כמוך יודע כמה קשה להרים מועדון בארץ.

בקשר ליבואן:

הלוואי עלינו יבואן כמו שלך.... לפחות שייראה חיוך ורצון טוב, מדבקות אנחנו לא יכולים להוציא למועדון וגם אין לנו לוגו (יש לוגו אבל סמל"ת לא מאשרים לנו) ותנחש למה? נכון כי אפילו על הגב שלנו הם רוצים לעשות כסף.... כבר שבועיים הם גוררים אותי רק בשביל לאשר את לוגו המועדון אפילו שהצעתי שאני אגיע אליהם ורק שיתנו לי רשות. :mad:

רכבים לתצוגה?? פירסום בעיתון החברה??? פפפפפ..... :lol: הא! הצחקת אותי....

אתה מוזמן לכתוב בפורום של מועדון אלפא ולראות כמה "עזר" להם היבואן :!:

למעשה,תומר הדר התנדב ללכת -כי זה עיניין אותו.

המטרה שלו היתה להביא את הנושא לתשומת ליבה של החברה ע"מ שיתנו איזשהוא גיבוי לנושא.

למרבה הצער,תומר הדר נשאר קצת בהלם כשראה שמארגן "מועדון לנצ'יה" היה איזה ילד בן 22-3 שהגיע באיחור של רבע שעה למיפגש שהובטחו בו "עשרות מכוניות".לכן תומר הדר התבייש להראות את התמונות והתבייש להעביר את המידע.

כי תומר הדר אוהב את הנושא גם-רק מזוית שונה...

אני לא מצפה ממך להבין על מה אני מדבר מבחינת פוטנציאל עיסקי ונכונות של החברה לעזור-אבל תנסה להבין שכשמנסים לעניין סמנכ"ל שיווק בתמיכה במועדון ואז מראים לו מיפגש של 20 ילדים מתחת לגיל 25 -רובם (סליחה-אני רואה את זה אחרת אבל זה ככה) ערסים קטנים-הוא לא רואה את הדברים בעין יפה.כשהוא רוצה להיפגש עם מארגנים ואז מסתבר לו שמדובר בילדים שכותבים באינטרנט דברים בסגנון "יחי וינצ'נזו הגדול מייסד השושלת" הוא מתקשה להבין את הפוטנציאל שבהקמת מועדון.

תנסה להבין שכשבעל קאפה -שהוא לרוב אדם מבוגר שומע את "דברי החוכמה" ("תחי וינצ'נזו -עשיתי קעקוע של לנצ'יה") הוא חושב שמדובר ב"ילד עם עודף זמן"-ד"א-הציטוט לא שלי.פשוט ערכתי מדגם בין בעלי לנצ'יה שאינם ילדים בני 20 עם פריזמה (אולי תופתע-אבל לקחתי על עצמי לעשות יותר ממה שאתה חושב עבור מועדון לנצ'יה) והתגובות היו מאוד שליליות.

תנסה להבין את רוח המותג-לנצ'יה היא מותג יוקרתי-והדברים שאתה מציג הופכים את העסק לבדיחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תבין שבעל הלנצ'יה הטיפוסי שביקרו סמל"ת מעוניינת הוא אדם מבוגר-אלה מטפלים במוסכי החברה-מוציאים בה כסף,ירכשו עוד רכבים.

עכשיו-תסביר לי בבקשה ידידי-עם מה אני אמור לבוא אל עורך דין או מרצה שנוהג על קאפה????? להגיד לו את השטויות שאתה פלטת?????? אתה חושב שאדם כזה ישמע את "יחי וינצ'נזו" ולא יחשוב על המקום שאתה ילד שסובל מאיזשהוא מחסור בתעסוקה???????????????????????

עם מה לעזאזל אני אמור לעבוד????????????????

אני מכיר אנשים שהשקיעו מאות אלפי דולארים ע"מ להביא לישראל לנצ'יות שאנחנו רק יכולים לאונן עליהן-אבל לא תשמע אף אחד מהם פולט שטויות ילדותיות בסגנון "יחי וינצ'נזו"!!!!!!!!!!!!!!!!! אתה חייב להסתכל על דברים בצורה הרבה יותר בוגרת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני משוכנע שנציג "אופל" אוהב את הרכב לא פחות ממה שאתה אוהב את "שלנו"-אבל שים לב לצורת ההתבטאות שלו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אז עם מה לעזאזל ציפית לגשת לסמל"ת????

אני היתי צריך לשבת מול המחשב ולחשוב מה אני מעביר להם כדי שיתמכו במועדון!!!!!!!!!!!! ניסיתי איכשהוא לרסן אותך-שתבין שזו לא הדרך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה לכל השדים והרוחות אני מראה לסמנכ"ל שיווק שלי????????????????????????? אתה חושב שאל בעל תמה בן חמישים ידבר קעקוע של לנצ'יה וגיבובי שטויות על "יחי וינצ'נזו????????????????"

תבין שבעל קאפה או תמה בגילאי 30 פלוס מסתכל על "ראש המועדון" ועל השטויות שהוא כותב (הרוב מאוד אהבו את "ותודה לוינצ'נזו הגדול" :lol: ואת הקעקוע)-אנשים כאלה מחפשים דברים אחרים ממה שאתה מציג.צר לי-אבל אנשים שאלו אם את המועדון מקים ילד בן 12 (הביטוי "מתלהב" ו"חסר חיים" עלה מספר פעמים).

קל מאוד להאשים את היבואן-אבל אתה אשם.

איך לעזאזל אתה מצפה שהיבואן יגלה בך עיניין כשהפירסום המאסיבי שלך מתמקד בגילאי 18? איך אתה מצפה שזה "יקרה" כשאתה מאחר ברבע שעה למיפגש שאתה הקמת????

הלכתי למיפגש מתוך אמונה במה שאתה עושה ומתוך רצון לעזור-אבל איך בשם כל כל מה שקדוש אני יכול לבוא לחברה ולהראות להם אוסף של ילדים ערסים עם פריזמות מקרטעות????????????????????

היו שם גם חבר'ה סבבה-כמו אריה או הבטה על המיצערות- אבל מה לעזאזל אני אמור לדווח בחברה?!?!

שיש לך תוכנית עיסקית? אתה בכלל יודע מה זה???

ד"א-אנשים רציניים כמו אריה,דורון עם האינטגראל הצהוב,פיני,דויד פרטו שבבעלותו הלנצ'יה LX השניה בארץ (אתה בכלל יודע מה זה?) בחיים לא יפלטו שטויות כמו "יחי וינצ'נזו"....

כל כך קל להאשים את היבואן (ולגבי אלפא אני מסכים עם רוב ההאשמות)-אבל שם (באלפא) יש חבר'ה שבאמת מבינים עיניין!! -אם מנפים כמות אדירה של מתלהבים שחושבים שאלפא זה "אין אלוהים מלבדה" (זה בערך מה שאתה עושה-אבל עם לנצ'יה.אתה מדבר על "מסורת מפוארת" וכו וכו-אבל את רוב הידע שלך אתה שואב מכתבות.אני בספק אם אי פעם ראית לנצ'יה גאמה,אפיה או אפריליה) - (יש כאן למבדה אחת בארץ,דרך אגב)

מעניין אותי מי אצל היבואן דחה אותך...הרי בטח נכנסת אליהם למישרד ואמרת להם "תודה לאימו הקדושה של וינצ'נזו האדיר שהביאה אותו לעולם" - ולקח להם שניה ורבע להבין שלפניהם ניצב ילד מתלהב (הראית להם את הקעקוע??) שמדבר שטויות ברמה שמונעת כל קשר עם בעלי לנצ'יה רציניים ומשאירה רק את הילדים עם הגרוטאות.

ומן הסתם אתה יודע (הרי יש לך ראש עיסקי-אתה מנהל המועדון) שמאלה החברה לא רואה שקל-הכסף בא מבעלי לנצ'יות יקרות- היתי רוצה לראות את בעל הקאפה הטיפוסי (לא.אני לא מדבר על ילד בן 25 שקנה קאפה טורבו כי היה לו 40 אלף שקל פנויים) כלומר-איש עסקים בגילאי 40 פלוס שיסתכל עליך,יקשיב לשטויות שאתה פולט ולא יחליט במקום שאתה ילד מתלהב (מספר בעלי קאפות טענו כך)-תבין יפתח-זה לא משהו אישי נגדך-אני מכבד את מה שאתה עושה

אבל אתה בא מנקודת מבט כל כך ילדותית וכל כך מתלהבת שאין שום סיכוי שזה יעבוד.

אני לא מצפה שתבין כל כך על מה אני מדבר-כי אתה מורעל כמו שאני היתי כשהיתי בגיל 20 (לא מדוייק.אני לא שיחררתי הצהרות בסגנון "יחי אימו הקדושה של פיז'ו-אבי האריה האדיר")-ולכן אני לא מצפה שתבין כ"כ על מה אני מדבר-אבל תנסה להבין לבדך למה החברה לא מגלה עיניין....

צדק בעל האופל שאמר שצריך להקים מועדון וכו-גישתו מבורכת ונכונה-אבל אתה נמצא בדרך מאוד לא נכונה-וחבל.המותג אכן מפואר-אבל צורת ה"ניהול" שלך מבזה אותו.

בקצב הזה ובצורת העבודה הזאת המקסימום שיהיה לך ביד יהיה אוסף בעלי דלתות ופריזמות חבוטות. וחבל.

אני,אישית,קיויתי לחזור לחברה אחרי שאני השקעתי מזמני (לא-הם לא שלחו אותי-אני התכוונתי לבוא אליהם עם משהו מוגמר ולהגיד "הנה-תיראו-זה חי ונושם")-הלכתי,דיברתי עם בעלי לנצ'יה (לא ילדים בני 20.אנשים קצת יותר מכובדים)-נתתי להם את כתובת האתר- הכל מיוזמתי.היתי צריך להקליט את התגובות שלהם (יחי וינצ'נזו!!!!!!")-ותאמין לי ידידי-דיברתי רק עם השרופים-אנשים שמבינים קצת יותר ממני וגם ממך-אנשים שהיו בבעלותם בשלושים השנים האחרונות לנצ'יות שאני ואתה יכולים רק לפנטז עליהן (כולל גאמות ואינטגרלות) -היית צריך לראות את התגובות....

בקיצור ידידי-אל תכעס-אין לך על מה לכעוס.מן הראוי להגיד משהו כמו "תגדל ואז תבין"-אבל אני לא חושב שזה במקום-כי אני באמת מעריך את מה שאתה עושה-אבל אתה עושה את זה ממש לא נכון.

מר. הדר.

בינתיים אני מתרוצץ בכל מה שקשור למועדון.

תכתוב ותכעס כמה שאתה רוצה... בינתיים המועדון בשלבי בנייה וכן יש כמה חטייארים לא קטנים.

כואב לך שני בן 22 שהגיע באיחור כי אספתי בדרך כמה שלא ידעו להגיע? ביינתיים אני מנהל הכל ובקשר לדאגות שלך אני מגובה במר. זא** היקר (עם הקאפה הלבנה הממש לא סטנדרטית) ובמר.לו** (עם האינטגרלה) שממש עוזרים ומתעסקים בכל עניין הרואה חשבון-עו"ד-קשרים.

לא צריכים את היבואן ומזמן ירדנו מה"תמיכה" שלו רק שיאשר את הלוגו בטח שלא את ה"גב התומך" שלך...

כיום יש כבר יותר מ70 איש ואנחנו מקבלים תגובות ממש טובות אז היד עוד נטויה.

בינתיים "ילד" בן 22 מקים משהוא חי בועט וקיים משהוא שאתה והפסימיות שלך בטח לא הייתם עושים...

בינתיים אני מרים הכל ומפנה הרבה מקום בשביל זה ואתה לא...

בינתיים אתה יכול לכעוס מפה ועד טיבט אבל מה אתה עושה בשביל לקדם את העניין? 0 זה מה שאתה עושה...

חבל שאחד שיש לו "קשרים" כמוך תוקע מקל בגלגלים. לא תודה מר.הדר הרי לא תרצה ש"ילד" ינהל לא?...

ובקשר לאדון שדיבר על מועדון אלפא, עד לא מזמן הייתי איתם במפגשים ואני משתתף פעיל בפורום שלהם ועד לא מזמן הם המשפחה האיטלקית הכי קרובה שיכלתי להיות איתה אז תרשה לי לדבר בשמם....

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויכוח דומה התנהל בפורום אספנות לגבי הקמת מועדון פיאט בישראל,גם שם מדובר ביזמת חברה צעירים (מאד!!) שמחד מעוררת שמחה כי יש דור המשך לאוהבי המותג ומאידך יוצרת בעייתיות באשר לבשלות המקימים ויכולתם להרים פרוייקט שכזה,הויכוח שם התפתח ולבסוף הודיעו החברה הצעירים כי בשלב ראשון יוקם פורום/אתר שימשוך את אוהדי פיאט השונים.

ה"חבר'ה" הצעירים "(מאוד!!)" האלה, יש להם שמות.

והם קצת מעבר ל"חבר'ה צעירים". לשמחתי הרבה גם נרתמו שני אנשים יקרים: שחר, ופרחי. וגם אסי, בעל האונו, שנרתם מהתחלה. אנשים שמדברים מהלב והם לא רק דיבורים.

לאחר שספגתי מטר "מתנות" ממספר חברי פורום אספנות בעקבות גילי (17) והעובדה המצערת (אין רישיון) והשוס: (חיבה לטמפרה. נו טוב, מישהו צריך לקחת את כנפי העוף המוזר) שני האנשים האלה שלחו הודעה פרטית ונרתמו לעזור.

כמובן שמפאת כבוד, אני נותן להם ליצור את הקשרים עם האנשים הנכונים ומלאכת הבניה עוברת אליהם ואני אוכל לסייע מאחורי הקלעים.

אז אתם בטח מנסים להבין "מה הוא רוצה בכלל, הצוציק הזה?"

הכוונה שלי היא שלא צריך לפעמים את עזרת היבואן, אפשר להתפתח מקטנה: פורום.

לקבוע מפגשים (וכמובן לנסח כללי אתיקה במפגשים: בלי "בדיקות יכולת" למינהם או "צלחות", למרות שקשה לי להאמין שיעשו את זה במקום הומה אדם), להקים גלרייה, לבסס תשתית. להתחיל מקטן ולצמוח לגדולה.

ואז, לאחר שתהיה לכם תשתית מבוססת וקהילה רצינית תפנו ליבואן:

תגיעו עם הלאנצ'יות שלכם (על שלל גווניהם ודגמם), מצוחצחות, בלבוש הולם (של בעליהם). מסודרות ומאורגנות. תזמינו נציג(ים), שאחד מבעלי הלאנצ'יות ישמש כדובר הקבוצה וינחה את הנציג(ים) ברחבה. תספרו להם, על המועדון, תנו להם קישור לפורום\אתר.

תנסחו איזשהו כתב שיראה על רצינותכם לקבל את תמיכתו של סמל"ת וכי אתם מתכוונים באמת ובתמים לפאר את המועדון למען הלאנצ'יה ולמען המותג.

שם המשחק פה הוא שיווק עצמי. שיווק עצמי ותדמית.

אחרי שמשיגים אותם, אפשר לפתוח הרבה דלתות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי מועדון שמאגד בתוכו מכוניות כבר קיים - משמע מועדון החמש (דרך אגב לא צריכים להיות בעלי רכב אספנות כדי להיות חברים!!!)

לעניין מועדונים ספציפיים - הדבר מבורך באופן כללי, אבל לאור נסיוני בתחום המועדונים הללו (המבוססים בדר"כ על צעירים "שגילו את הגלגל" וחושבים שלפניהם לא אהבו את המותג) קמים ותןך זמן קצר מתרסקים (בין היתר עקב גיוס, אוניברסיטה וכו').

לא זאת ועוד פרצה ביננו מגפה לפיה כל בעל רכב נכנס לאתר הקלאסיקאר פותח פורום הנוגע למותג ספציפי וקורא לעצמו "מנהל" (לדוגמא מנהל הפרארי בישראל).

מאחורי הקמת מועדון עומד הרבה ובעיקר יצירת משהו קבוע לאורך זמן. אל תצפו שאחרי מפגש אחד (מוצלח יותר או פחות) או צטים באינטרנט (אפילו במשך שנה), משהו יתייחס לזה ברצינות (ובעיקר היבואן).

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו יתייחס לזה ברצינות (ובעיקר היבואן).

שוב, לא מחפשים את תמיכת היבואן...

העיקר הוא, שיש טיולים? יש.. יש מפגשים? יש.. יש תמיכה בין חברי המועדון? יש...

אז כל אלו שהולכים עם הראש בקיר מוזמנים ללכת עם הזרם פעם ולא נגדו ואאלי יצא מזה משהו... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לא כמו רובכם אני רק רוצה להגיד שהייתי שם ונהנתי היו בהחלט כמה לנצ'ות מדהימות

(מי שראה אותי הייתי עם הניסאן הלבנה(וכן אני בן 17 שואף ל18) :twisted: )

ניסן אלמרה 01' 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זאת ועוד פרצה ביננו מגפה לפיה כל בעל רכב נכנס לאתר הקלאסיקאר פותח פורום הנוגע למותג ספציפי וקורא לעצמו "מנהל" (לדוגמא מנהל הפרארי בישראל).

ירון, פספסתי משהו? אולי אתה פספסת משהו?

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור אין צורך לקחת אישית ללב אפילו שהאתר הנדון שייך לך או למשהו מטעמך

פשוט הערתי שזאת לא התיחסות רצינית לעניין !!!!

אנחנו הרי לא מחפשים לעצמנו תארים.

או שאולי כן!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור אין צורך לקחת אישית ללב אפילו שהאתר הנדון שייך לך או למשהו מטעמך

פשוט הערתי שזאת לא התיחסות רצינית לעניין !!!!

אנחנו הרי לא מחפשים לעצמנו תארים.

או שאולי כן!!!!!

אישית, בלי קשר למעורבות שלי לקלאסיק קאר, אני רואה ביוזמות להתאגד וליצור דברים חדשים אשר יפתחו את כל תחום הרכב הקלאסי בארץ, יוזמות ברוכות! אני מסכים בהחלט שמי שצריך לקדם אותם הם אנשים בוגרים (בוגר=שילוב של גיל מסויים ובגרות נפשית מסויימת), אנשים מנוסים בתחום הרכב, הניהול, קשרים ויחסי אנוש וכן הרבה זמן פנוי.

אז בואו כולם כאן תפסיקו עם כל הירידות ותראו איך במקום לרדת אחד על השני ולהקניט, אתם עוזרים אחד לשני, אם יש ביקורת, תנו אותה, במילים רציניות ובונות. אם יש הערות, תעירו, לא באופן אישי.

אני בטוח שלאט לאט כל התרבות המוטורית בארץ תשתפר ותתמסד, אבל אנחנו, אתם, כולנו, הצעירים והמבוגרים ביחד עם הפורומים, המועדונים, מועדון החמש והגופים האחרים בתחום הם אלו שיעשו את זה, אז אל תשתיקו אחד את השני, תתאגדו.

ו...ירון...הדבר היחיד שאני לוקח ללב זה ......ההאאאמממ....רגע.....האאממ....כנראה שלומדים לא לקחת ללב..אז..לא לקחתי :wink:

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור תבין בשום שלב אבל ב ש ו ם שלב לא ניסיתי להשתיק אף אחד (הלו, זאת מדינה דמוקרטית למי שמבין את הכוונה).

ואמרתי (תקרא בהודעה הקודמת) שזה מבורך להתאגד אפילו במסגרת מועדונים ספציפיים. אבל תבין בתור אחד שכבר מספר שנים מסתובב סביב מועדונים מכל מיני סוגים סה"כ הערתי הערות שמטרתן הסופית, מעבר לעידוד המוטוריקה בארץ, היתה לכוון את העוסקים החדשים בדבר לעבר עתיד ארוך של התעסקות במוטוריקה ולמנוע מצב של בעירה חזקה, כזו שדועכת מהר.

ליאור תבין אני בניגוד לך יכול לומר את אשר על ליבי מבלי להכנס לפוליטיקה (לי אין נגיעה מסחרית בכל הנוגע למוטוריקה).

האתר שלך (שעליו אני כמובן מברך, מכל הלב!!!!) יצר מצב מסויים לפיו מי שכביכול מנהל פורומים אצלך הם לאו דווקא אנשים המעורים בתחום ואשר סמכותם בעניין ידועה לכל.

שהרי כאשר באים לבקש עצה או עזרה אנו תמיד משתדלים לפנות לבר סמכא!!!!!

לפחות כך הייתי אני בתחילת דרכי מוטורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאותם "חברה" שרצו להקים מועדון פיאט...

אבל בשלב מסויים אחרי שהעירו את תשומת ליבנו אנחנו, אני בכל אופן(לא יכול לדבר בשם אחרים) הבנתי שלהקים מועדון זה לא עסק פשוט כמו שזה נראה בייחוד שאין לי את הניסיון בסוגי רכבים אחרים עקב גילי הצעיר -18 , יש צורך ב-לא מעט זמן פנוי, שלא יהיה קיים אצלי בעוד חצי שנה הבאה (תורם 3 שנים מחיי למדינה)..

בנתיים נוכל להסתפק בפורום טוב(בתהליכים לפי מה שהבנתי) וזה אודות לשחר ולצידו ליאור שעוזר לו בבנייה המון תודה, מה שחשוב שיש לו גב תומך ועזרה. אני כאן תמיד אם צריכים!

דבר שני פורום זה הפתח..מפורום מצליח וגיבוש טוב ללא הסתכלות על פאר וגילאים ושחצנות של "אני יודע יותר טוב ממך כי יש לי ניסיון" אלה עזרה הדדית ושימוש בידע לצדדים חיוביים כגון עזרה לצעירים שבינינו שלא מבינים בכל פיפס מכני שקיים ברכב.. ובקיצור אם העסק יעבוד בצורה כזאת השמיים הם הגבול.

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסי שלום

יפה אמרת ואני מסכים איתך ודרך אגב לגיל אין שום חשיבות. החשבות היחידה היא לידע והנסיון שנצבר (ויש לא מעט חברה "צעירים" עם ידע רב יותר משיש למבוגרים מהם).

למסקנה הזו שאליה הגעת שאפתי מלכתחילה. משמע ליצור משהו קבוע, תומך לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראבאק ,

נהיה לי כאב ראש...

ולמה אני מרשה להגיד את זה כאן ?

כי גם ככה השירשור הזה איבד את מה שהוא היה אמור להגיד אז זה שאני אומר שנהיה לי כאב ראש לא כל כך מזיז מהנושא הראשי....

לכו שתו אקמול ותזריקו אינפוזיה זה ירגיע אותכם .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מסכים עם תומר אבל מבין לליבו של יפתח ...

יפתח, אתה יכול להשיג את המספר של תומר בסמל"ת (למרות שהוא 99% מהזמן במוסך למטה ולא במשרד בגלל האיטלקיה שלו :wink:) ותקבעו להיפגש. בפגישה תומר יגיד לך בדיוק מה הוא מצפה מהמועדון בשביל שהיבואן יכיר בו וגם תומר יוכל לעזור לך בכמה טיפים לניהול ופיתוח המועדון ...

באמת חבל שאתם סתם רבים. יפתח, תעזוב שניה את העצבים בצד, תומר הוא בחור עם הרבה ניסיון חיים (בעיקר במוסכים :lol:) והוא יוכל לעזור לך המון אז תנסה להעזר בו ולא לריב איתו ...

בקשר למועדון פיאט, להקים מועדון זו משימה קשה מאוד. הבעיה העיקרית היא שזה לוקח הרבה זמן לגייס הרבה חברים למועדון ורוב האנשים פשוט מרימים ידיים כי נראה להם שהעסק "לא הולך מהר" למרות שמדובר בתהליך איטי מאוד ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מסכים עם תומר אבל מבין לליבו של יפתח ...

באמת חבל שאתם סתם רבים. יפתח, תעזוב שניה את העצבים בצד, תומר הוא בחור עם הרבה ניסיון חיים (בעיקר במוסכים :lol:) והוא יוכל לעזור לך המון אז תנסה להעזר בו ולא לריב איתו ...

הדבר היחיד שיש לי נגד מר. הדר הוא החוסר פרגון שהוא מפגין (לדבר שהוא קרוב אליו) דברים כאלה שומרים בבטן בטח שלא מפרסמים אותם.

אם יש לך בעיה עם התארגנות המועדון תבוא ותעזור אל תכשיל :!:

ובפעם המיליון, אנחנו לא מצפים מהיבואן לשום דבר!

עוד לא קיבלתי תשובה בקשר לאישור הלוגו, וזה לא נראה לי שזה מזיז להם...

וכנראה שהידע שיש לי (אני מכונאי+ידע רב בלנצ'יות) לא מספיק למר. הדר שחושב שאני "ילד" בן 22 שמתלהב יותר מידי... אדוני, אתה בחיים לא תגיע למידת האהבה שאני רוכש למותג הזה..גדלתי על לנצ'יות אני אוכל שותה מתקלח וחושב רק על לנצ'יות מנץ החמה עד לשקיעתה (ועל זה יעידו חבריי) אולי בשבילך זו סטייה אבל בשבילי זו אהבה.

בפעם הבאה תשמור את דעותייך לעצמך ואל תחבל בניסיונם של אחרים להקים דברים שממילא קשים לכשלעצמם, לא צריך את גם את דעותיך על הראש :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...