Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר GPS לרכב עד 650 ש"ח

Alex_b
שימו לב! השרשור הזה בן 3697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לחכות להזמנה מהם,

לבוא, לשלם מע"מ וללכת.

או, לחכות להזמנה מהם, לפקסס להם עשרות עמודים (ת"ז, חשבונית, בלה בלה בלה), לא לדעת אם זה הגיע כי אף אחד לא עונה, ולקוות שישלחו את זה לדואר הקרוב לביתך ושם תשלם את המע"מ, לראות שזה לא קורה, ולחזור על התהליך הראשון.

לא ולא...

אתה מקבל הזמנה, ממלא בה מס' פרטים, מצרף אליה חשבונית קניה ומפקסס. אין צורך בשום מסמך אחר!

יש שעתיים ביום בהם ישנו מענה טלפוני של המכס וניתן לברר איתם האם התקבלו המסמכים או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן לסקירה קצרה על המכשיר אחרי כמה ימי ניסוי וטעייה (טעות כתיב מכוונת).

על המכשיר:

נוח לתפעול, מסך "5, תצוגה נוחה, 4GB זכרון + חריץ לכרטיס מיקרו SD בנפח 4GB.

ניתן לבחור בין 24 שפות. המכשיר הגיע מוכן, עם ממשק ומפות בעברית.

בנוסף ל-gps יש נגן קובצי פלאש, סרטים, תמונות, mp3, e-book, משחקים ו-FM.

את הנושא של ה-FM עוד לא הצלחתי לפענח.

זיהוי לווינים מהיר.

על ה-gps:

תוכנה - IGO 8.3.2

מפות - המכשיר הגיע עם מפות לשנת 2009. התקנתי מפת ישראל ל-4/2010.

חוויית ניווט:

ניסיתי את המכשיר בנסיעות פנימיות בתוך ירושלים, ופעם אחת נסיעה לחיפה, כשהמטרה הייתה לנצל אותו רק בתוך חיפה, עד לשם אני מסתדר לבד. הנסיעה לחיפה הייתה בסדר גמור.

בנסיעות בתוך ירושלים הוא מתפקד בסדר, למעט כמה "החלקות":

- בנסיעה הראשונה שלי איתו, יצאתי משדרות נווה יעקב לכוון מרכז העיר. בצומת הראשונה הורה לי לפנות ימינה, לרמאללה. לא זרמתי איתו, פניתי שמאלה.

- הורה לי לבצע פרסה במקום אסור (השלט שם כבר כמה שנים) ליד בית המשפט העליון.

- הגעתי לצומת T, הורה לי לפנות שמאלה למרות שיש שם אי תנועה במרכז הכביש שמונע זאת. שדרות יצחק רבין.

- נסעתי בכביש ראשי (שדרות אשכול בכוון בר אילן) הורה לי לפנות ימינה (לרמות) למרות שהיעד נמצא 400 מטר קדימה וימינה (רח' חנה). הפעם זרמתי איתו, ובשניה שפניתי הודיע לי "מחשב מסלול מחדש".

התרעת מצלמות מהירות/רמזור מעצבנת (ציפצוף). ביטלתי אותה, מה גם שההתרעה מתקבלת ללא קשר לכיוון הנסיעה.

שאלה לבעלי מכשירים אחרים וגם זהים: האם המכשיר שלכם מושלם? אני מניח שהטעויות שהצגתי כאן קשורות לתוכנת הניווט/מפות ולא למכשיר עצמו, נכון?

אם התשובה היא כן, האם יש גירסת תוכנה מתקדמת יותר שניתן לשדרג אליה (רצוי חינם)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן לסקירה קצרה על המכשיר אחרי כמה ימי ניסוי וטעייה (טעות כתיב מכוונת).

על המכשיר:

נוח לתפעול, מסך "5, תצוגה נוחה, 4GB זכרון + חריץ לכרטיס מיקרו SD בנפח 4GB.

ניתן לבחור בין 24 שפות. המכשיר הגיע מוכן, עם ממשק ומפות בעברית.

בנוסף ל-gps יש נגן קובצי פלאש, סרטים, תמונות, mp3, e-book, משחקים ו-FM.

את הנושא של ה-FM עוד לא הצלחתי לפענח.

זיהוי לווינים מהיר.

על ה-gps:

תוכנה - IGO 8.3.2

מפות - המכשיר הגיע עם מפות לשנת 2009. התקנתי מפת ישראל ל-4/2010.

חוויית ניווט:

ניסיתי את המכשיר בנסיעות פנימיות בתוך ירושלים, ופעם אחת נסיעה לחיפה, כשהמטרה הייתה לנצל אותו רק בתוך חיפה, עד לשם אני מסתדר לבד. הנסיעה לחיפה הייתה בסדר גמור.

בנסיעות בתוך ירושלים הוא מתפקד בסדר, למעט כמה "החלקות":

- בנסיעה הראשונה שלי איתו, יצאתי משדרות נווה יעקב לכוון מרכז העיר. בצומת הראשונה הורה לי לפנות ימינה, לרמאללה. לא זרמתי איתו, פניתי שמאלה.

- הורה לי לבצע פרסה במקום אסור (השלט שם כבר כמה שנים) ליד בית המשפט העליון.

- הגעתי לצומת T, הורה לי לפנות שמאלה למרות שיש שם אי תנועה במרכז הכביש שמונע זאת. שדרות יצחק רבין.

- נסעתי בכביש ראשי (שדרות אשכול בכוון בר אילן) הורה לי לפנות ימינה (לרמות) למרות שהיעד נמצא 400 מטר קדימה וימינה (רח' חנה). הפעם זרמתי איתו, ובשניה שפניתי הודיע לי "מחשב מסלול מחדש".

התרעת מצלמות מהירות/רמזור מעצבנת (ציפצוף). ביטלתי אותה, מה גם שההתרעה מתקבלת ללא קשר לכיוון הנסיעה.

שאלה לבעלי מכשירים אחרים וגם זהים: האם המכשיר שלכם מושלם? אני מניח שהטעויות שהצגתי כאן קשורות לתוכנת הניווט/מפות ולא למכשיר עצמו, נכון?

אם התשובה היא כן, האם יש גירסת תוכנה מתקדמת יותר שניתן לשדרג אליה (רצוי חינם)?

כל הטענות שלך לא קשורות למכשיר אלא לתוכנת ניווט כאמור IGO.

באפשרויות תוריד את מעבר גבולות וכל החרא הזה ותשים רק "דרכים מהירות".

התראות אפשר לבטל גם באפשרויות מתקדמות\התראות.

כאמור הכל תלוי בכיול המכשיר ועדכונו (חפש מפות 7.10)

ומה רע בטיול לרמאללה? טוב אולי באמת לא משהו אבל שמעתי שהם מתקדמים מאוד ואבו מאזן עושה שם קניונים ומרכזי קניות dubai style

;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הזמנתי אחד. אם יהיה טוב נזמין עוד אחד.

כשהמכשיר יגיע נדווח איך הוא עובד... נקווה שלא יקח לזה 3-4 שבועות להגיע (כמו כמה פריטים שאני מחכה להם כבר 3 שבועות מדיל-אקסטרים).

איציק

חוזר לעדכן.

עוד לא עברו שבועיים (ליתר דיוק, 13 יום בדיוק מאז שלחצתי על כפתור ההזמנה באתר) וקיבלתי היום הודעה לבוא לקחת דואר רשום (המספר זהה לזה שניתן לי מ PANDAWILL, כולל העובדה שמצויין בפיתקית שמדובר במשלוח מחו"ל) מהסניף הקרוב לביתי.

מחר אגש לשם לקחת את החבילה ואשוב לדווח בהמשך...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי הערב מכשיר נוסף עבור חבר מאתר pandawill. מצאתי באינטרנט קוד קופון שמקנה 5% הנחה.

יש להקיש את הקוד - 15450 בשלב התשלום. חסכון של $4 בקניית ה-gps.

ייתכן ומדובר בקוד הנחה לכל קנייה באתר זה? רק מי שינסה ידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

קיבלתי אתמול את ה GPS - עובד יפה והגיע טעון במפות של ישראל + צפון אמריקה (ביקשתי. עולה 5$ אקסטרה).

אבל ידית האחיזה שלו - הפריט שמתחבר לחלון הגיעה שבורה, ליתר דיוק הידית שמפעילה את פעולת ההצמדה לשמשה.

שלחתי להם מייל, נראה איך השירות שלהם...

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מנצל לשאלה. קבלתי GPS , בבחירת שפה עברית האותיות בתפריטים ועל גבי המפות מתקבלות כרבועים. מחקתי את הקבצים המקוריים והטענתי אחרים ממכשיר תקין אחר (גירסה קבצים מתאריך אחר) ועדיין לא תקין. בהצלבה בין שני מכשירים, הבעיה עם העברית נודדת עם כרטיס הזכרון. בקיצור מדובר ב IGO8 גרסה 8.3.4 וגרסת קבצי העברית-אותיות היא 10.5.10 . אם למישהו יש רעיון איך פותרים את הבעיה ואולי גם את הקבצים המתאימים ומוכן להעתיק ולהעביר אלי, זו תהיה עזרה ממשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...