Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר GPS לרכב עד 650 ש"ח

Alex_b
שימו לב! השרשור הזה בן 3699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואו, האשכול ממש ארוך ואני לא בטוח מה מעודכן לאחרונה.

אני גם רוצה לרכוש GPS אבל לא יודע איזו פירמה ומהיכן לרכוש.

יש לי כמה דרישות.

1.חברה טובה ואמינה

2.תפעול ידידותי וקליל

3.עברית מלאה

4.פועל ישר מהקופה ללא כל מיני תפעולים מסובכים (לא מבין כלום!)

5.תוכנת ניווט\מפה עדכנית לישראל (שידבר בכל רם כמו בוואיז)

6.דייקן במציאת היעד עד כמה שניתן!

איזה מכשיר עונה על הדרישות ומי הזמין את המומלץ ביותר ומרוצה מהתוצאה בשטח?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון מהרכישה האחרונה נמצא בפוסט 103 בעמוד הקודם.

אין לך צורך במכשיר מחברה טובה ואמינה, זה יעלה לך כסף מיותר שממש לא מצדיק את עצמו.

המכשירים הסיניים זולים ועובדים מצויין.

המכשיר שהזמנתי הגיע עם תוכנת iGO Primo שעובדת מצויין, בעברית. המפות היו מגרסה קודמת.

אני אישית מעדיף את גרסת Igo 8.3.5 שלדעתי ידידותית ואמינה יותר מהפרימו. (הוראות התקנה לא מסובכות). אם יהיה צורך בעזרה אחרי הרכישה, תשאל שם.

מפות עדכניות גם כן ניתן להשיג/לבקש בפורום הנהדר שלנו, ולהחליף את המפות הקיימות במכשיר.

כל האמור לעיל בא להבהיר שבכמה פעולות פשוטות ובמעט כסף, אתה יכול להשיג תוצאה מהליגה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע לא ליקנות סמארטפון באותו התקציב? לקבל גם את וייז או תוכנות אחרות + גיבוי של 3G בדיווחי תנועה ופקקים?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן... ברוך הבא לעולם הסיני :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה? אתה מוזמן לפתוח שרשור עם קישור (או יותר) ותן גם השוואה לאיזה מכשיר(ים) במחיר מלא הם "תואמים". כמובן שכאלה שמתאימים לשימוש בארץ ולא יצריכו מריטת שיער של משתמשים "עמך".

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשימחה הייתי פותח, הצעתי גם בגיבוב של בחירת הסמארטפון אבל בינתיים לא יודע, אם ירצו אשמח.

בכל מיקרה לשימושי GPS בתקציב מינימלאי מומלץ מכישירם סינים המבוססים על Qualcomm.

הם אומנם חלשים ופחות מתקדמים מMTK החדשים אבל הם יעשות היטב את העבודה בתור GPS, ושאר שימושי הסמארטפון חוץ ממישחקים סופר כבדים כמו REALRACING3 וכו'.

אומנם בתקציב טיפה גבוה יותר- אבל עדיין עדיף על סתם GPS עתיק.

http://www.minideal.net/amoi-a862w-quad-core-smartphone-with-4-5inch-ips-screen-white.html

כמובן ומדובר ביצרן מאוד איכותי ואמין, לא זבל חסר שם/מוניטין.

הצילו- המסך שלי השתגע!!! מרצד כאילו הגיעו החזירים! LOL.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
עדכון מהרכישה האחרונה נמצא בפוסט 103 בעמוד הקודם.

אין לך צורך במכשיר מחברה טובה ואמינה, זה יעלה לך כסף מיותר שממש לא מצדיק את עצמו.

המכשירים הסיניים זולים ועובדים מצויין.

המכשיר שהזמנתי הגיע עם תוכנת iGO Primo שעובדת מצויין, בעברית. המפות היו מגרסה קודמת.

אני אישית מעדיף את גרסת Igo 8.3.5 שלדעתי ידידותית ואמינה יותר מהפרימו. (הוראות התקנה לא מסובכות). אם יהיה צורך בעזרה אחרי הרכישה, תשאל שם.

מפות עדכניות גם כן ניתן להשיג/לבקש בפורום הנהדר שלנו, ולהחליף את המפות הקיימות במכשיר.

כל האמור לעיל בא להבהיר שבכמה פעולות פשוטות ובמעט כסף, אתה יכול להשיג תוצאה מהליגה הראשונה.

היי

המכשיר שהזמנת מאיביי אזל מהמדף..יש משהו אחר שאתה ממליץ בטווח של עד 150$?

שאלה אחרת בעניין:

רציתי לקנות מכשיר גרמין ולהתקין עליו תוכנת IGO 8 אבל אמרו לי שאי אפשר להתקין על כל מכשירי גרמין תוכנת IGO מכל סוג שהוא.האם זה נכון או שיש אפשרות לעקוף את זה?

יש לי פשוט הצעה לקנות מכשיר garmin nuvi 2595lmt ב-120 דולר אבל אם אי אפשר להתקין עליו מפות IGO אני מוותר.

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש באיביי ו/או ב-אלי-אקספרס מכשיר של ''5, עם זכרון ram של 128kb ומערכת הפעלה WinCE. אם מתאים לך גם ''7 יהיה בסדר, אבל אולי גדול מידי לצרכים.

תוודא ששולחים לישראל. מחיר כולל משלוח צריך להיות סביב ה-70$.

עד כמה שידוע לי מכשיר גרמין הוא לא עם מ"ה WinCE ולכן לא ניתן להריץ עליו iGO. אחת מתוכנות הניווט שכן ניתן להריץ עליו נקראת TomTom. אני לא מכיר את המכשיר ואת התוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפרט שלו סביר, יעשה את העבודה.

שים לב ששפת הממשק של מכשיר עצמו לא תומכת בעברית. כשתתקין תכנת ניווט תוכל לנווט בעברית (תפריט+נווט קולי) אבל המכשיר עצמו אינו תומך בעברית כדי להשתמש בשאר היישומים שמותקנים בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם למישהו יש המלצה ספציפית למכשיר מסויים אשמח לשמוע.תקציב עד 140-160$.[יש לי אפשרות גם לקנות מארה"ב].

המכשיר הוא עבור אחי שאחרי 2 מכשירים שהוא קנה בארץ[אחד QUE והשני נובוגו]הוא מחפש משהו איכותי.2 המכשירים שהוא קנה עשו בעיות של מסך קפוא ותקוע,וגם הפנייה לחברות ולמעבדות שירות של החברות לא הועילו.הוא כבר לא מוכן לקנות שום זבל שמוכרים פה.

אני מעדיף לשלם קצת יותר ולקבל מכשיר שירוץ ללא בעיות.

שוב אם יש למישהו המלצה ספציפית מאיביי אמאזון או כל אתר אחר אשמח לשמוע.גודל 5 אינץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה לשלם יותר מ-70$-80$, ולא חייבים מכשיר "איכותי" ולשלם רק עבור השם.

קרא שוב את ההמלצה שכתבתי בפוסט #115, זה המפרט המומלץ, לא צריך יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...