Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר GPS לרכב עד 650 ש"ח

Alex_b
שימו לב! השרשור הזה בן 3699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החכמתי מעט,תודה - נתנסה קצת יותר :)

שילמת מכס על אחד המכשירים?

בהתחלה הפקיד דואר שם את החבילה על המשקל,ושלח אותי לשלום :oops:.

כמו ישראלי יותר ישר מסרגל (:lol:),ראיתי מעטפה שקופה מודבקת בסרט דביק שקוף.

פתחתי ברכב וראיתי שובר בסך 55ש"ח לתשלום - מיד חזרתי ואמרתי לו (מיותר לציין שהוא לא הבין מה אני רוצה בהתחלה),שילמתי ויצאתי :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה אתם אומרים על המכשיר והמחיר?

145$ בדיוטי פריי

מכשיר ניווט GPS

GPS QUE NQ 4355M

מפרט:

מכשיר מתקדם

לשימוש מאסיבי

QUE NQ4355M

מסך " 4.3

גוף מכשיר חזק ועמיד במיוחד

סוללה 1100MAH

מקלט SIRV IV

מעבד ליבה כפולה 500MHZ

תוכנת ניווט IGO MORE

1,300 מבנים בתלת מימד

מפות ישראל 01/11

כולל עדכון אחד מתנה

נגן מולטימדיה

24 חודשי אחריות ע"י קבוצת ח.י.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) אם אני מפעיל אפליקציה אחרת (לדוגמה,EBOOK,או וידאו) איך יוצאים חזרה לתפריט הראשי? יש כפתור X ומשום מה זה לא מגיב ומאלץ אותי לכבות ולהדליק את המכשיר כל פעם מחדש.

2) העברית עובדת בסדר גמור בIGO,אך ישנה בעיה אחרת קריטית שהוא לא נותן או מוצא רחובות. (לדוגמה,על כל מקש יש שימוש "חד פעמי" ?? רציתי לכתוב רסקו בצפת וזה נתן לי רשימה עם רחוב אחד אחר. ניסיתי שוב עם נווה אורנים ושוב זה נתן לי רשימה עם רחוב אחר אחד בלבד)

3) כמה זמן מחזיקה לכם הסוללה ? לי היא הגיעה 3/4 בערך טעונה,משהו כמו חצי שעה משחק בבית ועוד 25דקות שימוש ברכב והיא נגמרה לחלוטין. (ניתן לפתירה עם המטען רכב,אבל שוב - מעוניין לדעת בשביל הסקרנות)

4) האם חייב לעדכן למפות 2010 או 2011,או שניתן להשתמש ב2009 ללא בעיה? כמו שזה נראה אני אשתמש בו פעמים בודדות,אולי פעם בחודש או משהו בסגנון.

יש לי הרגשה שהמסך שלך לא מכוייל. ההרגשה שלי מבוססת על סעיפים 1-2 בשאלות שלך. יש במכשיר אופציה לכיול המסך, נדמה לי תחת "ארגז כלים" בתפריט הראשי. כשאתה מפעיל אותו נראה לך שנכנסת ל-loop אין סופי, אבל בסוף זה עובד, תשחק עם ה"עט" שמצורפת למכשיר בכל מיני פינות של המסך.

בפעמים הראשונות (10 לפחות) שאתה משתמש במכשיר, תטען אותו כמה שעות ותרוקן את הסוללה עד הסוף (תשאיר דולק עד לכיבוי עצמי). זה מאריך את חיי הסוללה לאור זמן.

רצוי לעדכן למפות עדכניות, הגרסאות הקודמות הכילו טעויות, ובגדול, הן לא היו מושלמות.

אני רכשתי 2 מכשירים כאלה. על אחד מהם שילמתי מע"מ (לא מכס) של 47 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החכמתי מעט,תודה - נתנסה קצת יותר :)

שילמת מכס על אחד המכשירים?

איך אומרים: "טפו טפו טפו (חמסה חמסה חמסה)", לא.

בעניין הכיול של המסך, זה נעשה דרך מסך ההגדרות - שם גם אתה יכול להגדיר את המכשיר לעברית ואז גם התפריטים יהיו בעברית !.

הסר את הניילון מהמסך ובצע כיול מחדש למסך. במידת הצורך, נקה את המסך (אפילו שהיה עליו ניילון) עם מטלית נקיה לחלוטין אך מ-ע-ט לחה, ובצע את הכיול באמצעות העט של המכשיר (בטח כבר שמת לב איפה הוא).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

מכשיר הגיע תוך 10 ימים מ- pandawill , ללא מכס. 275 ש"ח.

מפות 2009.02 לא כוללות את הקטע הצפוני של כביש 6.

מספר שאלות:

האם צריך להחליף את כל קובץ המפות או שיש קובץ עדכון ל- 2011.

מה הגרסה האחרונה של מפות ישראל המתאימה למערכת הפעלה 8.3.4?

האם יש אפשרות להתקין קובץ נפרד של מצלמות ?

אשמח לקבל הנחיות להתקנה/ עדכון קבצים על הזיכרון הקבוע (המכשיר מגיע ללא מיני דיסק)

אפשר לענות גם בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

המפות הכי חדישות הן מתאריך 1/2011, המפה באה בשני קבצים - israel.fbl וbasemap.fbl צריך פשוט להכניס אותם לתיקה - content > maps

בקש ממי שיש לו IGO חוקי שיעתיק לך את שני הקבצים האלה.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי ב31\5 ובאיתור דואר שלהם זה תקוע כככה

01-06-2011INFORMATION RECEIVED (From Shenzhen to Registered Mail Section)02-06-2011Item received at registered mail section02-06-2011Item dispatched from registered mail section02-06-2011Tracking -Despatched to Overseas Postal Admin (From SG/ to IL/)

יש למישהו מושג מתי זה יגיע אליי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת הדואר של סינגפור לא יודעת מתי הפריט מגיע לארץ. השלב האחרון שהיא יודעת עליו זה כשהוא עוזב את מרכז השילוח שם, בדרכו לחו"ל (לכאן).

בשלב זה אתה צריך לעקוב אחריו באתר דואר ישראל לפי ה- tracking number ששלחו לך. סביר להניח שבראשון שני ינחת אצלך בתיבה הפתק המיוחל.

אני הזמנתי 2 מכשירים נוספים עבור חברים ב-28/5. לפי אתר דואר ישראל הפריט נכנס לארץ ב-6/6 ואתמול חיכה לי פתק בתיבה. הבוקר אספתי אותם. מכל 5 המכשירים שקניתי מהם עד היום, אלו היו הזולים ביותר, עקב שער הדולר הנמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה יופי

עכשיו בדואר ישראל כתוב לי ככה

הפריט התקבל מסינגפור ב 12/06/2011 ומועבר ליחידת הדואר בית המיון ת"א לשם מסירתו לנמען

מתי יגיע לחיפה לסניף שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה יופי

עכשיו בדואר ישראל כתוב לי ככה

הפריט התקבל מסינגפור ב 12/06/2011 ומועבר ליחידת הדואר בית המיון ת"א לשם מסירתו לנמען

מתי יגיע לחיפה לסניף שלי?

אם הפריט התקבל ב 12/6/2011, אז כדאי שתחכה עוד יומיים כי רק אז יהיה ה 12/6/2011 :screwy:

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...