Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על רדיו דיסק של LG LAC8900N

shambi
שימו לב! השרשור הזה בן 4929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

האם מישהו יודע איך הרדיו-דיסק של LG בכלל ?

ספציפית אני מעוניין ב -

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=733105

http://www.ninja-polo.com/index.php/lg-lac8900n.html

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב שמבי

תראה אני מכיר את המכשיר ואני יכול להגיד שהוא מכשיר מצויין עם המון פיצ"רים

בגדול הייתי אומר שהמכשיר הוא מכשיר טוב עובד ולא עושה בעיות מיוחדות

כמובן שלא הייתי משווה אותו ביכולות הסאונד לסדרה 8 של פיוניר או למכשירים מובילים עם הפיצ"רים האלו מחברות כמו אלפין פיוניר (כמו שציינתי) וכדומה

אבל (!!!!) כשאני מסתכל על המחיר שנתת בלינק בהודעה אני יכול רק להגיד שאם המחיר אמיתי ואם אתה אחד שעובד בשביל הכסף אז בהחלט זו קניה חכמה וטובה ואין שום אפשרות להשיג מותג טוב (למרות הלחשושים LG זה עדיין מותג) עם פיצ"רים כאלו במחיר של סביבות 800 ש"ח

ז"א מחיר ומוצר ללא תחרות

חג שמח

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התשובות,

תכל'ס עבור אדם שנושא עם המשפחה באוטו ומחפש איכות סבירה - אני אהנה?

אני לא מקצוען שמע, אני מחפש שיהיה צליל עשיר ונקי ושאפשר יהיה לשמוע קצת באסים,

כי המכשיר עצמו עשיר בפיצרים ביחס למחירו.

בתודה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל אדם שנוסע עם משפחתו ורוצה מכשיר שבאמת יקיים את הפיצ"רים האלו ללא הזדקקות לתיקונים כל מספר חודשים ועדיין להיות בתקציב של מתחת ל-900-1000 ש"ח אז התשובה היא כן וזה המכשיר שבנתונים האילו גם אני הייתי רוכש

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני מכיר את המכשיר ואני יכול להגיד שהוא מכשיר מצויין עם המון פיצ"רים

גם אני מכיר את המכשיר , ואני יכול לומר כי מדובר במכשיר גרוע מאוד ! ראשית מכניקה של lg היא המכניקה הזולה ביותר שקיימת עלי אדמות, אעיז ואשווה את המכניקה של הcd לאלו שיש בצורבים שלהם, שאמנם עושים את העבודה אך תוחלת החיים שלהם מאוד קצרה, אצלי המכשיר קפץ כל הזמן.

סאונד: פושר מאוד, שמעתי טובים יותר, והסאונד אינו שונה מאלו הזולים ללא שם שנמכרים באוטו-דיפו.

פיצ'רים :

דיבורית BT , ראיתי טובים יותר, איכות שמיעה סבירה , אך הצד השני בקושי שומע אותך , תכנון לקוי שנובע מהצמדת המיקרופון מאחורי הפנל . הסאונד דווקא באמצעות a2dp דווקא היה סביר יותר .  

חיבור aux סביר ולא יותר.

רדיו - איכות סאונד סבירה מינוס.

תפריטים וגימור - סביר מינוס

סיכום -

הבאתי מכשיר כזה לפני שנה מחו"ל , כאשר חיפשתי מכשיר שכולל דיבורית. המוכר , בחנות אלקטרוניקה גדולה סטייל ביג-בוקס , בסט-ביי ודומיהן , דווקא לא המליץ עליו , ויעץ לי לקחת מכשיר אחר " lg אולי מייצרים מקרר טוב, אבל מעולם לא נתקלתי במכשיר אודיו טוב שלהם"

לא הקשבתי לו , וכן לקחתי , האכזבה לא אחרה לבוא, ועד היום אני כועס על עצמי שלא הקשבתי לבחור הצעיר שחשבתי שאני מבין יותר ממנו ,

(למרות הלחשושים LG זה עדיין מותג)

של מקררים , מזגנים , פנלים של lcd מיוחד אלו שמפותחים ע"י השותפה מהולנד פיליפס , אבל בהחלט עדיין לא אודיו.

במחיר שהוא נמכר כאן, אפשר להשיג מותגים עם מוניטין מוכח אמנם בלי דיבורית, אבל הרבה יותר איכותי. הפיצ'רים לא מפצים על מכשיר גרוע.

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי

רכשתי את המכשיר הדומה LG7900N, סה"כ הכל בסדר ואני מרוצה, אבל הדיבורית BT לא עובדת טוב , הצד השני בקושי שומע אותי.

האם יש לכם איזה רעיון/טיפ בנוגע לדיבורית?

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

זו בדיוק הסיבה שצריך לחכות לתגובות נוספות, ולא להתבסס על תגובה אחת או שתיים.

מצחיק שעופר תיאר בדיוק את הבעיה שיש לך עוד לפני שפירסמת את התגובה.

אגב, מאז ומתמיד הייתי בדיעה של להתרחק מרכיבי אודיו שהחברה שלהם מייצרת בין היתר אוכפים של סוסים (סמסונג) / מקררים (LG) / מעבדי מזון (קנווד) וכד'

כמובן שיש גם יוצאים מן הכלל, אך עדיין זה קו מנחה שרצוי ללכת בעזרתו (לפחות בכל הקשור לאודיו לרכב)

בכל אופן,

הייתי במקומך מנסה להזדכות על המכשיר ולרכוש (אפילו מאותה חנות) מוצר אחר נורמלי.

בעקבות ההודעה הבאה:

אתה לא צריך לשמוע כלום , אתה לא צריך אוזניים.

אני מציע את המערכת שלי בלוח המכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חכם כבעל נסיון :)

שאלת שאלה, ענה לך חבר פורום שכבר טעה כדי שלא תחזור על טעותו.

זה נראה כאילו חיפשת חיזוק חיובי ולא חוות דעת אמיתית.ץ

נסהלהחליף את המכשיר לאחד של חברה מנוסה בתחום האודיו, יכול להיות שדווקא ביד שניה תמצא את המכשיר המתאים לך בתקציב שלך.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לאור התגובות האחרונות אני מרגיש נבוך, דווקא חיפשתי חוות דעת , אם תעיינו בתגובות תיראו שאחת היא נגד ואחת בעד, קשה לחתוך ככה, גם ב- ZAP היו 2 חוות בעד ואחת נגד, התלבטתי , התלבטתי מול מכשירים של סוני והלכתי על ה - LG , מה שכנראה מסתבר כטעות, גם במכשיר של סוני אגב הרמקול מאחורי הפנל.

תודה שוב על העצות וחוות הדעת. גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת סה"כ 2 תגובות, אם היית מחכה עוד קצת - היית רואה את התגובה של עופר (או שמא רכשת למרות שראית את התגובה שלו?!)

בעולם האינטרנט תמיד צריך לקחת את הכל בערבון מוגבל, תמיד לחקור ולבדוק מה האופציות המשתלמות והכדאיות.

בכל אופן, אין טעם לבכות על חלב שנשפך - או שתבדוק איזה עוד מכשירים אתה יכול לקבל תמורותו, או שאפילו תנסה לבדוק אם במקרה יש לו איזה אפשרות לחיבור מיקרופון חיצוני או משהו בסגנון.

בעקבות ההודעה הבאה:

אתה לא צריך לשמוע כלום , אתה לא צריך אוזניים.

אני מציע את המערכת שלי בלוח המכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

גם במכשיר של סוני אגב הרמקול מאחורי הפנל.

אמת ! אבל יש אופציה למיקרופון חיצוני

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עופר מאי-שם,

ראיתי את המיקרופון החיצוני של SONY, תואם רק לחלק מהדגמים עם יציאת MIC אחורית כמו הדגם הזה,

http://www.ninja-polo.com/index.php/sony-mex-bt3800u.html

בטוח ש - SONY יותר טובים מ LG.

מצטער שלא שמעתי לחוות דעתך,

ה- MIC EXT של SONY נתן לי רעיון אולי לפרק את המכשיר ולחבר ליציאת MIC הפנימית שלו MIC חיצוני בעצמי?

- דרך אגב - איך אתה פעלת כשהבנת שהמכשיר גרוע? מה עשית איתו?

תודה - גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר היינו אצל חמתי בהונגריה חיפשנו באמת מכשיר לרכב של אישתי הכולל בירבורית בתקציב יחסית נמוך ומצאנו את ה LG המדובר. שעלה לנו 500 ש"ח. הרכבתי אותו ברכב -והבנתי שזה לא זה. לימים החלפנו את הרכב שלי שהיה מצוייד בPIONEER DEH-P65BT (שבכל הקשור לדיבור/שמיעה הוא מעולה ) תפס את מקומו של הLG שנמכר , אחרי הוספת מגבר והתקנה מחדש של יוסי מ ECA שלא היה מרוצה מאיך העסק היה מותקן (טוב כבר יודעים כמה הוא פנדנט ) , היום המערכת נישמעת מעולה.

חשבתי גם על הרעיון הזה באיזה שהוא שלב, של להחליף את המיקרופון ,זה מצריך ניתוח לא פשוט למכשיר הבעיה שמדובר במיקרופון קיבולי מסוג זבל - כזה שאתה רוכש ב10 שקלים למחשב. וכדי שישמעו אותך טוב אתה ממש צריך להיות מולו. תוסיף לכך שהוא שמעגל ביטול ההד יותר גורע מאשר מוסיף , מנחית את עוד יותר את הצד של המיקרופון והתוצאה שבקושי שומעים אותך.

העדפתי להעיף אותו כמה שיותר מהר - והאנקדוטה שבסיפור בתוספת של 500 ש"ח הייתי יכול לקנות את הסוני הזה שבנוסף יש לו חיבור לאיפוד שאישתי התבאסה קשות שאין ב LG.

עריכה:

עכשיו ראיתי את המכשיר שהצגת בקישור שלך , ובאמת הוא נמכר במחיר מציאה יחסית - בזמנו ראיתי את ה LG המדובר במחיר של מעל 1000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עופר,

על מתי מדובר מבחינת שנים לגביי רכישת ה - LG וה - PIONEER?

+ האם יוסי הפדנט מ ECA עושה גם התקנות פשוטות של רדיו דיסק וזהו

++ אני מבין שה - SONY מומלץ על יד

בברכה גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...