Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה מדאיגה על משפרי רכבים (אל דאגה, לא על עליית מחירי החסה)

NadavRally
שימו לב! השרשור הזה בן 4975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניר, אי אפשר לכתוב הודעה בלי עקיצה, אני מוריד את הכובע :-o .

אין התייפיפות אבל כן נסיון לייצר הבדלה!

מצא את ההבדלים: (ואני לא מדבר על המשפרים אלא על אלו שמקיימים מרוצי רחובות)

צד אחד מנסה לייצר חקיקה והסדרה של המרוצים.

צד שני ימשיך לקיים מרוצים לא חוקיים גם כאשר יהיו אופציות אחרים.

צד אחד עושה את כל המאמצים כדי למצוא שטחים מבודדים, לבודד אותם עוד יותר, לחסום צמתים, לארגן צוותים רפואיים, לתאם עם מי שאפשר ועוד ועוד.

צד שני בוחר לו קטע כביש, מבודד לא חובה, אמצעי בטיחות לא חובה, צמצום סיכונים מה זה?

צד אחד מנסה להסביר ולהראות שהוא נורמטיבי ומנסה להיות חוקי.

צד שני, העבריינות היא חלק מהמטרה והריגוש בעניין.

בשורה התחתונה היום, מתחרי הראלי ואלו שעושים רייסים ותחרויות ברחוב מהוות שתי קבוצות עבריינים.

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעניין: כתבה מדאיגה

מטיף יקר

יש לך רכב מירוץ עם לוחיות זיהוי ? אתה ידידי עבריין כי זה בידיוק מה שהם מחפשים

אף אחד לא בא בטענות לנהגים , כרגע באו בטענות לכלי רכב שלטענתם "משופרים "

לעשות אימון ולא מרוץ זה חוקי ? הצחקת לי את הצחוק , שום דבר לא חוקי

כרגע , לשפר רכב זה לא חוקי עוד יותר כרוע זה להחזיק רכב מרוץ עם רישוי

אנדרנלין אני שמח שאתה צוחק אבל זה מאי הידע שלך ולכן לא אגיב, דרך אגב כן יש לי רכב עם לוחית זהוי ואני ממש לא עבריין נהפוך הוא, נראה לי שאתה חסר ידע בכול הקשור לכול מה שקורה אז אולי תבדוק קודם לפני שאתה מקליד וזה בלי ציניות, אתה עושה סלט ירקות מכול הכתבה הזו וזו הבעיה של הרבה שכמותך, אבל נעזוב את זה פה ידידי במידה ותכתוב משהו לעניין שמפריד בין שתי הקטגוריות אשמח לתת לך יותר אינפורמציה,( לפי מה שאתה כותב נראה לי שגם לך יש רכב משופר ואתה אחד מאלו שנפגש ב3 בבוקר בכבישים להראות מי יותר מהיר? )? וענה לי לשאלה אחת בבקשה לצאת לשטח ולעשות אימון זה נגד החוק? תתמקד לשאלה תודה.

תנהג בזהירות ברכב המשופר שלך המטיףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7 שניות ל100 קמ"ש? זה באמת משנה אם הרכב שלי עושה 7 שניות ל100 או 20 שניות ל100? :shock:

100 זה 100, וזה שהוא לא מתאמץ בשביל להגיע למהירות של 200 לא אומר שאם קצת רצון וקצת יכולת המאזדה 3 לא יכולה גם להגיע למהירות כזו (כמובן אם אין לה איזה מגבלה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, אי אפשר לכתוב הודעה בלי עקיצה, אני מוריד את הכובע :-o .

אין התייפיפות אבל כן נסיון לייצר הבדלה!

מצא את ההבדלים: (ואני לא מדבר על המשפרים אלא על אלו שמקיימים מרוצי רחובות)

צד אחד מנסה לייצר חקיקה והסדרה של המרוצים.

צד שני ימשיך לקיים מרוצים לא חוקיים גם כאשר יהיו אופציות אחרים.

צד אחד עושה את כל המאמצים כדי למצוא שטחים מבודדים, לבודד אותם עוד יותר, לחסום צמתים, לארגן צוותים רפואיים, לתאם עם מי שאפשר ועוד ועוד.

צד שני בוחר לו קטע כביש, מבודד לא חובה, אמצעי בטיחות לא חובה, צמצום סיכונים מה זה?

צד אחד מנסה להסביר ולהראות שהוא נורמטיבי ומנסה להיות חוקי.

צד שני, העבריינות היא חלק מהמטרה והריגוש בעניין.

בשורה התחתונה היום, מתחרי הראלי ואלו שעושים רייסים ותחרויות ברחוב מהוות שתי קבוצות עבריינים.

נדב

ליצור הבדלה זה נחמד ויפה אבל יש פה אבל

אף אחד לא תפס מרוצים לא חוקיים (אני מאמין שזו אחת המטרות העיקריות שלהם אבל לפי שעה לא כרגע) לכולם באו בטענה

שהכלי הרכב בעלי רישוי בתוקף ואינם חוקיים בגלל שינוייים כאלה ואחרים (נעזוב כרגע מה שונה ואיך סבבה ? )

מרוצים לא חוקיים הם מרוצים לא חוקיים ולא משנה אם הם בשדה ריק , מנחת נטוש או כביש ציבורי ולא משנה כמה הצד הזה

מנסה למצוא שדות ריקים ונטושים ולדאוג לכל הסידורים הדרושים , חוקי זה עדיין לא !

שלא תחשוב לרגע שהצד של הראלי זה הצד היחידי שמנסה ליצור חקיקה וסדר בענף המירוצים

נהפוך הוא, הבעיה טמונה בכך שהענף המדובר (דראג ) פשוט מכור מראש ולא אבקש שלא להיכנס כרגע

בעניין: כתבה מדאיגה

אנדרנלין אני שמח שאתה צוחק אבל זה מאי הידע שלך ולכן לא אגיב, דרך אגב כן יש לי רכב עם לוחית זהוי ואני ממש לא עבריין נהפוך הוא, נראה לי שאתה חסר ידע בכול הקשור לכול מה שקורה אז אולי תבדוק קודם לפני שאתה מקליד וזה בלי ציניות, אתה עושה סלט ירקות מכול הכתבה הזו וזו הבעיה של הרבה שכמותך, אבל נעזוב את זה פה ידידי במידה ותכתוב משהו לעניין שמפריד בין שתי הקטגוריות אשמח לתת לך יותר אינפורמציה,( לפי מה שאתה כותב נראה לי שגם לך יש רכב משופר ואתה אחד מאלו שנפגש ב3 בבוקר בכבישים להראות מי יותר מהיר? )? וענה לי לשאלה אחת בבקשה לצאת לשטח ולעשות אימון זה נגד החוק? תתמקד לשאלה תודה.

תנהג בזהירות ברכב המשופר שלך המטיףף

שמע חבר, דבר קצת עם אנשים שניכבו וקיבלו הורדות על סתם , את המשטרה זה לא מעניין אם הרכב הוא רכב מרוץ

או חללית ייעודית של נאסא , ברגע שיש לך רישוי בתוקף והרכב לא סטנדרטי לחלוטין אתה בבעיה

(אתה מודע לעובדה שהרכב שהורד באותו מוסך ברשפון קיבל הורדה על שיפורים ברכב שהתא מנוע ריק ממנוע ? )

אתה מוזמן ללכת לבדוק עליי וכל הידע שלי , מבטיח לך שצפויה לך הפתעה , ובלי קשר למקרה שדאגת אז אני נוסע על רכב סטנדרטי למהדרין ופעם אחרונה שהייתי מחוץ לבית ב- 3 בבוקר זה היה בדרך הביתה מיציאה אז אבקש ממך שלא לקפוץ למסקנות - תודה

בהקשר לאימונים , אם זה חוקי אז למה זה הופסק /בוטל ויש עוד המון כאלה

ואם זה חוקי , למה זה נשמר בסודי סודות ? למה לא מפרסמים את האימונים החוקיים הללו בפורומים ?

הרי שנינו יודעים למה נכון ?

אל תנסה להיתמם או להתיימר ולחשוב שיש איזהשהוא ספורט מוטרי ו/או אימונים במשהו שהוא ספורט מוטורי שהוא חוקי בארץ

הכל לא חוקי למעט קארטינג

אני לא זה שעשיתי סלט ירקות מהכתבה הזאת , אני זה שחורה לו שנהג ראלי החליט שהכתבה הדבילית הזאת

מדאיגה אותו כי איזה כתב החליט לקרוא לאיזה משהו בלתי מוגדר "ראלי העבריניים "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה הזאת רק מתארת חלק ממלחמת חורמה ידועה, שעורכת המשטרה כעת ברכבים לא סטנדרתיים.

נעשו בילושים עיקובים וצילומים בסדנאות שיפורי רכב, המשטרה רוצה להראות פעולה.

במקום להגיע לנקודות עצמם ולעצור אנשים. הם כורתים את העץ מלמטה, זאת שיטת פעולה קלה יותר.

אפשר להבין למה הם עושים זאת, התופעה הזאת מוכרת לרובנו, 1 בלילה בכביש ,,,אוסף של בני טיפש עשרה ובני עשרים .

לוקחים גולף סטנדרטית והופכים אותה לרכב שמאיץ מ 200 ל 250 בחריקת צמיגים זה לא סטנדתי, גם לא נורמלי .

המשטרה כרגע לא עסוקה בלבדוק אם השיפור שנעשה מסוכן או לא, ברגע שיש שינוי זה נגד החוק.

כולם נפגעים, גם נהגי הראלי שעושים זאת בצורה ספורטיבית ובטוחה, זה חבל .

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו

אני מכיר כמה חברה שמשתתפים במרוצי הכביש האלה, יש לנו שפה משותפת כי הם מאוד מתעניינים בראלי.

שהם שומעים על האימפרזה של זלמן נפתחות להם העיניים, הם רוצים לבוא לראות וגם להשתתף במירוצים.

לחלקם אין בעיה כלכלית להכנס לזה, אבל מה אפשר להציע להם פה בארץ ?

אז חלקם מייבאים רכבים עם יותר כ"ס מכל מכונית ראלי שאני מכיר, וחלקם בונים גורטאות והופכים אותם לטילים בליסטיים, הבעיה שטיל בליסטי לא יודע לבלום :?

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה יש לך פה טעות אולי אפילו יותר מאחת

רוב האנשים שמשתתפים במרוצים הללו מאוד מעוניניים בדראג , יותר מזה

יש מספר לא מבוטל של כלי רכב שנבנו ע"מ לשמש בעתיד כרכבי דראג יעודיים (ובנוסף יש לא מעט כלי רכב שנבנו לג'ימיקנות ומרוצי אספלט )

רוב האנשים ש"בונים" את הרכבים שלהם בונים אותם בצורה מקצועית ובטוחה וכנראה שהרכבים האלה

יותרבטיחותיים מרוב כלי הרכב שעל הכביש

מה הם יכולים לעשות עם כל זה ? כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדראג שאני רואה בטלויזיה הרכבים בולמים עם מצנח, אני לא מכיר שיטה לעצור כך ברמזור אדום בצורה בטיחותית :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדראג שאני רואה בטלויזיה הרכבים בולמים עם מצנח, אני לא מכיר שיטה לעצור כך ברמזור אדום בצורה בטיחותית :wink:

תנסה לראות קצת יותר , עם מצנח בולמים שיורדים מ 9 שניות ל 402 מטר :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח פה מזכיר שני פושעים המתווכחים ביניהם מה יותר חמור רצח עם סכין או רצח עם אקדח.

לרגע זה אין לאף אחד אישור לעסוק בפעילות ספורט מוטורי, לפי חוק הנהיגה הספורטיבית ותקנותיו.

אין רכב שקיבל רשיון כלי תחרותי.

אין נהג שקיבל רשיון לנהיגה ספורטיבית.

אין אחד שקיבל אישור למסלול קבוע או ארעי.

אין אחד שיש לו בטוח צד ג' שיכסה את נהיגתו הספורטיבית

כפי שהמשטרה רואה את זה ,ועל פי המצב החוקי דהיום , זה נבלה וזה טריפה.

נשאר רק לקוות שהמצב ישתנה בקרוב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

adrenalin junk (יש לך שם?) -

כמה אנשים כבר ניסו להסביר לך ואתה מתעקש לא להבין.

אף אחד מאיתנו לא דיבר על מירוצי דראג. כבודם במקומם מונח. דובר בכתבה על מירוצי כביש מאולתרים.

מה שמדאיג בכתבה הזאת הוא ההשוואה בין מירוצים מאולתרים שמתבצעים על הכביש הציבורי, שזה לא חוקי בשום מקום בעולם, לבין המושג "ראלי" שמתייחס לענף ספורט מוטורי שבעולם הנאור הוא חוקי למהדרין ואנחנו רוצים שגם יהייה חוקי בארצנו (בנוסף לדראג, ספורט עממי והשאר, שגם הם ענפים חשובים מאוד).

זה הכל !

אני בטוח שאתה לא מגן על אלה שעושים מירוצים פיראטיים בלילה על כביש 1, ליד נהגים עוברי אורח שיכולים להיפגע.

הם אלה שמשווים את כולנו אליהם, וזאת השוואה לא טובה ומדאיגה, בשביל כולנו (כן גם בשבילך).

ברור שלא כל מי שמשפר את הרכב שלו גם משתתף במירוצי כביש פיראטיים. שיפור הרכב כשלעצמו הוא מבורך לדעתי וזה גם חוקי בכל העולם הנאור. השאלה היא איך ואיפה נוהגים ברכב.

* בקשר למטיף (זלמן), אף אחד לא עידכן אותך עדיין אבל המכונית ראלי שלו עם המספר והרישוי נמצאת בחו"ל... ככה שזה בסדר אל תדאג :wink:

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי רן - נעים מאוד

בכתבה לא השוו שום סוג של נהגי מרוץ משום סוג שהוא לאותם מירוצים לא חוקיים

בכתבה כתוב :

"בישראל מרוצי המכוניות הם עדיין מחוץ לחוק, והשתתפות בהם נחשבת לעבירה לכל דבר.

כבר שנים שחובבי הספורט המוטורי שמעים ממשרדי הממשלה שעוד רגע ייכנס לתוקפו חוק הספורט המוטורי שיסדיר אחת ולתמיד את התחום הפרוץ הזה ויאפשר מירוצי מכוניות חובנניים"

לא עשו פה שום השוואה , נהפוך הוא - כתבו שם שהשתתפות בכל מרוץ כלשהוא נחשבת עברה על החוק

כמו שהם רואים את זה , כל המירוצים כרגע הם מאולתרים ולא חוקיים , וכל רכב לא סטנדרטי עם רישוי בתוקף

הוא רכב מרוץ מאולתר וכל מוסך/סדנא שבונה ומתעסקה עם רכבים מהסוג הזה הוא מוסך מאולתר (דובר בכתבה על המוסך הרשפון , שכולנו יודעים שמאולתר זה לא, נהפוך הוא )

כל מה שאני מנסה להגיד פה הוא שאין צורך לקפוץ כמו חמור בראש כל פעם שמישהו זורק את המילה "ראלי " לאוויר

ולא צריך להתפלצן שאיזה כתב שלא ממש מבין מהחיים שלו ומוזן ממקורות שלא יודעי דבר זורק ביטוי כמו "ראלי העבריניים"

ולצערי המשטרה רואה בכולנו עבריינים ולא משנה איזה מרוץ אנחנו מנסים לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטרים ובוחנים שהגיעו לרישפון כלל לא התענינו ברכבי הראלי !

לא שאלו כלום , ולא ביקשו כלום !

הם הגיעו לחפש רכב מספר צהוב משופר, ספציפי. בדיוק כמו שהם עושים בשבועות האחרונים בכל שטח מדינת ישראל.

היה איתם כתב שהתרשם ממבחר מכוניות הראלי ומהסדנא שבונה אותם !

מחוסר הבנה כתב מה שכתב ! את השוטרים לא עניין לא הסדנא ולא מכוניות הראלי !

עם כל האהבה למכוניות משופרות לא כולן טובות לא כולם בטיחותיות וחלקן בהחלט סכנת נפשות

לראות רכב בדינו עם 500 כ"ס וברקסים של רכב המקור פיאט עם 100 כ"ס :cry:....

יובל מלמד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל אתה רק מחזק את הטענה שביטוי דבילי של איזה כתב שלא ממש מבין מהחיים שלו

יכול ליצור נזק כמעט בלתי הפיך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל האהבה למכוניות משופרות לא כולן טובות לא כולם בטיחותיות וחלקן בהחלט סכנת נפשות

לראות רכב בדינו עם 500 כ"ס וברקסים של רכב המקור פיאט עם 100 כ"ס :cry:....

זה באמת משנה?

קח ג'יפ רנגלר ששוקל כמה טונות וקח פיאט פנדה מצ'וקמקת כמו שלי.

נניח ששתיהן חדשות מהיצרן.

איזה מרחק תעבור כל אחת מהן כאשר תבלומנה ממהירות של 100 קמ"ש ל 0?

אני לא מצאתי מקום שמרכז את זה, אבל אני לא אתפלא אם ג'יפ רנגלר יעצור אחרי הפיאט שלי בכמה מטרים.

אני לא יודע מה עושים בדיוק כשבודקים רכב בתקינה - האם יש מקסימום מרחק שלרכב מותר לעבור וכו'...

אבל בין אם יש לאוטו 100 כ"ס ו 500 כ"ס, הוא יבלום באותו מרחק אם הוא ייסע כחוק. אם הוא נוסע 250 קמ"ש בכביש ציבורי זה לא משנה כי גם אם תהיה לו מערכת בלימה של פורשה, אז הוא יכול להתרסק על מישהו תמים.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...