Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה מדאיגה על משפרי רכבים (אל דאגה, לא על עליית מחירי החסה)

NadavRally
שימו לב! השרשור הזה בן 4967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה שהוא אפשר להבין את זה וזאת כי יש הרבה מאוד חאפרים בכבישים וזאת הבעיה הכי גדולה של המשטרה,

שים לב כי רכבי ספורט אמיתיים לא מתעסקים איתם אלא רק כל המשודרגים למיניהם,כמובן שיש את המפגרים שכן בוחרים להוריד רכב ספורט בגלל שהם לא רואים טוב (ואת הבדיחות כולנו מכירים טוב).

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"מכונית ששועטת ל100 קמ"ש בשבע שניות" חחח.. איזה מציאה.. אוסרים על שיפור מכוניות,

אבל לא אוסרים על קניית רכבים שמהירים פי 10 מאותה גולף, מרשים לנהוג בקורבט,

מרשים לנהוג במוסטנג, מרשים לנהוג בפרארי, בדודג' צרג'ר.. אבל לא ברכב משופר..

לפי דעתי - טמטום אחד גדול! אני מאמין שיום אחד יהפוך את זה לחוקי.

אין לרשום חחח' ואין להשתמש בנקודות כתחליף לסימני פיסוק. לתשומת ליבך. יאשה.

די נו, אתה לא באמת משווה רכב שיצא משערי המפעל לאחר תכנון מדוקדק ו-1001 בדיקות להשתלת טורבו בסיוויק 93'?

"מרשים לנהוג בקורבט"?! לא לא חביבי, לא מרשים. קורבט קונים בכסף טוב, אשר מממן את אותם רכיבים משודרגים וההשקעה בתכנון ובבדיקה. אח"כ תעשה מה שבז*ן שלך, עד 110 קמ"ש כמובן...

לצורך העניין גם באקדח "מרשים" להשתמש, אבל אם תבנה לך אקדח מהצינורות החלודים שבמחסן אני לא בטוח שזה יתקבל בעין יפה.

אני תומך בשיפור רכבים מקצועי בדיוק באותה מידה בה אני תומך בהורדת רכבים "משוברים" (משופרים בצורה חאפרית).

אני חושב שאך הגיוני יהיה לתת סמכות אישור תקינות בידי סדנאות השיפורים, או לפחות לייצר מסלול הגיוני לאזרח לאשר את השינויים, תוך בהירות בנוגע למה בדיוק נדרש ע"י החוק.

אגב, נבצר מבינתי מדוע אותה אכיפה עם אותן מטרות בדיוק לא מתמקדת בליקויים טכניים. רבים מדי כלי הרכב המתגלגלים על צמיגים שאינם ראויים במידה שמהווה סכנה גדולה עשרות מונים מאותה גולף שקיצצו לה שתי שניות מאפס למאה.

בהרבה המקרים מאחורי הגה אותו רכב בעל צמיגים לקויים, ישב נהג לקוי לא פחות.

אבל שוב אני שומע קול של מים נטחנים? או שזה קולו של ההגיון הצובר לו תאוצה במורד החלקלק הנקרא "תחבורה בישראל"?

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...