Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יירוט רכבים משופרים על ידי המשטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכל מקום בו כתבתי את המילה שיפור תשנה אותה לשינוי.

האגזוז הרגיל של הרכב הוא בקוטר 4 ס"מ לדוגמה האגזוז שאתה שמת הוא 8 ס"מ זה שינוי ואולי גם שיפור ולא משנה אם האגזוז הרחב עומד בדרישות התקן בכל הנוגע לרעש המותר שיצא ממנו.

לכן הבוחן לא זקוק למכשיר למדידת עוצמת הרעש אלא מחליט על סמך מה שעיניו רואות, וגם עיניך רואות את אותו שינוי .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השוני הוא פשוט

אם הקוני הוא שווה ערך למקורי (גם אם הוא עולה עליו באיכותו) הרי הוא כשר.

אם הוא הנמיך את רכבך ב X ס"מ הוא לא כשר.

מה לגבי הגבהה ? :lol:

אני מחכה לשוטר שיסביר לי שבילשטיין זה לא יפני אז זה לא בסדר מה שיש לי ברכב :roll:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון

אותי לימדו כי מצבך נחות ברגע שאתה צריך להסביר/לתרץ

במבחן התוצאה ההורדה תהיה, גם אם השוטר ידבר שטויות.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי לימדו שמה שיורד - יכול גם לעלות :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - אתה מביא דוגמאות פשוטות מדיי.

אני מדבר איתך על דברים לא בולטים ולא פסיכיים.

לא כל אגזוז "משופר" הוא בעל כותר בולט. ממש לא.

ולא כל אגזוז "משופר" הינו רועש . ממש לא.

לפסול רכב רק בגלל שאגזוז נראה "לא מקורי" וצבעו מבריק - זה לא לעניין.

כי הטענה שמדובר בחלק "לא מקורי" אז זה מה שאני אומר - יש עשרות אלפי מכוניות עם חלקים לא מקוריים וזה בסדר?

אגזוז אפור כהה כן ואגזוז מבריק לא?

אתה רוצה לבדוק רמת רעש? בבקשה. אבל לא לפי אוזן.

אתה רוצה לבדוק כותר? בבקשה - רק שיהיה לך ביד נתון מהו כותר של אגזוז מקורי ולא בדיקה לפי עיין "זה נראה לי עבה".

זה בסוף יורד לשורה תחתונה שאין הגדרה מדוייקת וחד משמעית ובגלל זה אין דין ואין דיין וכל בוחן יכול לעשות מה שבא לו.

גם ד"א רכב סטנדרטי לגמרי בוחן יכול להוריד מהכביש בטענה ל-"נזילות/הזאות שמן".

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי לימדו שמה שיורד - יכול גם לעלות :wink:

כן רק שעם כל "ירידה לשם עליה" שכזאת, יורדת לך מחשבון העו"ש אלפיה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יורדות גם כמה שנים מהחיים, וגם מאבדים כמה שערות מהראש, בהנחה שנשארו לכם כאלה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוק

ההבחנה היא פשוטה

רכב שעשו בו שינויים סיכוייו להורדה גדולים בהרבה מרכב סטנדרטי כי הבוחן /שוטר רואה את אשר רואות עיניו ומכאן הכל מתחיל.

אתן לך דוגמה שתמחיש לך את זה

אני גינג'י שירתתי בגולני שם הרוב לא גינג'ים.

עומדים במסדר צריך "מתנדב" למטבח, גינג'י אתה . חסר שומר , גינג'י אתה.

כך גם המכוניות המשופרות. הם בולטות בשטח ומכאן מתחיל הכל.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד משהו יש לי שכן שוטר שיש לו גולף MK3 1800 עם שיפורים קלים אגזוז דראגון פילטר פתוחעל זה לא אומרים כלום לחבר שהיה לו פילטר פתוח הורידו את הרכב מהכביש מה כאילו למה זה ככה למה מי שקרוב לצלחת אוכל ומי שלא קרוב נשאר רעב?

המערכת שלי :

HU: PIONEER 3950 MID:MOREL PULS AMP:JBL GTS180 AMP 2:JENSEN MARCURI SUB:PIONEER SPICEL EDISEN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם מאבדים כמה שערות מהראש, בהנחה שנשארו לכם כאלה.

או, בדיוק בנושא הזה אני פתור מכל דאגה, אני כבר הרבה שנים סקפטי.

עוד בפולניה הייתי סקפטי!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה או איסור להתקין בולמי בילשטיין/ KW, קפיצי הנמכה של אייבך, וויטק או כל מוצר אחר בעל תעודת תקן TUV המציין במפורש את החלק והתאמתו לרכב הספציפי הנדון. (דוגמה לתעודה תקנית של קפיצי הנמכה של אייבך לגולף GTI) או אם הונפק אישור על בסיס בדיקה במעבדה מוסמכת (מע' פליטה למשל)

הורדה של רכב מהכביש על בסיס זה בלבד ועל אף המצאות תעודה כזו איננה חוקית.

מי שחושב אחרת, כדאי שידע שגם באירופה הנאורה זה בדיוק אותו המצב.

יש TUV מתאים ותקין - מותר להתקין.

אין TUV - אסור להתקין.

גם בגרמניה מורידים רכבים ולא מעבירים בטסט אם יש מתלים משופרים ללא תעודת TUV מתאימה.

ולכן.. רוב יצרני המתלים הגדולים מבצעים את הבדיקות האלו ומספקים תעודות TUV עם המוצרים שלהם.

אין לך? אפשר להוריד מאתר היצרן.

אני עם ישה במקרה הזה, חוק זה חוק וצריך לכבד אותו.

רק שבמקרים רבים שאני נתקל בהם - גם הצד השני לא תמיד מכבד את החוק.

כיוון שזה המצב וכך הוא כנראה ישאר עד שיבוא המשיח, יאלצו המכובדים מפעם לפעם להתעמת עם גורמי האכיפה.

במידה והצדק עימם - הם ינצחו (במחיר "זעום" של טרדה מיותרת, בזבוז זמן משווע ולרוב גם בניכוי כמה שקלים מהארנק)

במידה והצדק עם גורמי האכיפה - אכלת אותה ויקטור.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כיוון שזה המצב וכך הוא כנראה ישאר עד שיבוא המשיח, יאלצו המכובדים מפעם לפעם להתעמת עם גורמי האכיפה.

במידה והצדק עימם - הם ינצחו (במחיר "זעום" של טרדה מיותרת, בזבוז זמן משווע ולרוב גם בניכוי כמה שקלים מהארנק)

במידה והצדק עם גורמי האכיפה - אכלת אותה ויקטור."

דודי, מבחן התוצאה מראה שאתה טועה.

במידה והצדק עם המשטרה - "אכלת אותה ויקטור"

במידה והצדק איתך והשוטר במצב רוח רע/ אתה לא בא לו בטוב - עדיין "אכלת אותה ויקטור"

במידה והצדק איתך והשוטר במצב רוח טוב - שיט, עדיין צריך לסגור את המכסה היומית אז יאללה לדפוק עוד אחד.

במידה והצדק עם המשטרה או איתך ואתה - שוטר/בן של/אח של/דוד של - אתה פטור.

כך זה היה וכך זה יהיה.

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי

תודה על התעודה

עיון בעמודים אחד ושניים יגלה כי...

לאחר ההתקנה יש לעבור בדיקה במכון מקצועי ולקבל אישור פרט לתעוד TUV

ובנוסף לגשת לשלטונות ולשנות את מסמכי הרכב.

זה במדינה "נאורה" כמו גרמניה

וגם בישראל יש לפעול בדרך דומה

אממה כאן המשנים מחליטים כי אין צורך בכך, וחזרנו לנקודת הפתיחה של השרשור.

כאשר מישהו ילך בדרך הקבועה בחוק ולא יקבל אישור סתם ככה אז ורק אז יהיה אולי בסיס להגיש תביעה משפטית

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה נדבקתם דווקא להנמכה. אני נוסע בגובה ריצפה כבר מעל שלוש שנים עם הנמכה מאוד קיצונית ונעצרתי אולי 60 פעם בתקופה הזאת, כולל הורדות מהכביש על כל מיני סעיפים אבל בחיים לא על ההנמכה. האוטו כל כך נמוך שבטסט בודקים אותו בחוץ כי אני לא יכול לעלות על הבור ועל בדיקת הבלמים ועדיין עובר טסטים בלי קומבינות. המצב פה בהחלט גרוע אבל מאדון ישה אפשר להסיק שאנחנו חיים באירן. אני לא מכיר בן אדם אחד שדיברו איתו בכלל על זה שהרכב נמוך.

51849375.jpg

אגב דודי אני זה שהזמין את הבולמים של וויטק לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון BMW

הנמכה / הגבהה זו הייתה דוגמה בלבד לאחד השינויים שהחבר'ה עושים.

לא ברור לי איך אתה עובר טסט בלי קומבינות אם לא בודקים לך בלמים.

אנחנו לא אירן ( גם אין לי מושג מה המצב שם בקשר לנושא בו אנו דנים ) לכן השוטרים עוצרים ומורידים מן הכביש את המשנים.

איך כתבת ב 3 שנים נעצרת 60 פעם כולל הורדות אני נוהג מעל 40 שנה ומעולם לא עצרו אותי על שינויים ולא הורידו מן הכביש.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...