Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יירוט רכבים משופרים על ידי המשטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נדבקנו להנמכה - זו הייתה אחת הדוגמאות לשינוי ברכב שנראה לעיין אך לא ברור מבחינת ההגדרה שלו משום שכל הבולמים, גם מקוריים וגם תחליפיים, שונים בגובה.

ישה, מדבריך אני מבין שחוץ מ-"אל תשתינו מהמקפצה" אין יותר מדיי הסברים.

לכן כל ציטוטית של חוקים ותקנות אינם רלוונטיים כי הדברים לא מתקיימים בשטח בהתאם ל-100% של לשון התקנות.

וםג זה שצד השני לא פעם לא מקיים את החוק אז הופך לעוד פחות רלוונטי כי באמת מה שנשאר זה לעשות הכל כדי להמנע מהמפגש עם בוחנים.

דודי - למה דווקא TUV? למא לא תקנים אמריקאים או בריטיים?

האם זה כתוב באיזה מקום שאישור TUV מספק?

מה זה בדיוק בישראל "מעבדה מוסמכת לבחינת מערכת פליטה"?

ואני חייב לציין - לאמרות שיש לי היסטוריה של שיפורים (מתלים, צמיגים, פליטה, טורבו, בלמים וכו') למזלי אף פעם לא נתקלתי בבוחן ולא הורדתי מהכביש. וחלק גדול במזל הזה הוא בכך שבאמת השתדלתי לא לבלוט בשטח ולא להגיע למקומות של מפגשים בעיתיים שמושכים אש. או בשפה של ישה - השתדלתי לא להשטין מהמקפצה.

יחד עם זאת הרכב הנוכחי שלי הוא מקורי וללא שינוי מבנה.

אבל אפשר להוריד אותי מהכביש על ידית הילוכים לא מקורית ועל שטיחים מאוטו דיפו - בעיניי בוחן מרוגז או/ו קפדן זה יכול להוות סכנה בטיחותית, לא?.......

גנאדי

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אדון BMW

הנמכה / הגבהה זו הייתה דוגמה בלבד לאחד השינויים שהחבר'ה עושים.

לא ברור לי איך אתה עובר טסט בלי קומבינות אם לא בודקים לך בלמים.

אנחנו לא אירן ( גם אין לי מושג מה המצב שם בקשר לנושא בו אנו דנים ) לכן השוטרים עוצרים ומורידים מן הכביש את המשנים.

איך כתבת ב 3 שנים נעצרת 60 פעם כולל הורדות אני נוהג מעל 40 שנה ומעולם לא עצרו אותי על שינויים ולא הורידו מן הכביש.

מעולם לא עצרו אותך כי כניראה האוטו שלך לא בולט. אותי עוצרים על בסיס שבועי אבל דוחות אין לי כבר מעל 5 שנים. גם שלושת ההורדות שהיו לי בזמן הזה היו בלי דוח. בדרך כלל זה רק בדיקת רשיונות ובדיקת צמיגים. בקשר לטסט, אני גם מביא אישור בלמים מהמוסך וגם בחוץ לעמדת בדיקה מגיע בוחן ובודק את מה שבודקים בבור רק בחוץ ( אומר לי לסובב את הגלגלים ובודק שכל הצינורות בסדר, שאין נזילות וחופש וכו). מגדיל ראש מה שניקרא ולא הולך עם הראש בקיר. בפעם הראשונה שנכנסתי לבדיקה רגיל האוטו התיישב על השילדה בבדיקה של הברקסים וכיעט שברתי את הפגוש אז מאז הם בודקים אותו בדרכים אחרות.

הנמכה זה לא שינוי מבנה וזה לא אשמתי שעמדות הטסטים בארץ מיועדות לגיפים ולמשאיות. אם זה כן היה שינוי מבנה הם היו אומרים לי להסתובב ולנסוע מהמכון רישוי כי האוטו לא יעבור ככה טסט, ואחד הבוחנים שעוצר אותי כבר היה מעיר לי על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה,

אולי תתנו מבט קטן באתר הזה.. מי יודע, אולי דרך האתר הזה יהיה אפשרות לפעול..?:

http://shituf.gov.il

אני רואה שיש שם אפשרות לדיונים לגבי רכב ותחבורה... :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההפניה וחן חן עצבני ( כמאמר החבר'ה ) ליוזמה של השר מיקי איתן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בכל מקום בו כתבתי את המילה שיפור תשנה אותה לשינוי.

האגזוז הרגיל של הרכב הוא בקוטר 4 ס"מ לדוגמה האגזוז שאתה שמת הוא 8 ס"מ זה שינוי ואולי גם שיפור ולא משנה אם האגזוז הרחב עומד בדרישות התקן בכל הנוגע לרעש המותר שיצא ממנו.

לכן הבוחן לא זקוק למכשיר למדידת עוצמת הרעש אלא מחליט על סמך מה שעיניו רואות, וגם עיניך רואות את אותו שינוי .

אם כבר הקפצה אז...

מה עם בעלי מרצדס (סוף עובלי עם ניקל) או מיצובישי גלאנט "ספורט" (ג'אנט 13 אך סוף אגזוז אובלי וניקל) ?

האם גם אותם יורידו לפיו ראות עיניו של המשועמם הטורן?

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו, בינתיים הדרך החוקית היחידה לשדרג את הרכב היא פשוט לקנות רכב יותר חזק..

אם זה מנחם מישהו - פחות בעיות מכאניות וחיזוקים :-)

Garage list:

SLK 1.8 KOMPRESSOR 2010

Boxster S PDK 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו, בינתיים הדרך החוקית היחידה לשדרג את הרכב היא פשוט לקנות רכב יותר חזק..

גם זה לא תמיד פותר בעיות ,

רבים המקרים שנתקלתי באאודי טיטי וטיוטות MR2 שקיבלו הורדות על דוושות אלומיניום שמגיעות מקורי מהחברה |ועוד יותר יצא לי להיתקל באימפרזות GT שקיבלו הורדה על ספוילר שגם מגיע מקורי מהחברה

זאת ועוד, כשבוחן "חושק" לתת הורדה לכלי רכב הוא חייב לדעת לקרוא רישיון רכב ולהבין שלא לכל רכבי הטורבו רשום טורבו ברישיון , כנ"ל לגבי "צינורות מוגדלים " למיניהם - על בוחן לדעת קטרים מקוריים לפני שהוא מחליט על "צינור מוגדל להעלת הספק "

שלא לדבר על כל מיני ביטויים מטומטמים כמו "מנורות מספר אחורי שנועדו לעוור מצלמות " "טבעות להרחבת צמיג" "ווסטגייט פורק"

והכי טוב היה שבוחן שהחליט להציק לי ב 6 וחצי בבוקר החליט שכל המשולשים שלי גמורים אחרי שהוא דחף יד מאחורי הגלגלים הקדמיים (באאודי מערכת המתלים מבוססת זרועות ואין שום משולש :roll:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן,

נראה לי שבקצב שלכולם יש סיפור מצחיק עם בוחן אז בסוף יעשו ספר ציטוטים של "בוחנים" בדיוק כמו שעשו לכדורגל :lol:.

לא יאמן מה שומעים מכל אחד שנתקל או הוטרד ע"י בוחן או מתנדב בוחן.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטטים מצחיקים לא חסר לבוחנים.

הימים ימי סוזוקי R750 ששלטו בארץ מבחינת אופנועי כביש ואלו היו האופנועים הנפוצים.

לאחר מכן הגיעו גם הקווסקי נינג'ה לארץ והCBR900 של הונדה.

וזה הסיפור:

קבענו מס' חברים כהרגלנו שבת בבוקר ערד מלכישוע לא זוכר אותה השבת אבל חבר שהתעכב ולא הגיע הדאיג אותנו נסענו לכיוונו אנו רואים אותו מתווכח עם שוטר בצעקות שרוצה להוריד לו את האופנוע מהכביש וחשד לזיוף.

לא הבנו על מה המאומה וניסינו להרגיע את הרוחות לאחר ששמענו את הסיבה לחשד נפלנו כולם מצחוק.

הבחור צבע את האופנוע (R750) בירוק של הנינג'ה כי אהב את הצבע והשוטר טוען שירוק זה קווסקי ולא יכול להיות סוזוקי.

לקח לנו יותר מ15 דקות לשכנע אותו שזה סוזוקי עם השוואה ל R דומה למזלנו הוא התרצה אבל הבדיחה מלווה אותנו שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורסם באחד הפורומים פשוט לראות ולא להאמין :

http://www.youtube.com/watch?v=FL47Le4CACc&feature=player_embedded דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...