Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יירוט רכבים משופרים על ידי המשטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת היא שזה די מטריד.

"אגזוז לחץ"? WTF!

אני לא מאמין שמישהו שזה המקצוע שלו יכול להשתמש במושגים האלו. מקצועי זה בטוח לא. דוד לא מקורי, כן. אגזוז לחץ לא.

וצינור שחובר בצורה פרוויזורית לאינטרקולר? הייתי רוצה שיתקילו אותו ויבקשו ממנו להסביר את הפעולה של האינטרקולר, ומה המשמעות של המילה.

מה שאני לא מבין זה מה יוצא למדינה מזה. הם לא מצילים חיי אדם והם לא מרוויחים מזה מספיק כסף כדי שיהיה שווה את זה.

אז מה מניע אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסרטון ממש לא מצחיק אלא עצוב, בוחן תנועה ללא ידע פשוט דביל עם סמכות להוריד רכבים מהכביש.

"גלגל הגה עם מתאם שמתאם בין ההגה לגיר"

"אינטרקולר שמורכב עם אזיקונים"

"אגזוז לחץ"

"צלחות מאווררות ועוד מוגדלות"

"טבעות להרחבת הצמיג"

"כסאות ספורט"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטרקולר ברכב גודש,אוי ואבוי.

מעניין אם אותו הבוחן מודע לעובדה שלנדקרוזר בו הוא יגיע מצוייד במגדש טורבו ואינטרקולר :roll:

עם ההיכרות שלי עם הסיוויק (בניד פור ספיד) הייתי אומר שזה אוטו לא רע גם לסיבובים :wink:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לתבוע אישית את הבוחן על חוסר מקצועיות? :?

זה נראה כמו ביזיון למקצוע, אתה יודע מה אם לפחות היו מביאים בוחן שיודע מהחיים שלו על מה הוא מדבר.

מי ישמע צלחות מאווררות ממש סכנה לציבור, איזה דפקט :evil:

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון ממש לא מצחיק אלא עצוב, בוחן תנועה ללא ידע פשוט דביל עם סמכות להוריד רכבים מהכביש.

"גלגל הגה עם מתאם שמתאם בין ההגה לגיר"

"אינטרקולר שמורכב עם אזיקונים"

"אגזוז לחץ"

"צלחות מאווררות ועוד מוגדלות"

"טבעות להרחבת הצמיג"

"כסאות ספורט"

אני אישית לא יודע איך אפשר להחזיק את עצמך מלנתר עליו... :evil::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון שהעלו היום הבוחן אומר צריך לבדוק מה רשום ברשיון על סמך מה הוא בודק את הרכב אם הרישיון לא מולו והוא לא יודע מה המפרט של הרכב? האם זה עבירה על החוק לחזק משהו ברכב ע"י אזיקון האם מייד זה הופך את ההתקנה לחובבנית.

לא ידעתי שכיסאות ספורט זה שינוי ברכב (לא באקטים) וחגורות בטיחות יותר טובות גם אסור?

לא יאומן כי יצולם ביזיון של בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיקה או שהוא פשוט מציג את הרכב לפני שהוא עולה למסלול?

מי עלה מולו ראש בראש, אוקטביה? 8)

או שהוציאו את הקרוספייר מהניילונים שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, מתמתיקה פשוטה - משכורת מינימום (תסכול) + כוח (סמכות) = בריונות.

או במילים אחרות - כשהמשכורות מינימום , כך גם ההון האנושי.

nissan silvia s14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפת הבוחנים, צריך להיות אקסטרה מטומטם בישביל לדבר את השפה הזאת :lol:

משני מפגשים עם בוחנים שקירקרו סביב האוטו שלי רק כדי לחפש על מה להוריד, זה די משעשע לעמוד מהצד ולהסתכל איך הוא מסתכל על משהו, עושה את עצמו מבין ושזה שיפור ואז מגיע בהחלטיות ואומר "אני מוריד אותך מהכביש!" אחרי הסבר קצר האידיוט הבין שזה מגיע ככה מהיצרן (להזכירכם, מיצובישי לנסר 2000 מקורית לחלוטין.)

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאם בין ההגה לגיר :lol:

חבר'ה, אני בטוח שמ' לא טיפש. יש מה לעשות נגדם עם כאלה טעויות וכזה חוסר הבנה.

מ' ממש לא טיפש, בנוסף די להיתמרמר כי זה שרוב הבוחנים (לא כולם אבל רובם) דפקטים מציל אותנו.

אם היה מגיע בוחן מקצועי שמעורה במינימום חוקים, תקנות ועולם הרכב המשופר בפרט היה מוריד לו את הרכב תוך שניות מהכביש בטענה של הגדלת כוחות הסוס המקוריים של הרכב ביותר מ10% ולא משנה שהמנוע הנ"ל מאושר ברישיון ברכב הספציפי שעליו א' מדבר.

המשטרה וגם אנחנו בבעיה, מצד אחד רוב אוכלוסית המשפרים בארץ חאפרים ולא דואגים למינימום בטיחות ובנוסף לא מפעילים שיקול דעת איפה להיתגרזן על כביש ואיפה לא.

מצד שני אותם קשה מאוד לתפוס וגם אם תופסים זה לא עוזר.

את המשפרים הכבדים כולם מכירים ככה שיותר קל להגיע אליהם, ובנוסף זה גם מצטלם יותר טוב לעיתונות והכי חשוב: למפקדים שאחראים לקדם אותם ככה שהם ירוויחו יותר מ5K ש"ח בחודש :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיש,

התגובה הזאת לא הייתה חכמה במיוחד.

כמו כן, טענות כאלו ואחרות יש להוכיח.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, אידיוט כמוני ללא שום ידע במשפטים וחסר כל השכלה מכיר את זה והם לא?

הסיבה שהם לא משתמשים בזה היא שאין להם איך להוכיח כמו שרשמת ללא השקעה כספית מסיבית מצידם וגם אם הם ינסו לבדוק יערערו על תוצאת הדיינו שלהם בבית משפט בטענות של חוסר כיול, מדידת כח סוס בגלגל ובקראנק וכו'.

השורה התחתונה היא שאנחנו נמצאים במצב של "הביצה והתרנגולת".

הם לא סומכים עלינו (ויש סוג של צדק חלקי בדבריהם) ומנגד הם מראים חוסר מקצועיות משווע ולא מבדילים בין טוב ורע או בין חוקי או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...