Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יירוט רכבים משופרים על ידי המשטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופק, אתה צודק 100%.

רק תיקון קטן לדבריך: אפשרי יותר מ-10 (או שזה 15?) אחוז העלאה בהספק, אבל צריך אישור של הטכניון.

האמת, מעניין מה בודקים שם. בטכניון יש מהנדסים (ולא בוחני משטרה שלא מבינים כלום), ומעניין למה אף אחד לא ניסה את האופציה הזו. ייתכן שרכב שדווקא יגיע עם ברקסים תחליפיים אך משופרים, כן יעבור את הבדיקה הנ"ל. בנוסף, סיכויים גבוהים שמי שיערוך את הבדיקה הם אנשים ש'ראו עולם' (כדי להיות ד"ר חובה לעשות פוסט דוקטורט בחו"ל, למיטב ידיעתי, וכשמדובר בתחום הרכב מבחינתינו יש לזה רק יתרונות) ומבינים שאנחנו מפגרים מוטורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אופס אופס

נופל לחלק מהאנשים האסימון

אפשר, רק צריך בדיקות, צריך שזה לא יהיה חפיף, ואז יהיה גם אישור. אבל זה קשה ועולה כסף

יותר פשוט לעשות ללא אישור ואח"כ לשאול למה שתו לי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופק, אתה צודק 100%.

רק תיקון קטן לדבריך: אפשרי יותר מ-10 (או שזה 15?) אחוז העלאה בהספק, אבל צריך אישור של הטכניון.

האמת, מעניין מה בודקים שם. בטכניון יש מהנדסים (ולא בוחני משטרה שלא מבינים כלום), ומעניין למה אף אחד לא ניסה את האופציה הזו. ייתכן שרכב שדווקא יגיע עם ברקסים תחליפיים אך משופרים, כן יעבור את הבדיקה הנ"ל. בנוסף, סיכויים גבוהים שמי שיערוך את הבדיקה הם אנשים ש'ראו עולם' (כדי להיות ד"ר חובה לעשות פוסט דוקטורט בחו"ל, למיטב ידיעתי, וכשמדובר בתחום הרכב מבחינתינו יש לזה רק יתרונות) ומבינים שאנחנו מפגרים מוטורית.

אפשר על בסיס מה אתה מסתמך, שהטכניון בעצם יכול לאשר כל שיפור לרכב?

ואיזה פקולטה/מחלקה? הטכניון זה עיר קטנה... הייתי שם כמה שנים אז יש לי קצת מושג :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי חומר על בדיקות טכניון. מצאתי דיונים על כך בפורום 4X4 לפני 4 שנים. מעבר לזה, אין כל מידע.

אני לא מצליח למצוא משהו רישמי לגבי זה, חוץ מזה שבדיקת טכניון זה סוג של טסט שעושים לרכב שהורד מהכביש אחרי תאונה או רכב שיובא.

האם הם בודקים רכבים משופרים? על זה אין תשובה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, מתמתיקה פשוטה - משכורת מינימום (תסכול) + כוח (סמכות) = בריונות.

או במילים אחרות - כשהמשכורות מינימום , כך גם ההון האנושי.

יש פתגם שאומר

when you pay peanuts, you get monkeys

כמובן, ללא קשר לסרטון, כי אז עלולים להאשים אותי בהעלבת עובד ציבור...

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבחונים צריכים להיות בכלל מהנדסים.

לא נראה לי שהם יודעים בכלל איך הדברים עובדים שם, מקווה שמישהו יתחיל לפקוח עניים ולטפל בדברים האלה.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטכניון עושה את הבדיקה של תקנה 309 שזו בדיקה שרכב שהורד מהכביש תקין לחזור אליו מבחינת שילדה וכדומה.

בשמנו ביררתי בנושא כדי להביא הונדה טורבו לבדיקה על מנת לאשר את הטורבו ושלא יעשו לי בעיות, ההיתנגדות הייתה נחרצת ובנוסף גם אם היו מסכימים זה היה עולה כמו שתי X5 V8 חדש ולוקח המון זמן (בהערכה גסה, שנתיים)

אולי היום הגישה והנכונות לעזור שונה אבל קשה לי להאמין.

בתכלס, אין שום סיכוי לאשר באופן מלא ובראש שקט ב100% שום שיפור בארץ, לא משנה כמה כסף יישפך!

השילוב של ביוקרטיה,חוסר מודעות,מוסדות מדיניים אטומים וגם רוע לב של אנשים מסויימים שקיבלו כח לידיים ובכל מקום אחר לא היו מקבלים אותם גם בתור שוטף כלים (לא להיעלב, סתם דוגמא כמובן וזה באמת בצחוק) וציבור משפרים גדול שמוציא שם רע מאוד למשפרים האיכותיים יצר מצב שאי אפשר לצאת ממנו ללא שינוי של 180 מעלות בגישה של הממשלה והמשטרה וזה כמובן לא ייקרה בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין נדהם מהעובדה שהשוטר ידע לומר "פרוביזורית"... בטח לימדו אותו באיזה כנס את המילה הזו :-D

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לרדת על המשטרה

כולכם גאוני הדור אין ספק.

נשלם כמו שצריך לשוטרים נקבל שוטרים איכותיים

נשלם זבל נקבל מוצר פחות איכותי

כמה פשוט ככה נכון.

אז כאן אתם עושים עליהם דחקות ובכביש אתם משלמים בשביל אותם דחקות

כמה פשוט כמה נכון

או צוחק מי שצוחק אחרון

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, יש היגיון במה שאתה אומר - אבל להאשים אותנו זה לא במקום.

אנחנו לא קובעים את רמת הסחר של שוטרים.

זה לא תפקיד שלנו.

בוסית שלי מחו"ל שמעה על זה שאסור כאן א, ב, ג, ד בתחום מוטוריקה וספורט מוטורי ושאלה בנון שלנטיות "אתה באמת אוהב את זה? אז למה אתה ממשיך לחיות כאן?"

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לרדת על המשטרה

כולכם גאוני הדור אין ספק.

נשלם כמו שצריך לשוטרים נקבל שוטרים איכותיים

נשלם זבל נקבל מוצר פחות איכותי

לא יודע מה איתך, אני משלם המון מיסים. לא נראה לי שזה הולך לתקציב המשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, יש היגיון במה שאתה אומר - אבל להאשים אותנו זה לא במקום.

אנחנו לא קובעים את רמת הסחר של שוטרים.

זה לא תפקיד שלנו.

quote]

לא יודע מה איתך, אני משלם המון מיסים. לא נראה לי שזה הולך לתקציב המשטרה.

קרוק אני לא האשמתי אתכם. אתם צוחקים על רמת השוטרים. רמת השוטרים או של כל עובד היא בד"כ פונקציה גם של רמת שכרם.

לכן אמרתי תשלמו יותר לשוטרים נקבל חומר איכותי יותר. מה לא ברור במשפט.

לא אני ולא אתה קובעים את רמת השכר זה חלק מהבעיה.

פיזבן אני מדבר על א' ואתה עונה על ת'.

אני אומר אם יקבלו השוטרים משכורת יותר גבוהה...ואתה עונה לי. הם לא מקבלים. זה אנחנו יודעים שהם לא מקבלים .ולכן אתה מקבל בשוטרים ברמה נמוכה.

המון זה עיניין יחסי אבל תמשיך כך . בסוף נשאר לך גם משהו לא ?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

זה לא ענין של א' או ת'.

אתה מדבר על תוצאה סופית ואני אומר מה הסיבה לתוצאה.

מיסים גם אני, אתה וכל אחד אחר משלמים ויש מספיק מהם. העניין הוא שהתקציב לא הולך למשטרה (וחינוך) אלה למקומות אחרים.

כן, נשאר לי משהו, אבל זה לא אומר שאני צריך לשלם את מה שנשאר לי למימון המשטרה. את זה אני כבר עושה בעקיפין על ידי מס הכנסה, דלק, אגרות שונות ומשנות ושאר ירקות.

יש חוקרים ודוקטורים שמרוויחים כלום לעומת רמתם ויש משרדים בממשלה שמרוויחים המון ורמתם נמוכה. זה לא גורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה אז מה אתה רוצה שנעשה בקשר לשכרם?

נלך לשטור שוטר בוחן בוחן ונתן לו כסף במזומן?

סלח לי אבל אתה נדבק ל"קטנות" מה שנקרא...

בקיצור, צריך לעשות איזה צעד זה לא ייפתר ככה, כל הפורום חושב שיש כאן בעיה ואנחנו סתם טוחנים מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...