Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יירוט רכבים משופרים על ידי המשטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי איכות האספלט בנחשונים - אכן, היה יכול להיות יותר טוב

לגבי הנכונות לשלם, עם כל הכבוד, אני רוצה לראות חובב רכב שישלם פעם-פעמיים בחודש 200 דולר על הזכות לעלות למסלול עם האוטו שלו.

בינתיים, בתכלס, אנשים נרתעים מלשלם 200 ש"ח (היה על זה שרשור לא מזמן) פעם בתקופה כדי לעלות על מסלול ולנהוג, אז לשלם פי-ארבע ולקבל שירותים וקיוסק לסנדויץ' נראה לי לא ריאלי.

אתה שוכח שפה הכל פי 2 יותר יקר. שם זה לא כזה נורא להחליף צמיגים והעלויות הכלליות נמוכות יותר.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שנגמרו עברייני התנועה השיכורים, הרוצחים והאנסים שהתפנו למכוניות משופרות.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפור הכי משמעותי שאפשר לעשות ברכב הוא הנהג.

משם אני מתחיל.

גדול!

עוד מעט יתחילו לעצור כל מי שעבר השתלמות נהיגה מתקדמת, כי זה הרי שיפור לא חוקי שיכול לגרום לרכב לנסוע הרבה יותר מהר...

:lol:

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט יתחילו לעצור כל מי שעבר השתלמות נהיגה מתקדמת, כי זה הרי שיפור לא חוקי שיכול לגרום לרכב לנסוע הרבה יותר מהר...

זה בהחלט שיפור, הוא בהחלט חוקי, ובחלק ניכר מהמקרים הוא דווקא מגביר מודעות וגורם לאנשים לנהוג דווקא לאט יותר בחלק ניכר מזמנם על ההגה...

(מודעות גבוהה יותר למרחקי בלימה, ליכולותיהם כנהגים וניפוץ תדמית השום אחר, וההבנה שנסיעה מנהלתית צריכה להישאר מנהלתית).

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שיפור בלמים הוא שיפור שמגדיל את הבטיחות, ויש עוד כמה כאלו.

לדעתי עוד מעט יתחילו לומר שהדרכות נהיגה מעלות את הביטחון העצמי, ואותו ביטחון מסכן את שאר המשתמשים בדרך :lol:

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע הסרטון הזה הוא פשוט רשע,כמעט התחלתי לבכות כשראיתי איך הוא עוקר את המנוע.

במדינה שלנו נטפלים לאנשים הכי פשוטים שלא מתנגדים ,ואין מה לעשות בנושא.

משטרת ישראל המשטרה הכי טובה בישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שנגמרו עברייני התנועה השיכורים, הרוצחים והאנסים שהתפנו למכוניות משופרות.

לדעתי, ואני חושב שגם לדעת המשטרה, צריך לטפל בכל אלה העוברים על החוק.

ולא חשוב איזה חוק.

אתה היית רוצה שכל ילד שלא יודע מה הוא עושה ינהג לידך עם רכב עם 230 כ"ס במקום 120?

מי כמוך יודע שיהיה לו סיכוי מאוד גבוה להמרח.

אני יודע שאני מעדיף שלא ימרח עלי.

לנטרה 96' 138 כ"ס

אשה חונה = אשה הורסת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לפגוש את הילד הזה,

היה חוסך לי כמה גו'בות במעבר מC4 1.6 לגולף GTI.

מה שכן, אני חושב שסדנאות השיפורים צריכים להיות אחראיים בנושא הזה ולא לבצע שיפורים ברכבים כאשר המכלולים הקיימים לא מתאימים לתוספת הכוח מבחינה ביטחותית.

אך אני חייב לומר שדווקא לי יותר מפריע יונדאי למינהן שלא יודעות כיצד להתנהג בכביש מהיר כשאני עובר עם 210 סוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היית רוצה שכל ילד שלא יודע מה הוא עושה ינהג לידך עם רכב עם 230 כ"ס במקום 120?

צודק! אני בכלל חושב שצריך לאסור מכירת רכבים ספורטיביים בישראל, או כל רכב עם מעל ל-120 כ"ס - זה מה שיפתור את בעית תאונות הדרכים במדינה.

צריך להזהר במיוחד מרכבים מטורפים ועתירי כח כדוגמאת יונדאי לנטרה - או לפחות לעשות איזה רשיון מיוחד שיכשיר אותך לנהוג בכלי קיצוני כל-כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאותו אחד שיש סיכוי גבוה להמרח עם 230 כ"ס יש את אותו סיכוי להמרח גם 50 כ"ס. זה כנראה נהג שלא יודע לנהוג,לא מכיר את המגבלות שלו ושל הרכב,שם ז*ן אחד גדול על כל חוקי התנועה ושאר משתמשי הכביש ומפאת כך נוהג בקלות ראש ומסכן את עצמו ואחרים.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא חשוב איזה חוק.

רוב "הילדים" האלה שנוסעים ברכבים משופרים הם בעלי רכבים שבטוחים פי 5 לפחות מ80 אחוז מהרכבים שעל הכביש. אני אשאל שאלה כמה פעמים ראית תאונה קשה שבה היה מעורב רכב משופר?אני אישית לעולם לא.

או כמה פעמים ראית רכב משופר ואני לא מדבר על רכב עם ספוליר וחצאיות עושה שטוית במקום ציבורי שמסכן אנשים,וכמה פעמים ראית ילדים עם מאזדה 3 של ההורים שחושב שהוא קן בלוק עושה צלחות בצומת? אני אישית כמעט כל יום.

אנחנו לא פושעים,זה שיש כאלה עם טורבו מושתל או כאלה בלי ממיר וכו .נכון זה לא חוקי אבל אין צורך לבצע מערבים עליו,יש מספיק אנסים ורוצחים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא חשוב איזה חוק.

צר לי לאכזב אותך. אבל רשמת דברים שהם בעיקר סיסמאות - פרי של תעמולה תקשורתית.

בפועל רואים שמשטרה תופסת רק את מי שקל לתפוס, כלומר עבירות מהירות, רכבים שעברו מה שקוראים לו "שינוי מבנה" שקל להבדיל באופן ויזואלי וכד'. רכבים שבאמת עברו שינוי מבנה וחזרו לכביש בזכות קומבינה חוקית "אובדן להלכה" נוסעים ובאמת מסכנים את הנוסעים בהם ומשתמשי דרך אחרים כאשר כל הקורות בתחתית מרותכות מטלאים - לך תדע מתי יפתח כזה ריתוך או קורה תקרוס בתאונה. אבל במקום להוריד מכבישים רכבים שבאמת צריך, מורידים על ציפוי חלונות, צמיגים בעלי אחיזה משופרת, מערכת בלמים משופרת, מתלים בעלי אחיזה טובה יותר וכו'.

אף אחד לא דואג לאזרח הקטן, דואגים רק איך למלא קופות ע"י קנסות. במקום לטפל בדברים הגדולים, כגון: סמים קשים, מסחר בעבדים, פושעים שלא נותנים לחיות לאזרחים, מחפשים מתחת לפנס - כי זה קל וזול.

כל יום אני נתקל בכבישים באנשים שהם סכנת נפשות אמיתית, אינם יודעים לנהוג או אפילו לתפעל את הרכב, נוסעים בלי להסתכל במראות, בלי לתת זכות קדימה, עוברים באור אדום וכד'. מה עם כל אלה? בלי קשר לרכבים שהם נוסעים. מה עם מכוניות בעלות צמיגים בני 10 שנים שדוהרות בכבישים על 150, משאיות שעמוסות יותר ממה שמותר עם נהגים שנוהגים יותר שעות ממותר, רוכבי אופניים שנוסעים בצידי כבישים מהירים, ילדים על טרקטרונים ואופונועים נוסעים ללא כסדות?

מי יטפל בכל אלה?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...