Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יירוט רכבים משופרים על ידי המשטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה נראה לכם שבחו"ל הכל כ"כ יפה?,

לדוגמא :

(לא לבעלי לב חלש :-()

הפתרון הוא רק פורומים\מפגשים סגורים ע"י אנשים שמכירים אחד את השני,

הפסקת פרסומים של הרכבים,

פשוט להפוך את הנושא לאנדרגראונד כמו שהוא בהרבה מקומות בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בחו"ל גם שמו לב שבמקומות בהם יש מסלול מירוצים פתוח לציבור הרחב, תופעת מירוצי רחוב יורדת בצורה דראסטית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור,

זה לא רק זה, גם ההגבלות פה לא הגיוניות ולא תואמות את רמת הכבישים והמכוניות :\.

אין פה מקום, תקציב ואישור לבנות מסלול כמו בחו"ל, זה לא שלא ניסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

אם אתם משפרים, אל תשתמשו בפורומים בשם האמיתי שלכם ואל תשימו ב"מיקום" את מקום העבודה שלכם.

אם אפשר, גם אל תשימו את הרכב שלכם בסמלון.

לא נראה לי שמתוכננת פשיטה על הבאולינג בכרמיאל, על מנת להחרים פיאט טמפרה ווולבו :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמא :

בלי צחוק, פשוט כאב לי לראות את זה.

שימכרו את הרכבים, שיתרמו את הכסף לצדקה, לתרופות...

אבל לראות ככה הרס של מכוניות - פשוט כואב הלב. אפילו שאלו הונדות !

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמא :

הפתרון הוא רק פורומים\מפגשים סגורים ע"י אנשים שמכירים אחד את השני,

הפסקת פרסומים של הרכבים,

פשוט להפוך את הנושא לאנדרגראונד כמו שהוא בהרבה מקומות בחו"ל.

המשופרים של הארץ לא משתמשים בחלקים זולים וגנובים כמו שנראה בסרטון. להיפך משלמים כסף רב ולרוב חלקים איכותיים עבור השיפורים שלהם.

כך שאין מקום להשוואה בכלל.

מועדון BMW ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה פוסט של מה שכתבתי בפורום השני:

אני מבין טוב מאוד את הכעס על כל העניין - זה בדיוק הסיבה שאני לא עושה שינויים ברכב :(

הרעיון של התאגדות ופעולה בדרכים משפטיות יעבוד - זה יקח כשנה של מלחמה משפטית, ערכאות, ערעורים ודיונים אינסופיים, כשמשרד המשפטים יעשה כל שביכולתו להגן על המשטרה ומשרד התחבורה.

50-100 שח לא יספיקו אפילו לשעת עבודה של עורך דין - ושתבינו דבר כזה זה יותר מסתם עצה של עו"ד - זה כתב תביעה, זה תשלום לשמאי, למנהלי מוסכים מורשים שיסתרו כל טענה של הבוחן רכב - כל דבר כזה נע בין מאות לאלפי שקלים - מנסיון בתביעות קטנות שיש לי לצערי.

בלי דעות ועדויות מומחים (ולא סתם "מומחים" אלא שמאים, מנהלי מוסכים), אין לכם מה לעשות.

אבל אם תביא את הדוחות האלו ליחידה לחקירת שוטרים ותתלונן על הטרדה, על דוח שווא, רמת ידע שלא הולמת שוטר בתפקיד - רק אז ייקחו את כל העניין יותר רציני.

אז בכיף, אם באמת נעשה התאחדות של כל קהילות פורומי הרכב, ונרשום מי מוכן לתרום כמה - ונגיע לפחות ל7 אלף שח או 10 אידיאלית - אז נתחיל לגבות את הכסף (דרך עו"ד מוסכם על כולם שלא יהיו בעיות) - ואני בכיף אתרום כמה מאות שקלים למלחמה.

אבל שוב חשוב להבין שזה יקח שנה של מלחמה, שלא תביא גם בסוף לתוצאה ממשית(חוץ מעבור אלו שרכבם הורד מהכביש שלא בצדק), אלא בג"צ יכריח את משרד התחבורה ומשטרה להגדיר מה חוקי ומה לא, ולהעלות רמת הבוחנים.

הוא ממש לא יגיד לכנסת לשנות את החקיקה - אבל פסיקה כזאת בהחלט תביא את הנושא לסדר היום, ואז כמה חברי כנסת ירימו את הכפפה אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל מה שרשמו פה אפשר להבין שהמשטרה ,שלא הכי מצליחה לשמור על הסדר בכבישים, החליטה להתלבש סופית על כל המשפרים כמו מאין שעיר לעזאזל.

ומי שרוצה לשפר את הרכב שלו מעכשיו צריך להפסיק "לרוץ לספר לחבר'ה בפורומים" על כל פרוייקט שהוא עושה כי קל מאוד להתלבש על מישהו מפה, הכל פשוט גלוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשטרה פשוט קל להיטפל לציבור אשר גם לאדם ההדיוט נראה כאשם ו/או מועד לפורענות.

מאוד קל להסביר למר ישראלי מדוע הורידו מהכביש את המשפרים פועי החוק שמסכנים אותו ואת המשפחה שלו.

זה גם מצטלם הרבה יותר טוב מאשר איזה בחור עם מאזדה ליסינג שנוהג בשלילה או עם צמיגים גמורים וכו'.

בתגובה, לא הייתי שולל התאגדות של חובבי הרכב והנהיגה בקבוצה חברתית שמשה לעצמה מטרה ל"הטריד" את כחולי המדים.

כלומר, לצלם, לתעד ולרדוף חזרה את אותו הגוף שמתייחס אלינו בצורה מזלזלת וממרר את חיינו.

שיטעמו קצת מהתרופה של עצמם!

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שוב חשוב להבין שזה יקח שנה של מלחמה, שלא תביא גם בסוף לתוצאה ממשית(חוץ מעבור אלו שרכבם הורד מהכביש שלא בצדק), אלא בג"צ יכריח את משרד התחבורה ומשטרה להגדיר מה חוקי ומה לא, ולהעלות רמת הבוחנים.

הוא ממש לא יגיד לכנסת לשנות את החקיקה - אבל פסיקה כזאת בהחלט תביא את הנושא לסדר היום, ואז כמה חברי כנסת ירימו את הכפפה אני מאמין.

אני לא ממש מבין את מי ועל מה אתה רוצה לתבוע?

התביעה הזאת תידחה על הסף ולא יהיה כל דיון בה!

משרד התחבורה יענה שהוא מאשר כל מה שהיצרן או היבואן מאשר ולראיה, ניתן להגדיל מידות צמיגים באופן חופשי למידות המאושרות לדגם, ניתן להגדיל נפחי מנוע כאשר היבואן מגבה את זה(205 GTI) ואפילו מאשר שידרוגי תוכנת ניהול מנוע (טנדר מיצובישי) ובמידה והיצרן/ היבואן חש ש"השיפור" אינו בטיחותי ואינו מאשר את ביצוע ההתקנה, אז גם משרד התחבורה לא מאשר את זה.

ואתה יודע מה, בית הדין ישבח את משרד התחבורה על ההתנהלות הזאת.

אז עכשיו תסביר לי איך ואת מי בדיוק תובעים כאן ועל מה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...