Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוכב אופניים נהרג בכביש 5, דיון על מהות הבעיה שהופכת שכיחה

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 5071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בקיא בעובדות (כמו שרובכם) לכן לבוא ולשפוט את הנהג עוד לפני המשפט :roll: (איפה כל רודפי הצדק וזכויות האדם?).

מה אם זכאי עד שהוכח אחרת?

קראתי איזה ידיעה ברפרוף בעיתון בקשר למקרה, אז כל מה שכתוב שם זה גרסת המשטרה והחשדות (בדגש) שלהם (וכמו שאתם בוודאי יודעים בין זה למציאות המרחק הוא גדול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמנם מקרה מצער ביותר אך לדעתי אין למשטרה שום הוכחה לזה שהוא היה שיכור כי עבר כל כך הרבה זמן מרגע התאונה ועד למצב,שהבדיקה לא יעילה.

יכול להיות גם שלא היה שיכור,פשוט סתם נרדם על ההגה וסטה מנתיב הנסיעה.

לגבי סמים- צריך לחכות ולראות .

בכל מקרה מגיע לו עונש של מינימום 5 שנים אם לא יוכח שהיה תחת השפעת סמים ו-15-20 אם יוכח שכן.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני ודע מה יהיה ..

אבל תעשה לי טובה ותערוך את הכותרת

עד שלא תיצא הודעה מופרשת שבאמת הנהג היה מסוממם\שיכור תעשה לי טובה ואל תכפיש את השם שלו!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויכרה בור ויפול בו - מתאים לנהג שננמלט ולא מגיש עזרה.

ומה מצופה מרוכב שאמור לרכב 100 ק"מ? לרכב מסביב לבלוק 300 פעם?

שאלה טובה לא?

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית היה מספר פעמימים שרוכב אופניים בשיא החוצפה שלו נוסע בנתיב הנסיעה שלי בזיגזגים בנס

לא פגעתי בו.

שיסעו במקומות נורמליים מה זה החוצפה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני ודע מה יהיה ..

עד שלא תיצא הודעה מופרשת שבאמת הנהג היה מסוממם\שיכור תעשה לי טובה ואל תכפיש את השם שלו!!!

אומנם הוא עדיין לא הורשע, אבל ברור לכולם שהוא מודה, וברור לכולנו כיצד נראית מערכת המשפט היום ברמת הענישה, וכמה עבריינים מסתובבים לנו בכבישים. לא חושב שהכותרת מיותרת.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני ודע מה יהיה ..

הוא כבר הואשם לא פעם בשימוש בסמים, כך שהשם שלו כבר מוכפש בנושא זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין "מקום נורמלי" לאופני כביש, בדיוק שאין "מקום נורמלי" לנהוג בקורבט. אתה עושה את זה בכביש, כמו כולם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לרוכבי האופניים אז הם חוצפנים בצורת הרכיבה שלהם במיוחד ביום שישי,

נסיעה בכבישים ציבוריים בקבוצות,

רכיבה אחד ליד השני,

רכיבה בנתיב הכי שמאלי,

יורדים ירידות כאילו שהם אופנועים או לפחות בטורדהפרנס.

אם כל הכבוד אז יש מספיק איצטדיונים שבהם ניתן לעשות את ההקפות סביבו או לחפש מקומות נידחים אך לא כל כביש הוא מסלול רכיבה ובטח לא כביש מהיר .

הבעיה של כולנו היא שיש הרבה רוכבים שהם בצמרת המדינה או קרובים לה או קשורים אליה וזה מה שגורם להעלמת עין,חוץ מזה שהספורט הזה תופס תאוצה בקצב מטורף .

לגבי האידיוט/שתיין/עבריין שברח ,

מתאונה לא בורחים לא משנה מה התוצאה וזאת כי מדובר בחיי אדם וכן שישא באחריות וישלם את העונש היגיע לו (אם יתנו לו כמו שאמור להיות).

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי שהפעם לא אסתפק בשפיכת זעמי ודעותיי מעל גבי הפורום והתחלתי מהלך של דחיפת חקיקה בנושא הורדת אופני הכביש משולי דרכים בין ערוניות.

כבר יצרתי קשר עם פעילים פוליטיים שאני מכיר בתחום אחר וצפויה לי פגישה עם שר התחבורה בעניין בקרוב.

אשמח לקבל מחברי הפורום הנכבדים כל מידע/הכוונה/רעיון שיכולים לסייע בכוון מעל דפי הפורום או בהודעה פרטית.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יישר כוח amiger.

אתמול (וגם לא מזמן , לפני המקרה הטרגי הזה) ראיינו רוכבי אופניים שידעו לספר על הסכנות התמידיות שהם עומדים בפניהן, כאשר בין היתר הוזכרו האופנועים שנוסעים בשוליים וחולפים על פניהם בכמה מ"מ (השוליים כבר הפכו להיות נתיב פרטי לרוכבים על דו"ג, עכשיו יהיה ריב בין הדו"ג המומנע לבין האופניים על בעלות השוליים).

עוד אומרים הרוכבים בראיון כי כל משאית גדולה שעוברת מביאה איתה "משב רוח חזק" ומסוכן כשהיא עוברת ס"מ ספורים מהם ולא שכחו לציין כי נהגי הרכבים מתפרעים ונוסעים במהירויות גבוהות.

צריך להתאים מהירות לסביבה לא? אז אם ימשיך לגדול מספר הרוכבים בשוליים מהירות סבירה יחסית לסביבה תהיה 30 קמ"ש בכבישי איילון/4/5/6 ??

או בקיצור- כולנו אשמים בזה שנהרגים רוכבי אופניים, כולנו אשמים בזה שאין שבילים מסודרים במדינה לרוכבים (כאילו שזאת הבעיה הדחופה שלנו בארץ..) וכולנו אשמים שהרוכבים עושים מה שבז*ן שלהם למרות שהם מהווים סכנה ממשית לסיים את חייהם ולגרור לטרגדיה הזאת גם אנשים תמימים שביקשו להשתמש בדרך שלשמה נבנתה.

גם אם רוכב אופניים ידחוף את הרגל שלו בטעות לגלגליו ,ימעד מעצמו ויפול לי לנתיב, לא משנה התוצאה, זה עונש שאני סופג על טיפשות של אחר ובמקרה הזה זה כנראה יגמר בטרגדיה נוראית. וזה בלתי נסבל!

ביום שבו יש משבי רוח טורבולנטיים חזקים, מספיקה משאית או אוטובוס הנוסע לפניכם בנתיב כדי ליצור הפרשי לחץ על רוכב אופניים מותש שגמע עשרות ק"מ ולגרום לו למעוד לנתיב.

לבא בתור אחרי המשאית בנתיב כבר לא יהיה סיכוי (או שכן, יסטה לנתיב נגדי ושם יפגוש חלילה רכב אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד אז יש מספיק איצטדיונים שבהם ניתן לעשות את ההקפות סביבו או לחפש מקומות נידחים אך לא כל כביש הוא מסלול רכיבה ובטח לא כביש מהיר .

אין שום מקום שאפשר להתאמן בו באופניים.

חוקית, כל כביש מותר לאופניים.

אני גם חושב שצריך לאסור כניסת אופניים לכבישים מהירים, אבל חורה לי שאתה, בתור מתחרע נס הרים בואכה סדום ערד, מגלגל עיניך השמיימה בהתחסדות כשמישהו אחר הופך כביש ציבורי למגרש משחקים. ממך ומשכמותך הייתי מצפה לקצת התחשבות והכרה בכך שאנחנו לא חיים רק כדי להגיע מ-א' ל-ב'.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנחומי למשפחת ההרוג, אין ספק שזה מקרה מזעזע (יש לי היכרות יד שניה עם המשפחה).

גם אני חושב שצריך בדחיפות למצוא פיתרון הולם לבעיה. לא יכול להיות שאופניים ומכוניות יחלקו את אותו כביש. הפרש המהירויות לא משאיר סיכוי לאף אחד מהצדדים להסתדר בינהם.

מה הפיתרון? אין לי, בכנות, שמץ של מושג. זו בעיה סבוכה. לא רואה הוצאת אופני הכביש מהחוק. מצד שני, אף אחד לא יסלול בכביש החוף נתיב מיוחד לאופניים (בשני הכיוונים, כן?).

הפתרון היחיד שאני יכול כרגע לראות הוא הגבלת תנועת רוכבי אופניים לכבישים ספציפיים מוגדרים, בהם השוליים רחבים במיוחד. אולי אפילו הגבלה לשעות מסויימות, או ימים מסויימים, כך שכל נהג שייסע בכביש באותו זמן ידע שיש רוכבים עליו.

בנוסף תנועה בחבורות עם רכבי ליווי מסומנים, עם איתותים/צ'קלקות/דגלים.

זה כמובן ידרוש גם מאיתנו (הנהגים) סובלנות, אולי עיכוב קל, אבל נגיע כולנו הביתה בשלום, ולא ננסה להרוג לאחרים תחביב בריא וחיובי סה"כ.

בנוסף יש לחייב לאלתר (!) לבישת אפוד זוהר ותאורה תקנית לרוכבי האופניים. לא פעם ולא פעמיים זיהיתי רוכבים בשעות החשיכה כאשר הם כבר ממש קרובים אלי. זאת התאבדות לשמה.

ואגב התאבדות, לרוכב שרכב הבוקר בכביש 44 לכיוון בית שמש כאשר הוא מזגזג על השוליים כיוון שיד אחת שלו אוחזת סלולרי (!) - הגזמת חביבי, בענק.

לרוכבים שמעוניינים לשמור על חייהם - הכי בטוח יהיה לכם אם תעברו לשטח. זה מה שאני עשיתי על אופנוע, בדיוק מאותן סיבות. וכשאנחנו נפגשים בסינגל, בלי המבטים המאשימים שלכם, גם בשטח אתם חולקים את המרחב עם כלי רכב ממונעים, ואני לא אוהב לפגוש אותכם בדיוק כמו שאתם לא אוהבים לפגוש אותי 8) (בחברות כן? סיגריה אצל הגזלן בכיף, כלום לא אישי).

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...