Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות במוסך פליקס תל אביב?!

liorashk
שימו לב! השרשור הזה בן 5063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם להקביל את רון לקראטה הרי שיש לו דאן 7 בגרמניות (;

הבחור אלוף, הוא קנה אותי כאשר באתי אליו ע"מ שיסרוק תקלות - אכן במהירות הוא סרק, איפס ולא מוכן היה לקחת שקל על כך ושיחרר אותי לדרכי (אחרי שלא נעשתה אצלו שום עבודה בתשלום) בפעם השניה לאחר כמה חודשים הגעתי אליו על גרר עם משאבת מיים מפוצצת אשר פגעה בבוכנת מתיחה של הטיימינג מה שהמשיך לרצועת המזגן, בקיצור טיפול חריג - לאחר התיקון חברה לא האמינו למחיר שקיבלתי (שהיה הגון ביותר) לאחר מכן באתי אליו עם תחנונים לעשות קולר גיר חיצוני לאאודי שלי (בעלות של מעל אלף ש"ח) ובערך חצי שעה הוא התווכח איתי שלא צריך מכיוון שדגם הגיר שלי הוא גיר מאוד חזק ואין צורך בקולר, כל בעיה אצלו נפתרה צ'יק צ'ק בסופר מקצועיות ומקסימום אמינות.

בקיצור לכל מי שמחזיק גרמניה בחניה אני ממליץ בחום בכל בעיה רק רון!

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי קצת מוזר שיוזר חדש (גם אם פתח אותו לפני 10 שנים) בהודעה הראשונה שלו טוען כאלו טענות.

קצת חוסר הגינות.

בלי תגובה של מוסך פליקס כל השרשור הזה מיותר.

פליקס אף פעם לא מגיבים, הראש שלהם באדמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון הוא פשוט אלוף האלופים, גם אנחנו (המשפחה) נהגנו לטפל בפליקס בכל תוצרת VAG שהייתה לנו (A4 דיזל 98,גולף V5 00,גולף 1.6 99',סופרב דיזל 05') ועברנו לרון שטיפל באופן מקצועי יותר מפליקס ובשליש מחיר

סיאט איביזה 1.2 TSI 2011

אופל קורסה 1.4 2013

סובארו B4 2009 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מה שנאמר כאן, גם על פליקס וגם על רון שהוא מוסך הבית שלי.

הייתי פעם לקוח של פליקס (לפני כ5 שנים) לביצוע פעולות מסובכות יחסית (טיפולים שוטפים עשיתי לבד בבית בתקופה ההיא) ולאחר מקרה בו הרכב נכנס תקין (למטרת החלפת זרוע היגוי וניקוי/איפוס מצערת) ויצא מקרטע ולא סוחב, ויותר גרוע מכך : הם התנערו וטענו שהכנסתי אותו במצב הזה, הפסקתי להיות לקוח שלהם.

מילא טעויות קורות ,כולנו בני אדם אבל להתייחס בצורה כזו ולהפיל את האחריות על הלקוח או במלים אחרות : לקרוא לו שקרן ?!

אם הייתי מכיר את רון קודם, היו נחסכים לי הרבה כסף ועוגמת נפש.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...