Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ניתן לעשות לגבי דו"ח על אי ציות לרמזור אדום?

שימו לב! השרשור הזה בן 5077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם על הקטנוניות של הדו"ח אכן אפשר להתווכח, האם כדאי בכלל לעשות זאת ואם כן - האם מול גורמי המשטרה או בבית המשפט, שכידוע יכול אף להחמיר בעונש, מאלף סיבות סובייקטיביות ואובייקטיביות כאחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התרשים שעשית אני מאמין שיש שם גם מעבר חצייה, אם זה נכון הסיכוי ששופט תעבורה יקל את העונש הוא נמוך יותר.

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השוטר לא צרף מזכר לדוח עם פרטים נוספים הסיכוי שלך בבית משפט הוא גבוהה מאוד.

בדוח הזה חסרים המון המון המון פרטים.

למשל : באיזה נתיב היית , באיזה נתיב הוא היה , מאיזה מרחק הוא ראה אותך , האם הרמזורים היו תקינים, האם הוא ראה את שני הרמזורים או רק אחד , כמה נכנסת לצומת האם נכנסת סנטימטר או מרכז הצומת

ויש עוד המון המון ....

מכיוון שרק עכשיו קיבלת את הדוח יש לך זמן לעשות שיעורי בית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהות העבירה כאן, שאמנם נעברה על-ידי ללא ספק, זוכה לעונש בלתי-מידתי למדי, היות וכאמור לא הייתה כאן התפרצות לצומת אלא גלישה מעט מעבר לקו העצירה.

יפה לך, אתה גם עבריין תנועה שמבצע עבירות תנועה בידיעה מלאה ובכוונת תחילה וגם מתלונן על הקנס.:bad-word:

תפסיק לעשות עבירות תנועה בכוונה תחילה ואולי תזכה למידת הבנה מהשוטר/שופט אבל כל עוד אתה עבריין במודע ובכוונת תחילה, מבחינתי הוא גם יכל לשלול לך ל 60 יום ולזמן אותך למשפט.

בכל מקרה, אני בטוח ש1000 ש"ח ו 10 נקודות או 3000 ש"ח שתשלשל לעו"ד ילמדואותך מהיום לעצור בקו עצירה ואני לא אצתרך יותר לזגזג בין מכוניות כשאני חוצה במעבר חציה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות שיעורי בית = ללכת לעו"ד?

לעשות שיעורי בית זה לבקר מספר פעמים בבית משפט תעבורה כדי לראות איך המערכת עובדת.

לקרוא פסקי דין בעיון רב במיוחד את אלו שהסתיימו בזיכוי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שוטר רשם בדברי הנהג דברים שבכלל לא אמרתי, מה אני יכול לעשות באותו הרגע, האם מותר לי למחוק את זה ולכתוב בעצמי?

אני מניח שלקרוע מולו את הדוח זה לא יהיה חכם לעשות, אבל בכל זאת שוטר שסתם נטפל גם לא יהסס לכתוב מה שמתחשק לו בדברי הנהג רק כדי שלא תהיה לי אפילו אפשרות לערער (הרי הצדקתי אותו בדברי הנהג).

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שוטר רשם בדברי הנהג דברים שבכלל לא אמרתי, מה אני יכול לעשות באותו הרגע, האם מותר לי למחוק את זה ולכתוב בעצמי?

אני מניח שלקרוע מולו את הדוח זה לא יהיה חכם לעשות, אבל בכל זאת שוטר שסתם נטפל גם לא יהסס לכתוב מה שמתחשק לו בדברי הנהג רק כדי שלא תהיה לי אפילו אפשרות לערער (הרי הצדקתי אותו בדברי הנהג).

כשאני מקבל דוח כדי לחתום עליו אני בודק מה השוטר כותב ב"דברי הנהג" ומוסיף את מה שאני רוצה.

אני לא עורך דין או שוטר כך שאני לא יודע אם זה חוקי או לא בכל אופן זה עזר לי מאוד במשפט האחרון שניהלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

igalr, תודה על העצות המועילות והרלוונטיות. אכן, שמתי לעצמי קצת רגל מראש עם דברי הנהג, אבל כעת אלך להכין ש"ב.

מה שכתוב בדברי הנהג לא הגיוני בכלל אלה אם אתה חוזה עתידות.

אין לי מושג מה זה אומר "ראיתי שהאור עומד להתחלף"

הדוח הזה לא שווה כלום. אם השוטר לא רשם מזכר הסיכוי לזיכוי מאוד גבוה.

הבעיה היא שצריך לנהל משפט לבד או עם עורך דין.

כי התביעה לא תחזור בה או תבטל את הדוח גם אם תצביע על הבעיות בדוח . ואם תצביע על הבעיות בדוח יקשה עלייך להפתיע את השוטר ולערער את אמינותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...