Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות על מערכת מולטימדיה לסופרב חדשה

dany_my
שימו לב! השרשור הזה בן 4878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי סקודה סופרב חדשה לפני שבוע עם הרדיו דיסק הרגיל ולא עם ערכת המולטימדיה. (כיוון שהבחור שם אמר שהמערכת המקורית עולה מעל 10000 ש"ח והלא מקורית שלא תומכת בשליטה מההגה עולה 6500)

נושא הג'יפיאס חשוב לי ואני רוצה מכשיר רציני בעדיפות שיבוא כחלק ממסך שיהיה חלק אינטגרלי מהרכב.

חשבתי לקנות באופן פרטי מערכת מולטימדיה וישנם כמה אופציות:

-לקנות מערכת לא מקורית באיזור ה3000 ש"ח אבל הבעיה היא שלפי מה שהבנתי המערכת תבטל את השליטה על הסאונד מההגה, האם זה נכון?

אופציה שראיתי לאפשרות זו:

http://www.pompa.co.il/Product.asp?Pid=DVM7000GPS&Cat2Cat1ID=109&Cat2ID=521&aff=Zap&lang=he

-אפשרות נוספת שחשבתי עליה היא להזמין מח"ול מערכת בין אם מקורית ובין אם לא מקורית.

אופציה שנראת מעניינת לאפשרות זו: (רשום שהמערכת תומכת שליטה מההגה)

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Car-DVD-Player-GPS-Radio-iPod-7HD-LCD-For-Skoda-Superb_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem335b3518edQQitemZ220573538541QQptZCarQ5fAudioQ5fVideo#ht_2336wt_1165

רציתי לדעת מה החיסרון של לקנות מערכת מח"ול, להביא אותה לארץ ולהתקין אותה פה?

מה אתם הייתם ממליצים לי לעשות מבין האופציות? (אני אשמח להצעות נוספות)

*יש לי שאלה חשובה בנושא: האם הסאונד יפגע אם אני אביא מערכת כמו אלה שציינתי לעומת המערכת שנמצאת עכשיו ברכב שהסאונד שלה איכותי?

תודה,

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ישנה עוד אפשרות שאני אקנה מערכת של אחת החברות המובילות לדוגמת קנווד פיוניר קלריון.

השאלה אם מערכות כאלה יתחברו באופן מלא לרכב ויתמכו בכל האופציות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכב

כן אפשר לחבר כל דאבלדין אחר עם מתאם פלסטיקה מקורי ועדיין לשלוט בכל מערכות הרכב

עדיף מותג כמו שציינת אהי אישית אוהב מאוד את הדאבל החדש של JVC שמגיע עם מסך נשלף

ישנה גם אופציה של דאבל לא מותג שעדיין ישמר את כל מערכות הרכב ויעבוד טוב אפילו טוב מאוד כולל GPS דיבורית וכל הפיצ"רים האפשריים

מבחינת סאונד ברכב אז כמעט כל דאבל שתרכיב במקום המכשיר המקורי יתמודד עם הסאונד הקיים כרגע ברכב וברוב המקרים ישמע אפילו טוב יותר

חג שמח

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הזמנת את הרכב? אני לא יודע מי אמר לך את הדברים אבל לפי מה שנאמר לי הוא טועה.

גם אני רכשתי סופרב חדשה, מערכת מקורית מהיצרן, שנקראת BOLERO, תומך בהכל כולל שליטה מגלגל ההגה עולה 3000 שקל.

המערכת מגיעה עם הכנה ל GPS.

לא יודע למה אמר לך לא מקורי 6500, נראה לי הוא מנפיץ.

תבדוק שוב, אפילו בסוכנות אחרת.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הזמנת את הרכב? אני לא יודע מי אמר לך את הדברים אבל לפי מה שנאמר לי הוא טועה.

גם אני רכשתי סופרב חדשה, מערכת מקורית מהיצרן, שנקראת BOLERO, תומך בהכל כולל שליטה מגלגל ההגה עולה 3000 שקל.

המערכת מגיעה עם הכנה ל GPS.

לא יודע למה אמר לך לא מקורי 6500, נראה לי הוא מנפיץ.

תבדוק שוב, אפילו בסוכנות אחרת.

אלמוג, למה הכוונה עם הכנה ל- GPS? מה העלות להוספת ה- GPS? באיזה מותג מדובר? האם המערכת מכילה שליטת Bluetooth על הטלפון הנייד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הכנה, כלומר אין תוכנה, צריך לקנות תוכנת GPS, עולה איזה 500 שקל נראה לי.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות:

מערכת הבולרו עולה אכן 3000 ש"ח אבל לקבל את המערכת כולל הGPS+ דיבורית בלוטוס עולה כבר 9500!

אני לא מבין את המחיר הזה למישהו יש הסבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להסביר מחיר בעלות "ייצור". המחיר נקבע ע"ס מה שהסוכנות חושבת שהלקוח (הפראיר) יהיה מוכן לשלם. ברגע שמדובר ב-10K ש"ח פלוס מינוס, אני אהנה מהמערכת בחלקים (GPS + BT בפחות מ-1500ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אני לא התקנתי את המערכת.

התקנתי דיבורית ספיריט (שבכלל קיבלתי בחינם מסלקום) בנפרד כי המקשים בה גדולים ונוחים, וקיבלתי כרית מעור בתור תושבת לדיבורית והתקנה חינם מסוכנות סקודה.

ג'יפיאס יש לי מזמן בנפרד.

אולי כשהמחיר ירד ויהיה סביר (בסביבות 2000 כולל ה-כ-ל), נתקין את זה, כרגע נראה לי מופרז להוציא סכומים כאלה.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בולרו, יש לי SWING, שזה הבסיסי.

זה רדיודיסק מקורי של היצרן, לא מסך דאבלדין.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...