Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירוקו או גולף - 160 כ"ס

ow-polo
שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בחירה מצויינת!.

אתה לא תתחרט אפילו לשנייה שאתה קונה שירוקו.

יצא לי לנהוג על 2 המכוניות, ואני בטוח ב-99.9% שהשירוקו הייתה הדגם עם 160 כ"ס והגולף אני יודע שהיא הייתה 160 כ"ס.

השירוקו לעומת הגולף מרגישה אחרת לגמרי, ההרגשה בנהיגה פשוט נהדרת, באמת נהנתי מכל שנייה שנהגתי עליה, יש לה אחיזה מצויינת והתנהגות כביש טובה.

וכמו שאמרו כבר, לנסיעה יום יומית יש לאוטו מספיק כוח בשביל שתעלה חיוך לפני כל עקיפה שתעשה ועוד יותר חיוך אחרי שתסיים את העקיפה (:

הגולף הרגישה יום יומית, לא מיוחדת מידי. בבית יש לנו מאזדה 3, חוץ מההבדל בכוח של האוטו והפנים של האוטו [שנת 2010 אם אני לא טועה מול מאזדה שנת 2005] לא הרגשתי כל כך שינוי. היה כיף לנהוג עליה, אבל לעומת השירוקו אין בכלל מה לדבר.

אני גם אחד שאוהב פוזה ושמסתכלים עליו ויכול להיות שבגלל זה נהנתי גם כל כך בשירוקו, אבל גם מי שלא אוהב את זה, צפויה לו הנאה הרבה יותר גדולה מאשר בגולף! באחריות אני אומר את זה!

השירוקו הייתה של ילד בן 18 שפגשנו במקרה אני וחברים שלי [רק נגמר לו המלווה וההורים שלו קנו לו את השירוקו] והוא היה ממש סבבה ונתן לי לעשות סיבוב [הייתי היחיד עם רישיון שם].

מאז אנחנו בקשר ולפחות פעם בשבוע אני נפגש איתו ועושה סיבוב על השירוקו, סיבוב שעושה לי את כל השבוע, פשוט חוויה הנהיגה על השירוקו.

יש לי תמונות בתוך האוטו, באחת התמונות ניראה לי רואים בבירור את הפנים של האוטו, [קראתי מקודם שאתה רוצה לדעת איך הפנים של האוטו] אני אחפש את התמונה ואעלה אותה כדי שתראה איך האוטו ניראה מבפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה מצויינת!.

אתה לא תתחרט אפילו לשנייה שאתה קונה שירוקו.

יצא לי לנהוג על 2 המכוניות, ואני בטוח ב-99.9% שהשירוקו הייתה הדגם עם 160 כ"ס והגולף אני יודע שהיא הייתה 160 כ"ס.

השירוקו לעומת הגולף מרגישה אחרת לגמרי, ההרגשה בנהיגה פשוט נהדרת, באמת נהנתי מכל שנייה שנהגתי עליה, יש לה אחיזה מצויינת והתנהגות כביש טובה.

וכמו שאמרו כבר, לנסיעה יום יומית יש לאוטו מספיק כוח בשביל שתעלה חיוך לפני כל עקיפה שתעשה ועוד יותר חיוך אחרי שתסיים את העקיפה (:

הגולף הרגישה יום יומית, לא מיוחדת מידי. בבית יש לנו מאזדה 3, חוץ מההבדל בכוח של האוטו והפנים של האוטו [שנת 2010 אם אני לא טועה מול מאזדה שנת 2005] לא הרגשתי כל כך שינוי. היה כיף לנהוג עליה, אבל לעומת השירוקו אין בכלל מה לדבר.

אני גם אחד שאוהב פוזה ושמסתכלים עליו ויכול להיות שבגלל זה נהנתי גם כל כך בשירוקו, אבל גם מי שלא אוהב את זה, צפויה לו הנאה הרבה יותר גדולה מאשר בגולף! באחריות אני אומר את זה!

השירוקו הייתה של ילד בן 18 שפגשנו במקרה אני וחברים שלי [רק נגמר לו המלווה וההורים שלו קנו לו את השירוקו] והוא היה ממש סבבה ונתן לי לעשות סיבוב [הייתי היחיד עם רישיון שם].

מאז אנחנו בקשר ולפחות פעם בשבוע אני נפגש איתו ועושה סיבוב על השירוקו, סיבוב שעושה לי את כל השבוע, פשוט חוויה הנהיגה על השירוקו.

יש לי תמונות בתוך האוטו, באחת התמונות ניראה לי רואים בבירור את הפנים של האוטו, [קראתי מקודם שאתה רוצה לדעת איך הפנים של האוטו] אני אחפש את התמונה ואעלה אותה כדי שתראה איך האוטו ניראה מבפנים.

עומרי איזה מנוע ותיבת הילוכים יש לו?

אתה גם מוזמן לעלות תמונות לא רק של הפנים אלא של כל האוטו.

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי איזה מנוע ותיבת הילוכים יש לו?

אתה גם מוזמן לעלות תמונות לא רק של הפנים אלא של כל האוטו.

דרך אגב שכחתי לציין שהשירוקו בצבע לבן פנינה משהו כזה וזה ממש יפה ומתאים לאוטו!.

זאת אחת המכוניות היחידות שממש יפות גם בצבע לבן!.

תיבת הילוכים ידנית, [כן גם אני לא מבין למה הוא קנה ידנית ולא DSG שיותר חסכונית בדלק אבל לטענתו הוא אוהב ידני וכל המכוניות שהיו לו היו ידניות וגם הידנית עולה 15 אלף שקל פחות] מנוע 1400 טורבו + מגדש על [אין לי מושג מה זה אומר מגדש על]

את ה-15 אלף האלה שהוא חסך במחיר של האוטו הוא השקיע בצבע מטאלי ופנסי קסנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס לשמוע את כל האגדות על "תקלות העתידיות ב-DSG".

שנתיים עם DSG6 בגולף TSI, שנה ראשונה בלאון TSI עם DSG7 שאגב מוצלח יותר מה-DSG6 שגם איתו לא היתה לי שום בעיה (העברת הילוכים יותר חלקה ב-DSG7).

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על השירוקו - בחירה מעולה :-P (אפילו שהיתה מתחרה אחת בלבד, ואני בטוח שאתה לא תשנה את דעתך לגבי ההזמנה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מתחרה? סיקרנתה אותי.

לחבר שלי יש שירוקו שחורה 1400TSI והאוטו ? חח האוטו זה משהו אחר. פשוט אוטו מפחיד

ואני לא מבין אחד פה דיבר על אוטו שמוציא עיניים אוטו שמושך תשומת לב , אבל הרי זה מה שאנחנו רוצים אנחנו רוצים שהאוטו שלנו יהיה יפה אנחנו רוצים להימשך לאוטו שלנו לחברה שלנו לנשים שלנו מזה זה כמו ללכת עם חברה שמנה רק בשביל שלא יסתכלו עליה , אני אישית ממש נוגד את הטענה הזאת ואת החשיבה הזאת , זה כמו בן אדם שיציעו לו למבורגיני והוא יגיד לא עזוב אותך זה מושך תשומת לב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם הגישה הזאת היא, קודם כל, שמכונית היא לא חברה. אתה לא נוסע עם חברה שלך לעבודה ואתה לא נוסע איתה למכולת. אני מסכים איתך, זה נחמד מאוד שמסתכלים עליך ומחמיאים לך על הרכב. ועל החברה. אבל בסופו של דבר, אם אתה חי עם הרכב ביומיום, זה מתחיל לעצבן. כי כשאתה נוסע עם כפכפים לסופר, אתה לאו דווקא רוצה שיקיף אותך קהל של סקרנים, ואתה לא רוצה להסביר בפעם המיליון על יתרונות מנוע ה-TSI.

יש אנשים שזה מפריע להם יותר ויש אנשים שזה מפריע להם פחות. אני באופן אישי, מוכן לסבול את אי הנוחות הזאת תמורת העיצוב המדהים הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

smallars

יש כמה סוגים של אנשים, לא כולם כמוך .

יש אנשים שמסתכלים על שימושיות,נוחות,עסקה משתלמת/לא לצאת פראייר ולא לוחצים בניוטרל ברמזור בישביל למשוך תשומת לב מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מתחרה? סיקרנתה אותי.

הרי הוא התלבט עם הגולף לא? אז היא המתחרה. לזה התכוונתי :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאפה איך הגעתה מללחוץ על גז ברמזור ולא יודע עוד כמה שטויות אמרתה לנקודה שאם יש רכב שהוא יפה ומושך אני לא יחשוב פעמיים מלקנות אותו רק בגלל שאני יפחד שהוא ימשוך תשומת לב של אחרים , חח זה מצחיק אתה הרי נמשך לאוטו נכון ? אז איך אתה מצפה שאחרים לא ימשכו אליו ! לקנות בכוונה משהו שלא ימשוך אותך מהסיבה שאתה לא רוצה שימשוך אחרים זה פשוט לפי דעתי מגוחך בכל היבט שתסתכלו על זה.

שואלים אותך שאלות בסופרמרקט תגיד ממהר ותמשיך ללכת וזה הכל , אבל לא לבצע רכישה של אוטו מדהים רק בגלל שהוא מושך מבחינה חיצונית זה נשמע אידיוטי כמו שזה באמת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אין לך ילדים קטנים ו/או צורך בבוסטרים, איך מניעה להשתמש בה להובלה של ילד או שניים.

אתה יכול להגדיר "ילדים קטנים"?

האם ילד בן 3-4 לא ישתחל למושב האחורי, יתיישב על הבוסטר ויחגור את עצמו?

הבן שלי רק בן שנתיים וחצי, אז הייתי שמח לשמוע תשובה של הורים לילדים מעט גדולים יותר.

ועוד שאלה למי שיש לו ניסיון עם שירוקו 1.4:

במבחני הדרכים, בהם נבחנה השירוקו 2.0 צויין הרעש הספורטיבי שלה.

האם זה קיים גם ב 1.4? למיטב ידיעתי, צ'מפיון לא מחזיקים 1.4 כמכונית מבחן, והתשובה לזה מעניינת אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ידני,שיתחילו הבעיות בDSG והם יתחילו,ומחיר התיקון יהיה מאוד מאוד יקר,אז תבין למה רק ידני

כוכב חדש עולה בשמי הפורום בכל מה שקשור לזריעת ארס נגד VAG.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...