Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירוקו או גולף - 160 כ"ס

ow-polo
שימו לב! השרשור הזה בן 5150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נאמר לי שכבר לא ניתן להזמין בתצורת 3 דלתות.

צ'מפיון מוכנים לעשות את זה.

ויצא לי לראות באיזור רחובות כמה פעמים גולף דור 6 3 דלתות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שירוקו, רק בגלל שהיא כלכך מיוחדת ויפה (לא מכיר את הרכבים מבחינת נהיגה עליהם, אבל הדעה שלי היא רק בקשר ליופי).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון מוכנים לעשות את זה.

ויצא לי לראות באיזור רחובות כמה פעמים גולף דור 6 3 דלתות.

כן. ביררתי שוב ואכן ניתן אך כמובן זמן אספקה יותר ארוך וכו'..

אך לדעתי אם 3 דלתות אז שירוקו.. אם 5 אז גולף.

מקווה להחליט בקרוב סוף סוף..

VW scirocco , 1.4 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ששירוקו, אוטו יפהפה ואני בטוח שכשתבוא לחניה של הרכב כל פעם (לפחות בהתחלה) אתה הרבה יותר תאהב את השירוקו למראית העין מאשר את הגולף שרואים אותה בכל חור על הכביש.

ולא היא ממש לא צועקת תסתכלו עליי.

סתם אוטו יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ששירוקו, אוטו יפהפה ואני בטוח שכשתבוא לחניה של הרכב כל פעם (לפחות בהתחלה) אתה הרבה יותר תאהב את השירוקו למראית העין מאשר את הגולף שרואים אותה בכל חור על הכביש.

ולא היא ממש לא צועקת תסתכלו עליי.

סתם אוטו יפה.

העיצוב שלהם הוא לא כמעט אותו דבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. ביררתי שוב ואכן ניתן אך כמובן זמן אספקה יותר ארוך וכו'..

אך לדעתי אם 3 דלתות אז שירוקו.. אם 5 אז גולף.

מקווה להחליט בקרוב סוף סוף..

נשמע שאתה מנסה לשכנע את עצמך לבחור בשירוקו. יאללה לך על השירוקו, לא תתחרט!

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנה עם שירוקו, אני מאוהב ומאוכזב

מאוכזב כי הפוזה מקשה עלי - אני לא הטיפוס שמחפש את תשומת הלב, נהפוך הוא. מה שעניין אותי הוא צריכת הדלק והפן הספורטיבי שבשירוקו הוא הרבה יותר ממשכנע.

אחיזה גבוהה מאוד וצריכת דלק נמוכה שלא באה בקנה אחד עם המילה ספורטיבית. ובזאת אני מאוהב קשות ברכב הזה.

גם כוח לא חסר ולמעשה הפעם היחידה שהרגשתי שחסר לי כוח - היה במנחת בערד, כשהרגשתי שהרכב הזה מסוגל להתמודד עם עוד 60 כ"ס כמו כלום וזה עדיין לא ידגדג לשילדה. זמינות הכוח בנהיגה יומיומית היא הרבה יותר ממספקת.

אני קניתי את השירוקו כשהייתי בטיול בחו"ל ולמעשה הפעם הראשונה שראיתי אותה פיזית הייתה בקבלת הרכב. והתגובה שלי לאבי הייתה - "עשינו טעות".

אם הפוזה ותשומת הלב היא לא בסדר העדיפות שלך - לך על הגולף, שמשמעותית מושכת פחות תשומת לב מהשירוקו.

די אם אומר שאני ממעט לנהוג ברכב, ואם יש לי רכב אחר בנמצא לנהוג עליו - אני מעדיף אותו. (וכך גם אימי - שאוהבת מאוד לנהוג, אבל המבטים פשוט מורידים לה את החשק לנהוג ברכב).

יותר מכך, אם נהיגה ספורטיבית מעניינת אותך, אז השירוקו היא בעלת יכולות מאוד גבוהות - אבל! בגלל תשומת הלב שהיא מושכת, לי לפחות - קשה מאוד לעשות זאת.

שבוע שעבר לקחתי את המשרוקית לסיבוב אחרי שבועיים שלא נגעתי בה והתאהבתי מחדש, כי אחרי שבועיים של נהיגה יומיומית בטויוטה קורולה אתה מרגיש את ההבדלים - ואת העליה מנשר לאוניברסיטה אתה עולה במהירות שמכוניות דומות יכולות רק לדמיין בחלומות, לא רק בגלל הכוח - אלא הרבה בגלל האחיזה הגבוהה.

אם הייתי יכול לצבוע את הרכב בצעב דנידיני - האוטו היה מושלם מבחינתי. בנופך הארצישראלי - עם רכב כמו המשרוקית, אף אחד לא נשאר אדיש לידך בכביש, לטוב ולרע.

מקווה שעזרתי

אלון

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

a.c., אז אתה מעדיף להתנייד בקורולה בגלל פחד מהעין הרע של אנשים על השירוקו ? :)

מה רכשת ? 1.4 או 2.0 ?

כשתרצה למכור , צור קשר. אין כאלה בכלל בלוחות :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הסיבה שאני לא רכשתי את השירוקו כיון שהיא היתה בהחלט מתמודדת ראויה.בסופו של דבר הלכתי על הלאון הלבנה (בחתימה) שלא ציפיתי שתמשוך תשומת לב, והרכב ברשותי כולה חודש וכבר שאלו אותי שאלות "סקרניות" אודותיו לפחות 5-6 אנשים. גם מבחינת מבטים, לא האמנתי שלאון תמשוך כזו תשומת לב, חשבתי שהיא לא תתבלט כלל.לפי דעתי זה בהחלט שיקול, וזה בעצם היה אצלי שיקול מכריע, אחרת הייתי קונה את השירוקו, אך בגלל תשומת הלב המיותרת (אין לי חניה פרטית וסגורה) היא ירדה מהפרק.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שההגדרה הנכונה היא פוזה, הרכב פשוט יפה, טבעי שאנשים יסתכלו עליו, במיוחד במדינה שלנו שאין הרבה רכבים יפים\מיוחדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

a.c., אז אתה מעדיף להתנייד בקורולה בגלל פחד מהעין הרע של אנשים על השירוקו ? :)

מה רכשת ? 1.4 או 2.0 ?

כשתרצה למכור , צור קשר. אין כאלה בכלל בלוחות :)

במצב הנוכחי כשהרכב עדיין מושך מבטים על ימין ועל שמאל - בהחלט אעדיף משהו שפחות מושך את העין (וממש לא בגלל עין הרע)

1.4 DSG - צור איתי קשר עוד שנתיים וחצי, אינני יכול למכור את הרכב לפני 3 וחצי שנים בבעלותי (נכה צה"ל).

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר ששקלתי את כל הפלוסים והמינוסים החלטתי ללכת על השירוקו.

אני יודע שהיא תמשוך יותר צומת לב אבל אני לא חושב שזה צריך להיות השיקול המכריע בעניין.

בסופו של דבר חשבתי לעצמי מה אני אעדיף לראות כל יום בבוקר לפני העבודה,בערב אחרי העבודה ובמה יהיה לי יותר

כיף לנהוג ובפרמטרים הללו השירוקו ניצחה.

לכן(בנתיים.. מקווה שאני לא אשנה שוב את דעתי) הזמנתי שירוקו לבנה.

VW scirocco , 1.4 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה מצויינת. תתחדש! הצבע הזה הולם אותה מאוד. בעצם, השירוקו היא אחת המכוניות היחידות שאני מכיר שנראית מעולה בכל צבע. כן, אפילו בירוק בהיר.

אל תשכח להעלות תמונות בפורום "רכב כללי" :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...