Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירוקו או גולף - 160 כ"ס

ow-polo
שימו לב! השרשור הזה בן 5150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על כל התגובות,

אני רואה שההתלבטות שלי הובילה כאן לדיונים אחרים הקשורים לנושא :)

בכל אופן רק רציתי לציין שאני מבין את הדעה שאולי לקנות GTI משומשת באותו מחיר,

אבל אני מעדיף רכב חדש ואוהב את העיצוב של השירוקו על פני הגולף(למרות שגם מבחינת התנהגות היא אמורה להיות טובה יותר מהגולף 160).

VW scirocco , 1.4 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה גולף משומשת?

לא סתם משומשת... GTI משומשת (MK5).הוא מפנטז עליה כבר תקופה ארוכה.:)

כן,

בסכום הזה אפשר לקנות כיום 2008 במצב ניילונים , לא משנה אם DSG או גיר רגיל.

מפנטז? זו פשוט הנקודה הבאה ב ROADMAP שלי (אחריה תגיע שירוקו דרך אגב). :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להנות מרכבים של 2-3 דלתות כל עוד אפשר. יהיו לך מספיק שנים שבהן תצטרך להחזיק גולף 5 דלתות או כל משפחתית/קומפקטית אחרת.

לגביי - נראה לי שהשירוקו יורדת מרשימת האופציות, כי בצ'מפיון כניראה לא מעוניינים לתת לי נסיעת מבחן.

נכנסתי פעמיים לאתר והשארתי פרטים - לא חזרו אלי.

אמרתי לעצמי שהם לא יכולים לארגן נסיעת מבחן לכל זב חוטם שנכנס לאתר, אז הטרחתי את עצמי שלשום באמצע היום לאולם המכירות, שיראו שאני אדם בוגר ורציני, השארתי פרטים - ולא חזרו אלי.

היום התקשרתי ואחרי המתנה ארוכה וניתוק, התקשרתי שוב ושוב אמרו שיחזרו אלי.

האם אני ברשימה שחורה כי לפני מספר שנים עשיתי נסיעת מבחן על גולף ובסוף לא ביצעתי רכישה?

בכל מקרה, צ'מפיון היא חברה פרטית וזכותם לא לתת לי נסיעת מבחן. אני לא נעלב, אבל זכותי להוציא את כספי במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם התכוונת אליי, אבל הייתי הופך בשמחה את הסדר, לצערי השירוקו לא נמצאת בהישג ידי כרגע. כנ"ל לגבי גולף GTI בשנתונים מעל 2007.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, התכוונתי אליך.

השירוקו לא תהיה יותר קרובה אליך כשיהיו לך שני ילדים ומשכנתא.

ממליץ אפילו לרדת במודל (אין שירוקו, אבל יש GTI) ולהנות מ 3 דלתות כל עוד אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה, זה בטח. אני מאוד מאוד אוהב ורוצה 3 דלתות. [מחפש כרגע על אש קטנה GTI דור 5 מודל 2006]

הGTI הנוכחית היא הרכב הראשון שהיה לי שאינו 3 דלתות וזה קצת מבאס אותי. (מעולם לא ישבו מאחורה)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד אעדיף לקרוע את הניילונים מרכב חדש (גם אם הוא פחות מהיר מה-GTI ב-9 עשיריות השניה ומתנהג פחות טוב).

כנראה שזה ההבדל בין חובב רכב לחובב ניילונים :D

(הכל בידידות ליאור... אני אומר את זה בקריצה :wink:)

נ.ב. איתן בדקת אם יש להם בכלל רכב מבחן ?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שדיברתי עם היחצ"ן של צ'מפיון לפני כשבועיים לגבי נסיעת מבחן על השירוקו ונאמר לי שאין להם רכב מבחן כרגע. ספציפית, הדיון היה לגבי ה-1.4 TSI אבל מאיך שזה נאמר הבנתי שמדובר על השירוקו בכלליות, גם דגם ה-2.0 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להם בכלל מכוניות מבחן ידניות, אבל יש שירוקו 2.0 DSG למבחן.

אתמול חזרה אלי מנהלת אולם התצוגה והבטיחה שיתקשרו אלי לתאם נסיעת מבחן. זה עדיין לא קרה.

היא אמרה שלא חזרו אלי לאחר ההודעות באתר, כי יש כל מיני ילדים שמזמינים נסיעות מבחן סתם. אמרתי לה שאני מבין, אבל אם אדם בוגר בא לאולם התצוגה (ועוד עם הן שלו כדי לבדוק נוחות כניסה למושב האחורי) ומשאיר פרטים, אז כדאי לחזור אליו.

בב.מ.וו. מספיק להשאיר פרטים באתר וחוזרים אליך מייד.

BAR - תודה, אבל אני לא חושב שאני צריך לפנות לאנשים מסויימים כדי לבקש משהו אלמנטרי.

נכון שאין ממש תחרות בשוק החדשות לשירוקו, אבל בשוק המשומשות יש כמה גרמניות חביבות מאוד שבעליהן ישמחו למסור אותן תמורת 170 אלף ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שדיברתי עם היחצ"ן של צ'מפיון לפני כשבועיים לגבי נסיעת מבחן על השירוקו ונאמר לי שאין להם רכב מבחן כרגע. ספציפית, הדיון היה לגבי ה-1.4 TSI אבל מאיך שזה נאמר הבנתי שמדובר על השירוקו בכלליות, גם דגם ה-2.0 ליטר.

אני ביצעתי נסיעת מבחן על ה 2 ליטר לפני שבוע וחצי. אומנם בחיפה, אבל זה אותו רכב.

כדאי שתברר שוב.

VW scirocco , 1.4 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BAR - תודה, אבל אני לא חושב שאני צריך לפנות לאנשים מסויימים כדי לבקש משהו אלמנטרי.

נכון שאין ממש תחרות בשוק החדשות לשירוקו, אבל בשוק המשומשות יש כמה גרמניות חביבות מאוד שבעליהן ישמחו למסור אותן תמורת 170 אלף ש"ח.

לפחות עכשיו אני יודע שהיחס שאני קיבלתי לא היה אישי. גם אני לא חושב שבשביל להוציא סכום כסף כזה, אני צריך לרדוף אחרי מישהו, מיוחד כאשר ברור שהיחס אחרי הקניה לא ישתפר.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...