Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ב)לוג ההתקנה שלי - שרשור מתעדכן + תמונות

dannyg
שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 571
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה לי שהגיע הזמן לעדכון קטן.

אחרי המפגש האחרון הרבה אנשים פנו אלי ושאלו אותי איך מתקדמים הכיוונים, אז ככה, הבעיה העיקרית כרגע היא חוסר זמן, פשוט לא מגיע לזה, מלבד זאת שכבר עכשיו אחרי שינוים קלים בנקודות החיתוך (תודה אליקו) וקצת משחקי פאזות זה כבר נשמע מעולה מה שמעורר בי קצת עצלנות.

בכל מקרה יש כמה דברים שצריך לתקן ולכן נראה היה לי לנכון להתחיל בבסיס, גיינים.

מי אמר שקליפינג רק שומעים? (אני אשתדל להעלות תמונות באיכות טובה יותר מחר, אייפון + לילה = ח$א).

עוד הסברים + תמונות + מדידות RTA בהמשך השבוע. :)

דני.

photo2.jpg

photo.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שבת שלום,

לפני כמה ימים, ואחרי שלהרבה זמן קצת התרחקתי מהתחום מסיבות לימודיות ותעסוקתיות, זכיתי לשמוע את המערכת של דני.

זו הייתה הפעם הראשונה שראיתי את הרכב עם ההתקנה ה(ממש כמעט-יש להרכיב את ה VA)סופית שלו ופשוט אין לי מילים..אין אין אין! מה כבר לא נאמר? אז שוב, כל הכבוד דני שהלכת על פרויקט שכזה ברמה בינלאומית זה מדהים לראות ולשמוע, ויוסי כמובן, אתה באמת רב אמן, אחד בדורו. עם רמת ביצועים כזו באמת אחד בדורו(לפחות בארץ). שאפו!

מבחינת סאונד,

דני המערכת שלך מאוד הרשימה אותי. בכל קטע ששמנו הווקאל, הזמר/ת נשמע/ה לא פחות ממושלם. נכחתי לשמוע שגם הבמה הייתה מרשימה ביותר ואפשר היה ממש לחוש את הנגנים ואת מיקומם.

מבחינת הכלים והחיבור של הכל לכדי הרמוניה-יש עוד מלאכה של כיוונים כמו ששמענו אבל אני יותר מבטוח שמה שאתה הולך להוציא מהמערכת הזו היא תוצאה שלא נופלת מרמת ההתקנה!

תודה על ההשמעה,

שבת שלום.

גיל גופר.

ECLIPSE7200MKII, L6L1V2, GENESIS DUAL MONO EXTREME, ARSENAL 10, SUNDOWN SAE1000D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עוד הסברים + תמונות + מדידות RTA בהמשך השבוע. :)

דני.

ווא ווא, אם אצלך שבוע זה חודשיים אז אני לא רוצה לתאר לעצמי מה זה שנה אצלך:-P

יאללה שחרר עוד משהו:wink:

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניקו

שאלה - אתה עדיין עם המגברי RA או שכבר קיבלת את הVA?

מה קורה אצלך - לא שומעים אותך, אין עדכונים

תעדכן אותנו :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף הגעתי לעמוד אחרון :)

דני היתוללות באוטו נטו :)

יוסי כמו שאומרים without comments אין מה להגיד חייב לראות בעיניים ולהתרשם.

דני אני מקווה שתבוא למפגש עוד שבועיים.

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

עדיין אין מגברים אבל יש קליפ חדש של כל תהליך ההתקנה למי שאין כח לעבור על כל השרשור הארוך הזה:

http://www.youtube.com/watch?v=c8vqsyxGcEU דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף מישהו שמשקיע הרבה במימוש הפוטנציאל הטמון הרכיבים ולא סתם קונה רכיבים יקרים.

התקנה כזאת זאת הדוגמא שאני מתכוון אליה כשאני אומר שאין טעם להשקיע בסט קצה עליון מבלי לעשות את הדברים הנ"ל.

שאלה לי אליכם , האם אתם מודדים FREQ RESPONSE בנקודת הנהג ? ואיך מדדתם CABIN GAIN ? אם מדדתם האם זה בנקודה מסויימת או בכל הרכב ? מה עשיתם עם זה ?

עם ציוד כזה הייתי הולך על סאב בתיבה פתוחה , כי הפוטנציאל הטמון במידה ויש גישה לכיוונים ולציוד כזה הוא גבוהה הרבה יותר מתיבה אטומה ( כן גם בכל מה שקשור לדיוק ) . המגפה שפושטת על תיבות פתוחות נובעת רק מכיוונים שעם ציוד כזה אפשר לפתור.

תחשבו על זה ברצינות , אם יש לכם ספק אני יכול לספק הוכחות ומאמרים טכניים מהטובים בתחום , אבל זה יהיה קל יותר פשוט לסמוך עליי.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לאמר - star-ship enterprise

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...