Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות החזקה של טרקטורון

doron686
שימו לב! השרשור הזה בן 5243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנה שעברה ולפני שנתיים היה 6 אלף , זה משתנה כל הזמן.

תעשה חישוב שביטוח זה במקום שידרוג לשנה , כי במחיר שאתה יכול להביא DVX 2009 אתה תצטרך להסתפק ב2007 - 2008 ממוצעים ולבצע ביטוח .

אני אישית יש לי מלא חברים עם האוטלוואוים וTRX וכלים שווים פי כמה וכמה מDVX ולא עושים להם ביטוחים , אף אחד מהם . וכן היו כמה תאונות וגם עם המוטוקרוסים אבל מסתדרים תמיד יש קומבינות .

תהליכי שיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בנאדם שאין לו קומבינות כמו שלך ייכנס לבעיה, אי אפשר לחיות על קומבינות.

ולא יודע מה איתך אני משלם כבר שנה וחצי את אותו סכום על הכלי הזה, וגם לפני זה הסכום היה 5K על כלי אחר.

דרך אגב, DVX 2009 הוא בעצם DVX 2008 שעלה לכביש בשנת 2009, אין בו משהו שונה או משודרג יותר.

לא יוצרו דיויאקסים בשנת 2009, זה אותו דגם שעלה לכביש ב 2008 :?

ודרך אגב הבחור אמר שהוא לא מתכוון להביא DVX חדש אלא 2005-2006

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית יש לי מלא חברים עם האוטלוואוים וTRX וכלים שווים פי כמה וכמה מDVX ולא עושים להם ביטוחים , אף אחד מהם . וכן היו כמה תאונות וגם עם המוטוקרוסים אבל מסתדרים תמיד יש קומבינות .

שלום אלפין,

שנופלים על החול ומתרסקים וצריך כמה ברזלים ביד אז אפשר לעשות " קומבינות".תחשוב מה יקרה שחס וחלילה תפגע בילדה קטנה . לך תחפש קומבינה....וכל זה בשביל לחסוך 400 שקל בחודש. יש כל כך הרבה דברים לחסוך בהם כסף - ביטוח זה לא אחד מהם.

שבוע טוב,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח מכסה רק עלייך וגם לידיעתך אסור להרכיב על טרקטורוני "ספורט" מה שנקרא, ו-DVX נחשב לאחד כזה!!אם אתה מתכוון על כל מי שנוהג בכלי אז כן הביטוח מכסה גם עליו אני חושב!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התכוון אם הביטוח תקף על כל מי שרוכב על הכלי, לא על כל מי שיושב על הכלי.

ובעיקרון כמו שהוא אמר אסור להרכיב על טרקטורונים שאין להם היתר. על כל טרקטורון ספורט ישנה מדבקה

שבה רשום הכל ובין היתר רשום שאין להרכיב עוד נוסע, זה גם יפגע לך בביצועים מאד ובעיקר בעיקר בהיגוי!

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מידע לגבי אמינות והתנהגות של הדינלי DL910 או ה-904? הם כלים דיי זולים לשנים שלהם (08-09)

יש אנשים שהולכים לישון בשביל לחלום..ויש אנשים שנשארים ערים כדי להגשים אותם...!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...