Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות החזקה של טרקטורון

doron686
שימו לב! השרשור הזה בן 5243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. אני מעוניין לקנות בזמן הקרוב DVX 400 שנת 05-06, רציתי לדעת מה בערך העלויות לחודש בהחזקת טרקטורון במידה ואני נוסע 50 ק"מ בשבוע בערך. כמו כן אשמח לדעת על עלויות טיפולים ותדירות. אני לא מעונין בביטוח כרגע.

תודה מראש לעונים.

יש אנשים שהולכים לישון בשביל לחלום..ויש אנשים שנשארים ערים כדי להגשים אותם...!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעליו המאושר של DVX400 שנת 2008 כבר שנה וחצי אני אומר לך תקנה.

לא תמצא עוד טרקטורון כזה טוב, וכל אלה שיבואו ויגידו פרדטור 500 פי 10 טוב, אתם לא יודעים על מה אתם מדברים.

ה DVX לא נכנס למוסך חוץ מטיפולים תקופתיים, אם לא תשבור אותו, ותתנהג אליו כמו שצריך הוא יחזיר לך אמון ועוד יותר מזה.

בניגוד אליו - הפרדטורים למינהם נכנסים למוסך כל הזמן ואני אומר את זה מנסיון - גם אם תסעו רגוע.

זה אחד הטרקטורונים הכי מומלצים שיש ומה גם שהוא לא כל כך יקר ( השנתונים שאתה מחפש )

תקרא את השרשור הזה, רשמתי שם הרבה על הכלי.

בקיצור, אם אתה רציני בעניין - תקנה רק DVX באמת שלא תמצא כלי יותר אמין ברמה הזו.

דרך אגב האחזקה שלו היא מאד זולה , תתדלק ותסע. טיפולים תקופתיים בלבד והמחירים שלהם לא בשמיים.

ועוד דבר קטן בקשר לביטוח, ביטוח לכלי עולה 5000 ש"ח ודיי מומלץ לעשות.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעליו המאושר של DVX400 שנת 2008 כבר שנה וחצי אני אומר לך תקנה.

לא תמצא עוד טרקטורון כזה טוב, וכל אלה שיבואו ויגידו פרדטור 500 פי 10 טוב, אתם לא יודעים על מה אתם מדברים.

ה DVX לא נכנס למוסך חוץ מטיפולים תקופתיים, אם לא תשבור אותו, ותתנהג אליו כמו שצריך הוא יחזיר לך אמון ועוד יותר מזה.

בניגוד אליו - הפרדטורים למינהם נכנסים למוסך כל הזמן ואני אומר את זה מנסיון - גם אם תסעו רגוע.

זה אחד הטרקטורונים הכי מומלצים שיש ומה גם שהוא לא כל כך יקר ( השנתונים שאתה מחפש )

תקרא את השרשור הזה, רשמתי שם הרבה על הכלי.

בקיצור, אם אתה רציני בעניין - תקנה רק DVX באמת שלא תמצא כלי יותר אמין ברמה הזו.

דרך אגב האחזקה שלו היא מאד זולה , תתדלק ותסע. טיפולים תקופתיים בלבד והמחירים שלהם לא בשמיים.

ועוד דבר קטן בקשר לביטוח, ביטוח לכלי עולה 5000 ש"ח ודיי מומלץ לעשות.

דורון שלום,

לא עניתי לך כי חיכיתי שקופיה יענה לפני.

התשובה שהוא נתן לך תענה לך על כל השאלות.

מה שהוא לא הדגיש פחות זה את נושא הבטיחות. אל תזלזל בבטיחות. בטיחות זה לא רק קסדה ומשקפי אבק, בטיחות זה גם ביטוח אפילו אותו שורש.

כשאתה נוסע בלי ביטוח אתה לוקח על עצמך הרבה שאני לא חושב שחס וחלילה תגיד לעצמך " איזה דפוק אני שלא שילמתי את הביטוח".

5 בשנה זה 420 שקל לחודש. מבחינה חוקית - הקנס בנסיעה ללא ביטוח בטרקטורון זה 3 אלף שקל אחרי משפט שיעלה לך גם כסף וברישיון - כבר עברת 5 אלף שקל.

במחינה כלכלית - במידה ותפגע חלילה וחס במישהו אתה תצתרך לשלם לו סכום כסף שיכול גם להכפיל ב100 את ה5 אש"ח של הביטוח.

בהצלחה,

עדי.

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהביטחות קודמת לכל וכפי שרשמתי זה דיי כדאי ואפילו חובה לעשות ביטוח לכלי כזה או אחר מהסיבות שעדי ציין.

כמו כן תכין את עצמך לקניית מיגון גם כן הכולל בתוכו בין היתר שיריון קסדה משקפת כפפות מגפיים , אפשרות גם למגן רגליים

ואם תרצה אז גם חליפה.

ובאמת, הביטוח זה המקום האחרון לחסוך בו, באמת שאתה תשלם הרבה יותר אם לא תעשה ביטוח.

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה למגיבים.

אתם צודקים מאוד לא חשבתי באמת מה יקרה ואני יפגע במישהו, יותר חשבתי מהבחינה החוקית שמשטרה זה לא משהו שיטריד אותך אם אתה נוסע ביער הקרוב לביתך שאתה מכיר אותו מצויין ומיגון זה דבר שאני לא מקל בו ראש. דבר נוסף שרציתי לדעת מה התדירות של הטיפולים ב DVX ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הוא נכנס בערך 4 פעמים לטיפולים תקופתיים בשנה וחצי האחרונות.

אבל שוב, זה גם איך שאתה מתנהג לכלי - אני לא משתולל או קופץ גבהות של 20 מטר לא קורע

את הברקסים או נוסע בהילוך חמישי על הסל"ד המקסימלי, דבר שבסופו של דבר יגרום לרשרושים במנוע (בוכנות שעפות).

ובמילה אחת, זה הטרקטורון הכי משתלם בעל עלויות אחזקה הכי נמוכות שתוכל למצוא בקטגוריה הזו.

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו השתכנעתי סופית. בע"ה בקרוב יהיה מספיק כסף עכשיו שגם הביטוח נכנס למשוואה.

תודה רבה לכולם במיוחד לCOPIA עזרת לי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת מה ניסו להסביר לך לגבי ביטוח.

חס וחלילה לדוגמא אם תחליק עם הכלי ויקרה משהו - מי יכסה לך את הנזקים?

אם תיפצע בצורה רצינית ותצתרך אפילו יום אשפוז, או חס וחלילה פיסיוטרפיה , ימים מהעבודה... זה שאתה נוסע 2 מטר מהבית וביער שאתה מכיר לא אומר כלום.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח מכסה את זה. זו גם אחת הסיבות שהביטוח כל כך יקר ומוגזם כי הסיכוי שיקרה משהו הוא מאוד גדול. "המכות" הגדולות באחזקה של טרקטורון זה הביטוח, המיגון שצריך לקנות(אתה יכול לנהוג גם עירום, בחירה שלך) הטיפולים שמשהו כמו חצי שנה לטיפול(תלוי גם כמה ואיך אתה משתמש עם הכלי) גם צמיגים שזה עסק לא זול(שוב, כמה אתה נוסע) ומניסיון תמיד אפשר להיות מופתעים. מזה אומר? זה אומר שאחרי טיול אתה יכול לחזור לבית וגלות כל מיני הפתעות אם פה עפה גומיה או פה נשבר משהו, פה התעקם איזה מיגון עלית על אבן בלי ששמת לב. לא נעים ובדר"כ גם לא זול על החלפים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לרכב עירומים אבל זה לא מומלץ :roll:

זוג צמיגים אחוריים טובים (שזה בדרך כלל מה שמחליפים, את הקדמיים כמעט ולא מחליפים) מתחילים בערך מ 750 ש"ח

וטל, הכל עניין של איך אתה מתנהג לכלי כמו שאמרתי מקודם, אם אתה תנהג בזהירות כמו שצריך ותצפה את הדרך מרחוק

לא יהיו לך שום הפתעות בין אם זה לעלות על אבן ובין אם זה צינור שנקרע או משהו כזה.

טרקטורונים נועדו לשטח, אין שום סיבה בעולם שנהיגה זהירה וצפויה מראש תגרום נזק.

השתוללויות זה כבר סיפור אחר ושם כל חוקי המשחק משתנים, מה גם שכאלה שמשתוללים עם הכלים וקורעים אותם

מבקרים הרבה יותר במוסך.

דורון, אין בעד מה אם תזדקק לעוד עזרה אני אשמח לעזור בתחום :wink:

תעדכן אותנו בקשר לקניה

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח לטרקטורון כמו שלך , ושמדובר על רק על ביטוח חובה כי לא מבטחים חוץ מזה , עולה בסביבות ה5 - 7 אלף שקל בשנה , יותר מרכב פרטי ממוצע ככה שתלוי אם שווה לך , רוב החברים שלי כולל אותי משמשים בטרקטורונים או באופנועים ללא ביטוחים למעלה משנה .

תהליכי שיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

דורון , אם החלטת שאתה רוצה DVX אז יש לי בשבילך כלי בונבון (למען הגילוי הנאות אני רק יגיד שהוא של אחד החברים היותר טובים שלי ).

אם אתה מעוניין תשלח הודעה פרטית ואני אקשר בניכם.

בכל מקרה,

בהצלחה.

עדי,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alpine, מאיפה הגעת ל 7 אלף אלוהים ישמור?

המחיר הוא קבוע ואצל חברת פול שמבטחת כלים כאלה המחיר הוא 5000 שקלים.

ודרך אגב אני מאד מאד מאד ממליץ לך ולחברים שלך על ביטוחים, אתם תשלמו הרבה יותר אם חס וחלילה יקרה משהו.

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...