Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשה ב B4 עם שוטר "סמוי" בפנים

SeazeR
שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מה אם זה מעלה חרס ? שווה לנסות .

לפעמים צריך להראות למשטרה , שגם האזרח יכול לתת לחרבן עליה אחרי ההשתנות שלה , זה פשוט לא ייתכן הדבר הזה שכל שמוק שמקבל תעודת מינוי למשא"ז או אם הוא שוטר סמוי או לא סמוי או בילוש - שתהיה לו הזכות לעשות לי את מה שעשה .

לפחות שיתנצל , שישתוק , הוא כמעט גרם לתאונה קטלנית !

אני לא הייתי יוצא מזה בחיים , היינו על 90 קמ"ש לפחות , במהירות כזו קל מאוד לאבד שליטה או להיכנס במישהו בעוצמה עם נזק גדול הן בגוף והן ברכוש .

פשוט בושה , מסרתי את המספר לאבולושיין ואם אכן מדובר בשוטר - אני אפעיל את מי שצריך כדי שישלם .

מחר אני אתקשר למשטרה לדווח על אזרח שמתחזה לשוטר , במידה ואכן מדובר באזרח .

אם מדובר בשוטר - אני לא מרחם עליו , אני לא אוותר עד שהוא לא יבוא על עונשו , גם אם זה יקח לי ימים שבועות או חודשים , מישהו צריך לשים סוף לתופעה , שהישראלים נותנים לה יד חופשית .

יד חופשית לעליונות המשטרה מעל החוקים שהיא בעצמה חייבת לציית להם ולשמש דוגמא אישית !

תנסה גם לפנות למח"ש , למיטב ידיעתי (המועטת בנושא) מח"ש הם היחידים שבאמת יעשו משהו אם זה שוטר.

ואם זה לא שוטר אז הבחור בצרה ועל פי זה שהוא ברח סביר להניח שהוא לא שוטר.

בכל מקרה אני נסעתי לצפון לפני כמה ימים והיית סובארו B4 כסופה (בדיוק כמו שלי) שנסעה עם סירנה על הדאש ואורות הזהרה דולקים.

נ.ב

למקרה עתידי, המשטרה לא אוהבת לשתף פעולה ושומרת על צנעת הפרט כשזה חוסך לה עבודה.דיווח על פגע וברח, אפילו קטן, כגון "רכב שיפשף לי את הכנף ולא רצה לעצור בצד" יביא לך את הפרטים שלו על מנת שתיצור איתו קשר ותסדרו את העניינים עם הביטוח. לעומת זאת אם לא תגדיר מקרה כזה בתור פגע וברח אז המשטרה תחפף אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור - גש למשטרה, תגיש עליו תלונה, ותחזור לעדכן.

ובפעם הבאה, עוד לפני שאתה נזקק לבלימת חירום, שים לב לרכב שמאחורייך, אם הוא נצמד אלייך.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובפעם הבאה, עוד לפני שאתה נזקק לבלימת חירום, שים לב לרכב שמאחורייך, אם הוא נצמד אלייך.

ומה לעשות עם המידע הזה?

זה קורה לי הרבה ואם אין לרכב מאחורה אפשרות לעקוף אז הוא פשוט נשאר צמוד אלי.

כמו לדוגמה בדרך מחיפה לעוספיה.

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פלא שהמדינה שלנו נראת ככה עם אכיפה כזאת, פשוט מרתיח.

השוטרים הם ממש בדיחה ואני שמח שכולם מחרבנים עליהם ועושים מהם צחוק כי זה מה השם חבורת ליצנים או ילדי כאפות שלעבר שרוצים לנקוםץ

Peugeot 306 1600 Diamond

יהלום אמיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להיות גם קצין בצהל בדרגת תת אלוף. אולי הנהג שלו או משהו בסגנון. אם כן, זה אמור להיות רכב מושכר מניו-קופל.

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקצינים בכירים יש צ'קלקה, הם משתמשים בה רק לנסיעות מבצעיות דחופות,

גם לסא"ל שיש לו תפקיד מבצעי יש לו צ'קלקה עם אישור מיוחד

לגבי הרכבים הסמויים של המשטרה :

לפחות ממה שאני בוודאות יודע

יש B3 לבנה עם מצלמה מקדימה (ולוחית רישוי של שלמה סיקסט)

יש I20 לבנה

מגאן

גטס (אלדן)

ואפילו גם מאזדה 3 (ראיתי אפורה, סגולה, ולבנה )

על שאר האוקטביות והג'טות כולם מכירים.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על לוחית הרישוי היה כתוב "מוסך רעים טבריה"

ועכשיו , הרכב פרטי ולדעתי - בוודאות מלאה , כי בדרך כלל הרכבים מושכרים . ה B4 הזו הייתה מאוד שמורה .

אחח , חבל שאני לא שוטר .. אם הייתי שוטר והוא היה שולף את הצ'קלקה - מה שהייתי עושה לו , הוא היה בכלא , כי זה פלילי !

אני לא מתכון לוותר לו , כי כמו שהוא יצא אתמול מההשתלבות , כך הוא גם ידרוס חס וחלילה מישהו או יגרום לתאונה קטלנית בעקבות חוסר הזהירות שלו .

אני לא רוצה לחשוב איך הבנאדם מתנהג כשהוא רואה שלט "עצור" .

פשוט בושה שיש אנשים \ שוטרים כאלו במדינה .

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי. בכדי להצליח בהענשתו (כי בינינו, אם לא אתה אף אחד אחר לא יעניש אותו, מי אמר אלוהים? :lol:)

עלייך לפנות לכמה שיותר גורמים בעניין.

פנה למשטרה, תגיש תלונה, פנה למח"ש, תפיץ את הסיפור, פנה לתקשורת כגון YNET המייל האדום וכו'..

לי היה נושא שהגעתי איתו למשרד מבקר המדינה, ואחרי טילטולים של שנתיים השגתי את מטרתי. גם אתה יכול..

VW Passat V6 2.8 L 4Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנתיים בחיפה נסעתי בלילה באיזור מרכז חורב לכיוון מרכז הכרמל, בעליה לפאב הלוינסקי שמעתי סירנה של משטרה מאחוריי וקלטתי רכב שחור עם אורות חירום (הפנסי איתות הרגילים מהבהבים) נוסע במהירות ועוקף אנשים. לאחר כמה שניות הוא עקף גם אותי - BMW שחורה שנת 95 ככה נראית בול כמו של עבריינים:lol:

מצד שני יש לציין שהקקה הקטן עבר באדום ברמזור גם..יכל להגמר ממש לא מצחיק:?

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על לוחית הרישוי היה כתוב "מוסך רעים טבריה"

ועכשיו , הרכב פרטי ולדעתי - בוודאות מלאה , כי בדרך כלל הרכבים מושכרים . ה B4 הזו הייתה מאוד שמורה .

אחח , חבל שאני לא שוטר .. אם הייתי שוטר והוא היה שולף את הצ'קלקה - מה שהייתי עושה לו , הוא היה בכלא , כי זה פלילי !

אני לא מתכון לוותר לו , כי כמו שהוא יצא אתמול מההשתלבות , כך הוא גם ידרוס חס וחלילה מישהו או יגרום לתאונה קטלנית בעקבות חוסר הזהירות שלו .

אני לא רוצה לחשוב איך הבנאדם מתנהג כשהוא רואה שלט "עצור" .

פשוט בושה שיש אנשים \ שוטרים כאלו במדינה .

לא מכיר פה מוסך בשם כזה.אבל אני אברר במוסך ספציפי אם אכן מכירים את הרכב שדיברת עליו.

אם כן אני אעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...