Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג הפורשה קיבל את גזר דינו - שנה שלילה ו5 אלף שקל

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תאמין לי, הוא לא ימכור אותה.

ואני מעדיף שיסע 200 קמ"ש בכביש ריק באמצע הלילה מאשר שיזגזג באיילון באמצע הצהריים כי בא לו לעשות פוזות.

מסכים לגמרי!!:arrow:

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא מגיע לו עונש ,הוא נסע בכביש טוב וזורם ,ברכב שנועד לסוע במהירויות הללו ,אין סיבה לעצור אותו אפילו .

עדיף שפורשות יסעו על 200 בכבישים ריקים בלילה ,מאשר ערסים בניי העשר יסעו במאזדה 3 שלהם באמצע היום על 150 .

סתם קטע קטן ,מתיי פעם אחרונה שמעתם על נהג שעשה תאונה בפורשה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב : לרגל קבלת שלילה , למכירה פורשה 911 טורבו לבנה שפורסמה בחדשות.

היא כבר מזמן באוטודיל.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה שנהג טוב עם רכב כזה יסע 200 קמ'ש , מי מאתנו לא התנסה ?

אבל, אם הוא נתפס אין הרבה ברירות , הוא חייב לקבל עונש המקביל לעבירה אותה ביצע..... אלו כללי המשחק אחרת שברנו את הכילים !

לא נעים להרגיש שנהגים אחרים ,שאין ביכולתם לשכור עו'ד תותח שעולה עשרות אלפים, יקבלו על עבירה דומה שלילה לכמה שנים ,מאסר, קנס ותלייה על תנאי.

הרי הבחור שילם לעו'ד פי 10 מהקנס שהוא קיבל, וזה לא ירתיע אותו בעתיד !

השופט כנראה ...בעצם לא יודע ולא מבין איך הוא מסוגל לגזור עונש כזה במקרה הנדון !

מעניין אם הפרקליטות תערער , ואם לא ,אז אני יכול לנחש שכל מערכת המשטרה והמשפט ........ ופשטנו את הרגל !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם קטע קטן ,מתיי פעם אחרונה שמעתם על נהג שעשה תאונה בפורשה ?

מתי פעם אחרונה שמעת על נהג שעשה תאונה בפגאני זונדה ?

ברור שככל שהרכב נדיר יותר על כבישי הארץ תשמע על פחות תאונות שהוא היה מעורב בהם,וחוץ מזה,אולי כן היו תאונות שלא שמעת עליהן (בחדשות אתה שומע רק על תאונות עם נפגעים,חלק גדול מתאונות הדרכים ברכבי ה"סופר ספורט" מסתיימות בכך שנהג הרכב יוצא ממנו בהליכה,למרות שהתאונה התרחשה במהירות גבוהה מאוד).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופט כנראה ...בעצם לא יודע ולא מבין איך הוא מסוגל לגזור עונש כזה במקרה הנדון !

מעניין אם הפרקליטות תערער , ואם לא ,אז אני יכול לנחש שכל מערכת המשטרה והמשפט ........ ופשטנו את הרגל !!!!

לא פשטנו את הרגל ולא בטיח.

בשורה התחתונה, בין אם נסע 130 קמ"ש, 200 קמ"ש או 407 קמ"ש, עדיין מדובר על עבירת נסיעה במהירות מפורזת.

ועל עבירת מהירות מופרזת יש עונש מקסימלי הקבוע בתקנות התעבורה.

גם אם השופט ירצה להכניס את הבנאדם ל20 שנה בכלא + קנס של 5 מליון שקלים ובנוסף על תנאי של מאסר עולם + החרמת כל רכושו - הוא לא יכול.

אני יותר מתעצבן מזה שנהג צעיר עם עבר תעבורתי עשיר נוסע באיילון עם סובארו B3 על 150 ומזגזג בין הנתיבים תוך כדי "חיתוך" מכוניות אחרות ונסיעה על השוליים מקבל 3 חודשי שלילה

מאשר שנהג בן 40-50 נוסע בפורשה על 192 קמ"ש בכביש חדש, רחב ופנוי ומקבל "רק" שנה שלילה.

מה גם שהסיבה היחידה שאתם שומעים על זה היא בגלל ההילולה התקשורתית שיצרו המשטרה ו"אור ירוק".

הרי מי שמע על גזר הדין של נהג האודי TT שנסע ~220 קמ"ש ביציאה מחיפה לכיוון ת"א לפני כמה שנים?

או על הנהגים שכל שבוע-שבועיים מתפרסמים במוצ"ש כמי ששברו שיאי מהירות חדשים ?

180+ קמ"ש בכביש 6, 205 קמ"ש בכביש 2, 230 קמ"ש בכביש 1, 195 קמ"ש בכביש 40 וכו'..

אף אחד לא שומע עליהם או על העונשים שלהם.

אז די עם הצביעות:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שפורשות יסעו על 200 בכבישים ריקים בלילה ,מאשר ערסים בניי העשר יסעו במאזדה 3 שלהם באמצע היום על 150

מאיפה אתה יודע שבכל התקופה הוא היה נוסע על 200 רק בכבישים ריקים בלילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GOLF, מאיפה אתה יודע שלא?

ההוכחה היחידה שיש למשטרה היא שפעם אחת הוא נסע 192 קמ"ש בכביש "מכבית" וכן שבאותה עת היו לו מדבקות מחזירות אור על לוחית הרישוי.

אלו גם ההוכחות שהגיעו לבית המשפט ועל סמך הנתונים הללו בלבד הוא הועמד לדין ונגזר דינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ברוכים הבאים אני חדש פה :)

ודבר שני הוא מזה יצא בזול!!!

אני נתפסתי שיכור על ההגה ונשללתי לשנה וקנס של 3000 ש"ח

+ מה שהייתי צריך לשלם למגרש שהאוטו היה שם

אגב הפורשה חזרה אליו??

פולקסווגן פולו 1996

1600

גיר ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, בגלל זה אני שואל. בכתבה הראשונה היה רשום שהוא נתפס במצלמות מהירות כמה פעמים לאורך מספר שבועות.

מה שנתפס זו פורשה 911 אשר לוחית הרישוי שלה הייתה מוסתרת.

להגיד שרכבו הוא זה שנתפס במצלמה ושהוא זה שנהג ברכב בגלל שגם לו היו מדבקות על לוחית הרישוי זה נסיבתי בלבד ולא תופס בבית משפט.

refael60, מי שיצא בזול זה אתה. לא הוא.

נסיעה בשכרות חמורה משמעותית מנהיגה במהירות מופרזת ככל שתהיה. במיוחד כאשר אתה נוהג ברכב שהותאם למהירויות גבוהות והדבר מבוצע בכביש פנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...