Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמועה שהגיעה לאוזניי ממקור מוסמך - תוך 3 חודשים מחירי הדלק יעברו את קו העשרה שקלים.

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 4096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המטרה העיקרית היא לעודד תח"צ ולהחדיר לשוק את הרכבים החשמליים במכה אחת.

קודם המיסוי ה"ירוק" ועכשיו זה. שוב מסייעים לחברה של האחים עופר (הם הבעלים של "בטר פלייס", לא?). תענוג.

אני זוכר שחבר שלי היה מתדלק את הטנדר דיזל שלו בדלק של החממות (גם דיזל, בעצם, רק הרבה יותר זול...).

עריכה: נכנסתי לאתר של בטר-פלייס, ושי אגסי מוצג שם כ"מייסד" (שימו לב, הוא ולא האחים עופר; עידן עופר הוא "רק" היו"ר...). נו באמת, אני זוכר את הכתבות על איך "שכנעו" אותו (אחרי שהבין שלא יתקדם יותר בעבודתו הקודמת, בכיר ככל שהיה) להגיע לחברה הזו. אין מה לומר, ספינולוגים ופרסומאים מוצלחים יש לאתר הזה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כבר עדיף לתדלק עם פילנדיה מאשר דלק. אני לא אשאר אדיש ופשוט אחסום את התנועה בירושלים.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך בטוח בזה בוא נעשה משהו כזה.

אם תוך 3 חודשים מהיום הדלק הוא לא 10 שקלים ומעלה לליטר אתה נותן לכל אחד מהת'רד הזה שלא מאמין לך 10 שקלים.

אם הדלק הוא כן 10 שקלים אני אתן לך 20 שקלים וכל מי שיירצה להצטרף להתערבות הזו!

אפילו 100 שקלים אני אתן לך, גם ככה אני לא אצטרך שקלים יותר, אני אהיה בדרכי לחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה היא לכפות על חברות התחבורה הציבורית לשפר את השירות, ולאשר לעוד חברות להכנס לתחום. בנוסף - מקווים כי הדבר יזרז את פרוייקט המכונית החשמלית.

המטרה העיקרית היא לעודד תח"צ ולהחדיר לשוק את הרכבים החשמליים במכה אחת.

לכפות על התחבורה הציבורית לשפר את השירות ע"י דחיפה בכוח של נוסעים לבחור בתחבורה הציבורית כתוצאה מעליה במחירי הדלק? לא הגיוני כל כך. במצב כזה שלציבור אין ברירה אלא להשתמש יותר בתחבורה ציבורית לא יוביל לעליה ברמת השירות, אלא לירידה מאחר ואגד ורכבת ישראל ידעו שהציבור "בכיס שלהם" כלקוחות שבויים ולא ישקיעו כלום בשיפור השירות.

רכבים חשמליים רציניים אין פה וגם בעוד 3 חודשים וגם חצי שנה לא יהיו פה, אז אני לא מבין מה הקשר לרכבים חשמליים. גם אם היה פה רכב חשמלי זול (80K ש"ח) אי אפשר להטיל מס כזה על כל עם ישראל שלא לכולו יש את האפשרות לרכוש רכב חדש.

לא יודע אם העליה תתרחש או לא, אבל אם כן אני מוצא קשר רופף מאוד בינה לבין סיבות אלו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשי הממשלה וכול הגמ'אה שמה לא חושבים על האזרח הקטן

האזרח שמרוייח מינימום ומחזיק משפחה

יש הרבה אנשים כאלו.

אותם זה לא מעניין איך הם חיים, מעלים מיסים לפחות שיעלו את המשכורת מינימום.

חב'רה אם הדלק מטפס ל10 שקל אני באמת לא ידבר פה על כוח סוס לא שיש לי הרבה

אני יקנה סוס ויתן לו לאכול דשא בחינם ולא ישלם 10 שקל על כול ליטר מסכן של דלק.

עוד מעט יעלה לי כול קילומטר שקל.

את האמת עדיף קולנועית, במחשבה שנייה לא גם פה ימצאו מה לעשות יעלו את מחירי החשמל לרמות מטורפות

שאני יחשוב פעמיים אם להפעיל קומקום אפילו.

ישנו פיתרון אחד חברי פורום יקרים

שלום ישראל ברוך הבא ... (משו אחר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הממשלה תרצה להעביר החלטה כזאת, ועוד תוך שלושה חודשים, אני מאמין שהם לא עד כדי כך חסרי אחריות (אולי יתעלו על עצמם, מי יודע).

כי, צריך להתכונן איכשהו להגדיל את מס' האוטובוסים, הקרונות, ובאופן משמעותי לאור הנהירה שתהייה לתח''צ. מה גם שזה לא רק אינטרס של הממשלה, אלא גם אינטרס כלכלי של החברות התחבורה, זה כסף "קל" עבורן. אם לא רואים ולא שומעים דיווחים בעיתונים לכלכלה שחברה Y X Z רכשה או עומדת לרכוש כמות גדולה של אוטובוסים ע''מ להתכוננן לבום, אז אני לא יודע עד כמה נכונה השמועה שלך aa123.

עוד משהו, הפרוייקט של בטר פייס. מי מכם זוכר את הפניות של ח' החשמל לציבור בימים חמים להמעיט בשימוש במכשירים זוללי חשמל. ואת הפסקות החשמל היזומות שעשתה ח' החשמל.

עכשיו, אם יהיו מכוניות חשמליות, מאיפה יטעינו אותן? מה, רשת חשמל של ירדן? כאילו על מה הם חושבים? עתודות חשמל שמסתירים מהציבור?

אני מזמן תהיתי על קנקנה של החברה הזאת ועל הקלות הפנומינאלית שבה צלחה את הביורוקרטיה הישראלית עוד לפני שהציגה אב-טיפוס של המגאן.

לדעתי את המושג הון-שלטון במילונים יש לשכתב ע''פ הדוגמה של החברה וע''פ יחסה של מדינת ישראל על ראשיה לפרויקט.

אוי, האחים עופרקא.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיעלה אפילו 20 ש"ח לליטר, עוד מעט גם ככה כולנו פשוט נשתין לתוך מיכל הדלק...

ברווז, יא נביא !!!

"ואללה, יש שיטה חדשה לחסוך דלק-בטירוף! כל מה שצריך לעשות זה להגיד את תפילת זבינאמו הנביא והוא יבוא וישתין לכם דלק לתא הבעירה ישירות! הוא נביא, אז אפילו לא נשרפות לו שערות הערווה! והוא גמד, כך שהוא נכנס כולו לקרבורטור! זה מדהים ואני חוסך ככה 50000 שקל בחודש על דלק! אתם חייבים לנסות!"

ואז, כמובן:

10 תגובות ראשונות סטלבט בלבד.

2 הבאות חצי סטלבט, חצי שאלה או שתיים, כמו - איך בדיוק זה עובד ומאיפה הנביא משתין.

4 הבאות עוד סטלבט, על השאלה הטיפשית של מאיפה הוא משתין.

5 הודעות (סותרות) שאומרות מידע אישי מאיפה הוא משתין ואיך זה קורה, ומה האנרגייה המעורבת בכך.

10 ההודעות הבאות הם וויכוח על איך ניתן להוציא אנרגייה משתן.

1 הודעה שמתפלאת איך לא נשרפות לו השערות ועוד חלק קטן וחשוב שממנו יוצא הדלק.

2 הודעות שמצטטות או מביאות קישור לתוכנית מדע כלשהיא (כנראה מכסחי המיתוסים) שבדקו את זה כבר.

7 נוספות שייתווכחו בעד ונגד התוצאות האלה.

3 שידברו עם עצמם על איך ניתן להמיר את השיטה למנוע הזרקה מודרני ודיזל, ויתעלמו מהם.

5 שיסכימו לנסות את השיטה.

לפי חוק הפורומים של לא-זוכר-את-שמו שטוען ש"ככל שהשירשור יהיה ארוך דיו כך גדל הסיכוי שמישהוא יזכיר את השואה", מישהוא יקשר כבר בין השתן והבעירה לשנת 1943. נקווה שתהיה רק הודעה אחת כזו.

עוד 5 הודעות שאני כבר לא יכול לצפות את כיוונם.

ונעילת השירשור...

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גבול גם להפצת השמועות ממקורות יודעי דבר.

לתמרץ מעבר לתחבורה ציבורית זה יופי של סיסמה , אבל מה לעשות שגם כיום הרכבת אינה יכולה לתמוך את כמות הנוסעים אשר מבקשים להשתמש בשירותיה ?

התשתית של הסעת ההמונים בארץ מפגרת בשנות דור מול הצרכים, ומעבר מסיבי יגרות בוודאות לקריסה של המערכת הנ"ל, אז מה בדיוק השיגו החכמים בתקנתם ?

העלאת מחיר הדלק ב 60% תגרות לאינפלציה מטורפת בישראל, מחירי כל המוצרים יעלו בצורה מטורפת , עם כל הכבוד כאשר על המאזנים תימרוץ נסיעה בתחבורה ציבורית מול גוג ומגוג כלכלי בארץ התשובה ברורה לחלוטין.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה משהוא במדורים כלכליים על העלאות נוספות של מחירי דלק וסיגריות כדי לגייס עוד 3.5 מיליארד שקל.

כך שאני די מאמין לפותח שרשור.

הפתרון הוא פשוט הסבה לגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי באמת יש הגיון במעבר לגז, הרי תשובה (לא בעצמו, כן) מצא גז שיספיק ל-20 שנה. מצד שני, מה נראה לך, שיתנו לאזרח להרוויח ממחירו המנוך של הגז.

זה דומה לסיפור עם הסולר, פעם היה זול, אבל אז המדינה אמרה-"החיים של משתמשי הדיזל נעשים זולים יותר, זה לא יכול להמשך."

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוצר הודיע כבר לפני מס' שנים שמס על גז זה רק ענין של זמן.

כרגע מדובר במספר זניח של מכוניות הפועלות על גז ולכן מתעלמים מהן, אבל ברגע שתהיה מסה קריטית, ישיתו מס חדש.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו בנזין,גם עם הדלק יעלה 10 שקל הכל ישאר אותו דבר. פעם הדלק עלה 3 שקל היום 6 וקרה משהו???

אנשים עדיין קונים מכוניות, יעלה 10 שקל ידברו קצת והכל ימשיך כרגיל.....:wink:

mk.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...