Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

S-2000 , או משהו אחר?

Moonlight Theory
שימו לב! השרשור הזה בן 5491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא נכנס לשום פרט כמו ההיסטוריה של הרכב וכו' , אבל אני פשוט חייב להספים את הנושא שלי ולומר :

ה-S2000 טורבו פשוט חיה , זו לא מכונית זה כלי ציד ברוטאלי :!::!::!:

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה בעיניין - אני יודע איפה חונה S2000 צהובה עם מודעת מכירה. משום מה חשבתי שמדובר בואתה אחת עם טורבו....

אני מקווה שראית אותה בזמן שנסעת לבדוק את ה-S הכסופה , ולא שיש סיבה אחרת שתכיר טוב את האזור הזה :lol:

כן , זו הטורבו .

אגב , אל הצהובה כבר הכנתי את פרץ האנדרנלין מראש , כשהחבר שנסעתי איתו לראות אותה איבד ריכוז ובלם ס"מ אחד (!) מטמבון של SLK השייכת לשגריר (ולא , אני לא חובב SLK'ים , אני רק מכיר טוב מאוד את עלויות התיקון של כאלה , וזה היה מפחיד) :shock:

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן - בדיוק שם.

ובכלל בשכונה ההיא תוך 5 דקות המתנה ראיתי כמו יוצאת דופן של מכוניות "מעניינות".

הצהובה היא AP2?

יצא לך לעושת עליה סיבוב?

הבחור עם הכסופה אמר לי שהוא רואה שם את הצהובה חונה forever.....

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצהובה היא שנת 2002 , AP1 (שנת 2000 עד שנת 2003) , ותוכל לראות את זה לפי הטמבונים הפחות אגרסיביים והפנסים השונים (שאגב , ככה תוכל להבדיל 2002-03 מ-2000-01 , ע"י טבעות ה-ניקל" בפנסים האחוריים) .

היא אכן עומדת שם הרבה מאוד זמן , והבעלים כמעט ולא נוסע עלייה (לא רק בתקופה האחרונה , אלא בכלל) .

דפי ההיסטוריה שלה ארוכים ומלאים , לטוב ולרע , ואני חושב שמדובר במכונית מאוד מיוחדת ויש הרבה מקום להעריך אותה , אבל היא תתאים רק למי שמבין למה הוא נכנס , ובטח שלא לבעלים הממוצע (כן , גם לא כזה שמחפש S2000 או אפילו מכונית חזקה יותר , בהרבה יותר) .

כמובן שנהגתי , ואני לא חושב שזה המקום לפרט על זה (בגלל זה אמרתי , חכה שהמוח שלי יתקרר קצת מכל הנושא הזה של לחפש מכונית , ותמתין לטלפון מדווח 8)) , אבל אני רק אומר שזאת מציאות אחרת לגמריי , ומה שכתבתי עלייה מקודם זה במילים עדינות .

מה שאני כן מוכן לפרט כאן , ועם איך שאני מכיר אותך זה בדיוק מה שאתה רוצה לדעת , שבכל תנאי הכביש האפשריים הדבר הזה יכול להיות ברוטאלי ברמה של On / Off (ה-On זה On the road , ה-Off זה Off the road :lol:) , אבל אם נוהגים עם רגש (לקלאץ' הקרמי למשל שהיה לי קשה מאוד לעשות איתו Heel & Toe ובייחוד לנקודת ה-Vtec , שכדי לעמוד עם רוב מכוניות הספורט על הכביש , לא שזה מעניין לא אותי ולא אותך אבל רק למען הרפרנס , ממש אין צורך לטפס במעלה הסל"ד מעבר לה) היא אפשרית לנהיגה , ולא רק בקו ישר (כמו שהשמועות שרצות עלייה טוענות) .

הבעלים (הגלוי לחלוטין ונחמד מאוד , מאלה שדקת שיחה איתם מספיקה להבין שאתה יכול להיות חבר שלהם) טוען שמי שבנה את המכונית (די ברור מי זה) כייל את המכונית עבורו (הבעלים הנוכחי) להתנהג באופן פחות קיצוני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...